סיילים: שמלות כלה

17.04.19

אחד הדברים הכי כיפיים ומרגשים (אם תשאלו אותנו) סביב תכנון החתונה הוא שלב חיפוש שמלת הכלה. ובהנחה ואתן נמצאות סביב התהליך הזה, בין אם מדובר בשיטוט אינסטגרמי וזיליארדיי פרינט-סקרינים או בין אם אתן בשלבי חיפושים ממשיים וקביעת פגישות, בטוח שתשמחו לשמוע על מה שהכנו עבורכן.

 

ריכזנו ממש כאן את כל האינפו שיש לנו בנוגע למכירות שמלות כלה בתקופה הקרובה. הנחות, מחירים מיוחדים ושלל מבצעים מפנקים נמצאים כאן. זה הזמן לפתוח את הלו״ז שלכן, לשריין את הביקור הבא שלכן בסטודיו ולהינות מהפאן שכלול בלהיות כלה אורבנית. יור וולקאם!

 

 

 

מכירות שמלות כלה: מרץ

 

  

Smart Brides מארחים את ענבר פריימן 

בתאריכים 12-13.3.20 יארח סטודיו כלות חכמות יארח את ענבר פריימן וצוות הסטודיו שלה למכירת פרימיום בוטיקית. לכל כלה אשר תגיע יוצמד סטייליסט אישי אשר יסייע לה למצוא את האחת שלה. מספר כלות מצומצם יוזמנו לכל סשן ולכן הכניסה היא לפי שעה ברכישת כרטיס אשר מקנה כניסה לכלה + 2 מלוות. הקליקו כאן לרכישת כרטיס

inbar gallery(צילום: דביר כחלון) 

 

אלון ליבנה

 

סטודיו אלון ליבנה משיק קולקציה חדשה ואתן נהנות מהטבה בלעדית! בהזמנת שמלה בתפירה אישית, תקבלו שמלת ריקודים שנייה במתנה (ממגוון שמלות נבחרות בלבד). ההטבה היא לנרשמות דרך כלות אורבניות בלבד. הקליקו כאן והשאירו פרטים בטופס. צוות הסטודיו יחזור אליכן לתיאום פגישה. 


gallery alon1 (צילום: דביר כחלון)