לו"ז לבוקר ההתארגנות: כל מה שחשוב לדעת על הבוקר שלך

17.04.24

מהניסיון האישי שלנו - ככל שיום החתונה מתקרב, מד ההתרגשות הולך ועולה, אבל איתו, גם החששות הקטנים. בעיקר אנחנו מכירות היטב את החשש המנג'ס שנשכח דווקא משהו חשוב, שנפספס איזו נקודה קריטית שנשכחה או שלא נדייק בפרטים שממש חשובים לנו. 

 

כפי שאתן יודעות, אנחנו הכי בעד שהבוקר שלכן יהיה סטרס פרי ככל האפשר. ולכן - יצרנו לכן מראש את הלו"ז הבא, שכולל את כל מה שתעברו בבוקר שלכן, כולל צ'ק ליסט למה שתצטרכו לקחת אתכן בבוקר הגדול, בעיקר אלה מכן שמתארגנות מחוץ לבית. 

 

יור סטורי2

(צילום: YOUR STORY)

 

חשוב לציין שלו"ז יום החתונה משתנה לפי מיקום מקום ההתארגנות, העונה, שעות האור ועוד אילוצים. לרוב, הצלם הוא שיכתיב לנו את הלו"ז בסמוך למועד החתונה. יצרנו לכן כאן לו"ז לדוגמה, ובהמשך נסביר איך הוא נקבע:

 

לוז בוקר 1

 

איך קובעים לו"ז?

החישוב נעשה לרוב על פי קבלת הפנים, ומשם מחושב אחורה. 

למשל, אם קבלת הפנים מתקיימת בשעה 19:30, צילומי המשפחות ייקבעו ב-18:30. ואז - ההגעה ללוקיישן צריכה לקרות סביב 18:00. לפני כן, יתקיימו הצילומים (כשעה וחצי). לכל החישובים הללו צריך להוסיף זמני נסיעות ופקקים כדי לתכנן שעת יציאה. 

חצי שעה לפני היציאה - מתרחש המפגש, וחצי שעה לפני כן, הכלה כבר צריכה להיות מוכנה אחרי איפור ושיער. 

המאפר.ת ומעצב.ת השיער שלכן יגידו כמה זמן הן צריכות על פי התכנון, ומה שחשוב לדעת הוא שאיפור שיער יכול לקחת בין 3 ל-4 שעות, מה שקריטי לתכנון היום כולו. 

 

לוז שישי בוקר

 

סטורי 3

(צילום: YOUR STORY)

  

מה לארוז למקום ההתארגנות?
שאלה מעולה! לצורך כך הכנו לכן בדיוק את הצ'קליסט הבא. פרינט (או לא) אנד גו:)

 

 צק ליסט

מאת:כלות אורבניות
תגיות: