הכל על חוויית משקפי ה-VR של כלות אורבניות!

קרוב לשנתיים חלפו מאז שהשקנו לראשונה את משקפי המציאות המדומה שלנו, ומאז, יותר ויותר זוגות מצטרפים למהפכה, ומגלים את הקסם שחוסך להם המון זמן וחושף אותם לאפשרויות חדשות ומרגשות. 

 

מעל 200 זוגות בחודש כבר בוחרים את גן האירועים שלהם באמצעות משקפי המציאות המדומה של כלות אורבניות! והפידבקים שאנחנו מקבלות מגלים שוב ושוב שמדובר בפלא של ממש. בסקר שעשינו דיווחו זוגות שחווית הביקור בגן האירועים דרך משקפי המציאות המדומה היא סופר מציאותית, והעניקו לה את הציון 8.5. 

 

מעבר לכך, החיסכון בזמן גם לגמרי מוכח: 95% מהזוגות דיווחו שבזכות המשקפיים הם נחשפו לגני אירועים שלא הכירו וקבעו פגישות, ובמקביל, חלקם דיווחו שבזכות המשקפיים ביטלו פגישות בגני אירועים שפחות התאימו להם. 

  strip vr 1

 

1 77

(צילום: מורן מעיין)

 

ואולי ניתן פשוט להמלצות המהממות של חברות הקהילה שלנו לדבר?

 

שי מספרת: "הרגשנו בדייט מיוחד ושונה. בכל פעם אחד מאיתנו שם את המשקפיים וראה אולם, והשני תפס אותו שלא יבעט במשהו בבית... היה ממש מצחיק וכיף בטירוף.
בנוסף, מלבד הכיף שהיה, לראות אולמות וגני אירועים במשקפי מציאות מדומה זה עולם אחר מאשר לראות בתמונות. היו אולמות שחשבנו שאנחנו לא אוהבים לפי התמונות, ופתאום במשקפיים ראינו שזה דווקא כן מתאים לנו ואנחנו אוהבים את המקום. קרה כמובן גם ההיפך".
 

גל מספרת: "הצלחנו בקלילות (ובפיג'מות מהסלון בבית) לזגזג בין גני האירועים באזור השרון לאזור הצפון, משם למרכז ולסיים בעמק חפר. ביקרנו במקומות שהתעניינו בהם, מצאנו מעניינים חדשים ובעיקר ספגנו את האווירה בכל אחד.

 

המשקפיים משאירים את החוויה הכיפית בלבד. בלי הלוגיסטיקות והזמן הנדרש סביב הנסיעה, החנייה, הפגישה, החזרה הביתה וחוזר חלילה. בממשק שיא הנוח תיאמנו שליח שהביא את המשקפיים עד אלינו ואסף אותם אחרי שסיימנו". 

 

עוד פידבקים של חברות הקהילה שלנו שחולקות את החוויה שלהן, תמצאו כאן :)

 

 

 מה חשוב לדעת לקראת הזמנות המשקפיים? הנה כל התשובות: 

 

מה קורה מהרגע שהזמנתי את המשקפיים? 

-  אחרי שתזמינו כאן את המשקפיים - בחברת השליחויות ייצרו אתכן קשר לתיאום המסירה.

  • - משקפי מציאות מדומה יגיעו אליכן עד הבית עם שליח, לפרק זמן של שלושה ימים. יאי!
  • - נשלח אליכן שאלון ובו תוכלו למלא את המקומות שאהבתם, ואנחנו נוכל לעשות עבורכם את החיבור עמם. 
  • - לאחר תקופת השכירות, שליח ייצור קשר כדי לתאם את האיסוף של המשקפיים.
  • הכי נוח ופשוט, נכון?

 

מה מאפשרים משקפי המציאות המדומה?

ברגע שאתן מרכיבות את המשקפיים אתן יכולות לקפוץ באחר צהריים אחד בין גני אירועים בתל אביב ובקיסריה, בין השרון לשפלה, בין חוף הים להרי ירושלים, ולחוות אירועים אמיתיים בכל הלוקיישנים שמעניינים אתכן. משלב קבלת הפנים, דרך החופה ועד האוכל והריקודים. אתן יכולות לקחת את התוכן הזה לכל מקום, ולהתייעץ עם בני משפחה וחברים, לצפות שוב ושוב - עד שתדעו עם מי תרצו לקבוע פגישה. מושלם, לא?

 

אילו גנים אפשר לראות דרך המשקפיים?

קליק לרשימה המלאה של הגנים שמשתתפים בפרויקט.

 

strip vr 1

 

מאת:כלות אורבניות