חתונה בטבע

אם תמיד חלמתן להתחתן בחיק הטבע, או חלמתן על חתונת שטח באווירה כפרית ובלוקיישן לגמרי לא שגרתי - אתן במקום הנכון! כאן תוכלו להתרשם ממגוון מהמם של חתונות שטח וחתונות בטבע מושלמות ומושקעות, שהופקו בלוקיישנים ייחודיים עם מקסימום יצירתיות. חתונות גדולות וקטנות, יפות ומיוחדות: כולן באוויר הפתוח

חתונות אורבניות להשראה

המילון לכלה האורבנית

דברים שחשבנו שתשמחי להכיר
פאמפסהפאמפס הוא אחד הצמחים הכי טרנדיים לשילוב בסידורי פרחים בכל חתונה שהיא, אך בעיקר בחתונות שמככבים בהם טאצ'ים מעולמות הבוהו-שיק. הוא יכול להשתלב מושלם בזר הכלה, במרכזי השולחן, ברחבי הלוקיישן או על החופה. שילוב פאמפס בקונספט העיצובי הוא קלאסי לחתונות בסטייל קז'ואלי כמו חתונות בטבע או חתונות צהריים.
סניקרסבעבר הכלות היו יורדות מהעקבים לטובת כפכפים, וכיום הסניקרס הלבנות (אך לא רק) הן הכוכבות הבלתי מעורערות על הרחבה. בחתונות שטח או בחתונות בטבע תוכלו להיתקל גם בכלות שינעלו אותן מהרגע הראשון כדי לחוש הכי בנוח - והכי בסטייל.
חתונת שטח חתונה שמתרחשת בשטח שאינו מותאם לחתונה, כאשר בדרך כלל מדובר בחתונה בטבע, ודורשת הפקה מוקפדת מאפס כדי להכשיר את הלוקיישן לקיום אירוע. חלומות להתחתן בלב המדבר, על החול של הים, או בראש הצוק? יכול להיות שתהיה לכן הרבה עבודה בדרך, אבל התוצאה בטוח תהיה מרהיבה.