כשהנכדים ירקדו אתכן ברחבה: האפשרות לצלם ולצפות בחתונה במציאות מדומה כבר לגמרי כאן

30.06.21

החוויה של היכרות ראשונה עם טכנולוגיה שהולכת לעשות מהפכה היא חוויה מרגשת ממש, ובימים אלה אנחנו מרגישות שאנחנו נמצאות בנקודה מדהימה בזמן, שבה נכנסת לחיינו אט אט טכנולוגיה היסטרית שצפויה לעשות שינוי משמעותי בעולם צילום החתונות, אבל לגמרי לא רק.

 

אנחנו מדברות על VR - וירטואל ריאליטי. האפשרות לצפות בתכנים עם משקפיים מיוחדים שנותנים תחושה שאתן ממש שם, במקום האירוע המצולם. זה יכול להיות חוף בקאריביים, הופעה של ביונסה או החתונה שלכן. 

זו לא טכנולוגיית התלת-מימד הישנה אלא חוויה מטורפת שבה אתן פשוט נמצאות שם, בלייב, באותו הרגע שצולם. הכי קרוב ללהיות שם באמת.

 

 

הטכנולוגיה הזו מגיעה לישראל ולעולם החתונות, והאפשרויות שטמונות בה הן לגמרי מיינד בלואינג. תחשבו למשל על הילדים שלכן, שיוכלו ממש להיות בחתונה, לרקוד אתכן ברחבה או להתרגש אתכן מהחופה. כל הרגעים שחשוב לכן לנצור פוראבר יהיו נגישים כדי לחוות אותם שוב. על אמת. תודו שזו מהפכה של ממש. והחלק הכי טוב - זה כבר זמין לצילום בחתונות בעונה הזו! ובמחירים לגמרי הגיוניים.

 

השוק של ה-VR הוא הדבר הבא, ובשנה הבאה אפל יוציאו את הגרסה שלהם שוודאי תכה גלים כמו תמיד, והיא נכנסת בימים אלה גם למגוון תחומים שונים ותעשיות מגוונות. מכבי אש עושים בה שימוש לאימונים, ברפואה עורכים עמה סימולציות. ועכשיו גם בחתונות. 

 

19 13

 

אז בואו נגיע סוף סוף לתכלס - אם אתן רוצות כזה בחתונה שלכן, מה צריך לעשות? 

החלוץ שנותן שירותי צילום של VR בארץ הוא הצלם אביב המקסים מאביב וטלי. המצלמה עמה הוא עושה זאת נראית לגמרי כמו מצלמה רגילה, ואינה תופסת תשומת לב מיותרת באירוע. 

 

התוצר הסופי כולל צילום חופה, רחבה, קבלת פנים ומסיבה. מיד לאחר האירוע אתן מקבלות גם קובץ ב-8K וגם קישור לסרטונים ב-vimeo. בעזרת מתאם פשוט שתקבלו ותחברו לנייד שלכן, תוכלו ביום שאחרי כבר לחוות שוב את החתונה שלכן, לראות מי מחה דמעה ברגע הנכון, ומי הסתכל בסלולרי בזמן החופה:) 

אבל בעיקר זה יהיה מרגש בעתיד הרחוק יותר, כשתוכלו לפגוש שוב את סבא וסבתא, או לתת לנכדים לראות את החופה שלכן. מטורף.

 

18 14

 

"כשאחותי התחתנה חיפשתי את הדבר הכי חדשני ומתקדם שאני יכול לעשות עבורה בתחום הצילום", מספר אביב", אני פריק של ציוד ותמיד מחפש את הדבר הבא. VR זה לגמרי זה. הטכנולוגיה של צילום ב-360 מעלות הייתה קיימת הרבה שנים ולא התרוממה, וכשנכנסה האפשרות לעשות תלת-מימד היא הפכה מחוויה מגניבה לחוויה עוצרת נשימה, וזה מה ששינה את התמונה. היכולת להרגיש שאתה במקום עצמו. החלטתי שאני רוצה ליצור את החוויה הזו עבורה".  

 

אם יש כבר צילום וידאו רגיל, מתאים לקחת גם צילום VR לאירוע?

"בהחלט. זה משהו אחר לגמרי. ב-VR אין עריכה. הצופה הוא העורך והוא מחליט לאן להסתכל ועל מה לשים את הפוקוס, זו חוויה אישית סובייקטיבית. בכל פעם זה יכול להיות משהו אחר". 

 

ולא יהיה פורמט יותר חדשני שיהפוך אותו ללא רלוונטי?

"עוד 20 שנה כבר הכל יהיה וירטואלי, והפורמט הזה עדיין יהיה סופר רלוונטי". 

 

1 99

 

מתאים גם למי שלא חובבת טכנולוגיה?

"זה ממש לא מסובך, מתאים גם לטכנופובים. רק ללחוץ על הקישור ולהרכיב את המשקפיים. בעתיד זה יהיה אפילו עוד יותר פשוט. גם אם הטכנולוגיה תשתפר, עדיין אפשר יהיה לראות את הסרטון בצורה הכי מעולה שיש, ופשוט להיות שם, באירוע".

 

אנחנו מודות שלנו עף המוח, ואנחנו סקרניות לראות מה יהיה הלאה, ומה תהיה ההשפעה של VR על עולם החתונות אז ווי נואו איט. המשך בטח יבוא!

 

רוצות ליצור קשר עם אבי וטלי?

קליק לפינצטה

 טל': 054-489-9991

מאת:כלות אורבניות
תגיות:
פרויקט מציאות מדומה יצא לדרך
בואו נתחיל >>>
באיזה איזור בארץ? (ניתן לסמן כמה אפשרויות)
מה הסגנון? (ניתן לסמן כמה אפשרויות)
כמות אורחים משוערים? (ניתן לסמן כמה אפשרויות)