אהבה בערבה: חתונת השטח של מאי ורועי

25.06.23

ז'אנר החתונות במדבר הוא אחד הפרסונל פייבוריטס שלנו, בזכות הנוף הראשוני והפראי שסביב, והפריימים שדרכם אנחנו כמעט חשות את משב הרוח החמים והוייב הפסטיבלי השמור בלעדית לחתונות בדרום.  

 

1

 

2

 

3

 

מאי, כלתנו הקסומה להיום, גדלה בערבה, ותמיד היה ברור לה ששם גם תינשא. היא מודה שלא העלתה על דעתה את מורכבות ההפקה של אירוע שטח שכזה, אך במבט לאחור - מובן שהכל היה הכי שווה את זה. 

 

4

 

5

 

6

 

מאי ורועי, המתגוררים כיום יחדיו בחצבה, הכירו במהלך השירות הצבאי, ביחידה בחיל האוויר בה שירתו יחדיו. משם נולדה זוגיות יציבה, ובשלב מסוים כבר היה ברור שנושא הנישואין על הפרק, אבל רועי רצה להציע ברגע הכי הכי נכון. 

 

7

 

8

 

9

 

בני הזוג עמדו לטוס יחדיו לתאילנד, ולמאי כבר היה לגמרי ברור ששם זה הולך לקרות. במהלך האריזות, יומיים לפני הטיסה, היא טיפסה על כיסא כדי להגיע למדף העליון בו מאופסנים בגדי הקיץ. ואיזו הפתעה מנצנצת המתינה לה שם? ניחשתן נכון. הטבעת. 

 

10

 

Mai 26 Roy wedding 385 of 1697

 

Mai 26 Roy wedding 395 of 1697

 

מאי החמודה דאגה שלא להרוס לרועי את המומנט, ולא סיפרה על כך לאיש. אך כמובן שמהרגע שכף רגלם של הזוג נחתה בתאילנד היא הייתה בטוחה שכל רגע זה הולך לקרות. לבסוף זה קרה אחרי שלושה ימים של שהות, בחוף מהמם, על רקע שקיעה מטורפת. לא חשבנו אחרת.

  

11

 

12

 

8 חודשים חלפו עד לחתונה. כפי שכבר סיפרנו לכן, למאי היה ברור היכן היא הולכת להתקיים, ויומיים אחרי ההצעה כבר שלחה הודעה למפיקה שהכירה מהיישוב. מנקודה זו, תוכנן האירוע כולו לפרטי פרטים. לשניים היה חשוב במיוחד לשמר את הקסם של המדבר, ועם זאת - להרים איוונט שיהיה הכי בלתי נשכח.

 

Mai 26 Roy wedding 569 of 1697

 

Mai 26 Roy wedding 575 of 1697

 

הם עברו ספק-ספק עד שמצאו בדיוק את הצוות שהרכיב להם את הפאזל הכי מוצלח שיש. לאורך הדרך הם התעקשו על הנקודות החשובות כמו הגברה ותאורה ברמה גבוהה ובחירת ריהוט איכותית ומדוייקת. בני הזוג מספרים שרצו שהאורחים יחושו שקיבלו תמורה לנסיעה הארוכה שעשו במיוחד עבורם. 

  

Mai 26 Roy wedding 636 of 1697

 

17

  

18

 

בכל הנוגע ללוק הכללי של האירוע, השניים שאפו למראה נקי, ושהמדבר הוא זה שיוסיף את האפקט המיוחד. המיתוג בחתונה היה נקי עם נגיעות של ירוק, ולא היו סידורי פרחים במקום כלל, רק פינות מגניבות שהוסיפו הטאצ׳ שלהן, ותאורה שעשתה את כל ההבדל.

  

19

  

20 

אחד מרגעי ההיילייט של הערב היה החופה, שהצליחה לקיים דואט משובח של צחוק והתרגשות. רועי ידוע בתור הפאני גאי של החבורה, ובברכה שהקריא בחופה קרע את הקהל כשסיפר זכרונות משותפים של בני הזוג. גם הרב סיפר את הסיפור של השניים בצורה מיוחדת, נתן מקום של כבוד לערבה ולמדבר, ואפילו הזכיר את החופה יוצאת הדופן, שסבתה של מאי רקמה בעצמה.

 

21

 

בלט במיוחדדי.ג'יי: מור דהרי - "היה בקשר תמידי איתנו עד יום החתונה. הרים את כולם עד 04:00 בבוקר. למרות שירד גשם בחלק מהזמן הוא לא ויתר, ואין אחד שירד מהרחבה".

  

24

 

אחרי שהכל מאחוריהם, יש לבני הזוג גם טיפ עבורכן: לא לפחד להגשים חלומות, לא לוותר על דברים חשובים ולזכור שזה יום של פעם בחיים. ואנחנו מוסיפות: אם החלום שלכן הוא חתונה בלב המדבר, אל תחששו פשוט טו גו פור איט. 

  
Mai 26 Roy wedding 1298 of 1697

 

קרדיטים:

מספר אורחים: 400

צילום סטילס: גיל ורון

מוסיקה: מור דהרי

השכרת ציוד ריהוט אלטרנטיבי: קיסר אירועים

מקום האירוע: חאן נחל ערבה, מושב חצבה

מקום התארגנות: בבית, מושב חצבה

 

+ קרדיטים נוספים

הפקה ועיצוב: מדבריץ - הדס עדין

קייטרינג: אתי ונעמה

בר: חוליו קוקטיילים

צילום וידאו: חנני הורוביץ

שמלה: פלורה

איפור: אליסה וענונו

עיצוב שיער: אריאל אטדגי

טבעות: ג׳קסון

נעלי כלה: ALOHAS

נעלי חתן: PULL AND BEAR

תכשיטים: גיספן יהלומים

הזמנות/מיתוג: עיצוב עצמי

חליפת חתן: Blue navy

עורך טקס: הרב משה בלוי + זיו הליבני (חבר)

DIY: שלט כניסה לחאן, עיצוב מרכזי שולחנות וחופה

מתנות לאורחים: קופסאות תמרים ממותגות

מתוקים: עוגיות מרוקאיות

צלם מגנטים: אורן וזה

הגברה ותאורה: עידן הפקות

 

 

מאת:כלות אורבניות