סיילים: שמלות כלה

17.04.19

אחד הדברים הכי כיפיים ומרגשים (אם תשאלו אותנו) סביב תכנון החתונה הוא שלב חיפוש שמלת הכלה. ובהנחה ואתן נמצאות סביב התהליך הזה, בין אם מדובר בשיטוט אינסטגרמי וזיליארדיי פרינט-סקרינים או בין אם אתן בשלבי חיפושים ממשיים וקביעת פגישות, בטוח שתשמחו לשמוע על מה שהכנו עבורכן.

 

ריכזנו ממש כאן את כל האינפו שיש לנו בנוגע למכירות שמלות כלה בתקופה הקרובה. הנחות, מחירים מיוחדים ושלל מבצעים מפנקים נמצאים כאן. זה הזמן לפתוח את הלו״ז שלכן, לשריין את הביקור הבא שלכן בסטודיו ולהינות מהפאן שכלול בלהיות כלה אורבנית. יור וולקאם!

 

 

מכירות שמלות כלה: ספטמבר

 

SMART BRIDE PREMIUM

 ביום שישי 25.9 תתקיים מהדורת חגים חגיגית של מכירת הפרימיום, ליום אחד בלבד. המכירה תתבצע על בסיס פגישות אישיות: כל כלה שתגיע תיכנס לחדר אישי יחד עם מלוותיה ושם תוכל למדוד שמלות של מספר מעצבים, עד למציאת האחת. תמצאו שם שמלות של מותג הסטודיו בטווח מחירים של 2,000 - 3,500 ש"ח ושמלות של אייזן-שטיין, יואב ריש, דוד חצבני ואורטל שטרית בטווח מחירים של 4,500 – 6,000 ש"ח. המכירה היא של שמלות קיימות וסמאפלים. כל שמלה מגיעה עם הינומה וכיסוי לחופה בהשאלה. תיקונים יבוצעו אצל תופרת מטעם הסטודיו בתוספת תשלום.

 

עלות כרטיס עבור כלה ושתי מלוות: 60 ש"ח. ההגעה תקפה בשעה אליה נרכש הכרטיס בלבד. לכל כלה יוצמד סטייליסט אישי שילווה אותה במהלך המכירה, ולכן תתבקש על ידי הסטודיו לסמן מראש דגמים רלוונטים. הסטודיו עומד בתקן התו הסגול.

לרכישת כרטיס הקליקו כאן

 

gallery2 5

(צילום: דביר כחלון)

 

ענבר פריימן

בסטודיו של ענבר פריימן יתקיימו שלושה ימים של מכירה בתאריכים 15.9 – 17.9. תמצאו בה דגמים קיימים וסאמפלים מקולקציות קודמות, בטווח מחירים שבין 5,000 ל-8,500 ש"ח.

 

הפגישות יתקיימו בתיאום מראש בלבד. כל פגישה אורכת 45 דקות, וניתן להגיע עם עד שתי מלוות. לא ניתן יהיה למדוד את הקולקציה החדשה, והיא אינה נכללת במכירה. המחיר הוא לקנייה, וכולל הינומה ועליונית לחופה להשכרה. המחיר אינו כולל תיקונים והתאמות. מספר המקומות מוגבל, יש להירשם מראש כאן.

 

ענבר גאלרי

(צילום: דביר כחלון)

 

שלומי יקיר

המעצב שלומי יקיר ישיק בין התאריכים 13 ועד 15 בספטמבר מיני קולקציה ובה שמלות שמתאימות לחתונות מצומצמות, להשכרה או למכירה, בטווח מחירים שבין 2,500 ל-3,900 ש"ח. ההגעה בהרשמה מראש בלבד בלינק הבא.

 

גאלרי 1

(צילום: יוסי אלון)