מטע אבוקדו מכושף: החתונה הקסומה של נועה ורן

21.03.23

אם אתן חולמות להתחתן בטבע, עם טבעיות ופשטות מנצחת מצד אחד, ואווירה מכשפת וצבעונית מהצד האחר, אנחנו ממליצות לכן לעקוב בתשומת לב אחרי החתונה הבאה שמתארחת אצלנו בבלוג.

 

1

 

2

 

הכירו את נועה ורן, שסיפור האהבה שלהם החל בתקופת הקורונה, בעיצומו של הסגר הראשון. נועה ואחותו של רן עבדו יחדיו כדיילות אוויר באל על, כך שרן הכיר את נועה מרחוק, ובזמן הסגר החליט לשלוח לה הודעה דרך טינדר. לאחר חצי שנה של התאהבות עד כלות השניים עברו לגור יחד, פלוס אימוץ משותף של כלב מתוק ששמו לני.

 

3

 

4

 

הצעת הנישואין התרחשה באחד הצוקים הגבוהים שבחוף מכמורת. רן סיפר לנועה שהם הולכים לפגוש חברים לפיקניק של שישי בצהריים. בדרך היו פקקים נוראיים, והשניים הגיעו בזמן השקיעה.

 

5

 

6.2

 

אחרי הליכה לאורך החוף עד לצוק המבודד והמרוחק, הם הגיעו אל פינת פיקניק קסומה, עם נרות, פרחים, גבינות, קרואסונים ומלא הפתעות מהבייקרי. נועה, הפצירה ברן להתקדם מהספוט הרומנטי, מאחר שבכל רגע יגיע זוג והם יתקעו להם באמצע ההצעה המרגשת. בתגובה, רן הסכים עם נועה שאכן יש כאן הצעת נישואין, אבל שלהם. הוא כרע ברך והציע לנועה להתחתן איתו. אנחנו נמסות.

 

6

 

בלט במיוחדשמלה: אריאל טולדנו - "אריאל הוא מעצב שנכנס ללב, יוצר שמלות שהן יצירת אומנות והופך את החוויה למעצימה ומרגשת".

 

8

 

עשרה חודשים חלפו עד לחתונה. לשניים היה ברור שירצו לקיים את האירוע לאחר סיום הלימודים, בנחת. בנוסף, מרווח הזמן אפשר לנועה ורן לבחור את כל הספקים שרצו ללא התפשרות, ולארגן את הכל ברוגע.

   

לנועה ורן היה ויז'ן ברור לחתונה שלהם, שניהם חלמו על חתונה בשטח, בטבע ועם כמה שיותר ירוק, פשוט וטבעי כאשר הטבע הוא הקישוט המרכזי. בנוסף, הם חלמו על חתונה קטנה עד כמה שאפשר.

 10

 

בלט במיוחדצילום: ידין חסון - "התבלט במקצועיות הנדירה שלו לצד אישיות כובשת, שמצליחה להצחיק גם ברגעי חרדה מרשימים".


12

 

ואכן, החתונה הייתה בקונספט של מסיבת טבע מכושפת. בעזרת ההפקה של בלום, הם הגיעו אל מטע אבוקדו מהמם שנראה כמו יער קסום. העיצוב היה בקו טבעי ונקי, עם דגש על היופי המקומי והטבעי של השטח. תוסיפו לזה פרחים בפלטה סגולה עם נגיעות לבן וירוק קלאסיים, ויש לנו כאן פיצוח מנצח. 

  

13

 

לנועה ורן היה חשוב שהיום עצמו יהיה כמה שיותר אינטימי ו"שלהם", והם רצו לעשות רק מה שעושה להם הכי נעים. ביום שלפני הגיעה נועה לסוויטה מהממת ביפו יחד עם הוריה, ובערב החברות הטובות הגיעו וארגנו ארוחה מפנקת על הגג.

 

14

 

בלטו במיוחדהפקה: בלום - "בלום עשו לנו הפקה מטורפת במטע אבוקדו הכי יפה בארץ, והגשימו לנו חלום להתחתן באמצע יער פיות קסום".

 

15

 

16

 

בלילה עצמו, נועה ורן בחרו לישון יחד כדי להוריד לחץ, ורן הגיע למלון לקראת סיום הערב אחרי שבילה עם החברים בתל אביב.

 

בבוקר החתונה, רן הלך להתארגן בדירה עם החברים הטובים ונועה התארגנה עם אימה והבסטיז בסוויטה במלון. את צילומי הזוגיות עשו השניים ביפו העתיקה והמטריפה וגם בטבע הפתוח שליד מטע האבוקדו.

 

17

 

18

 

19

 

אחרי החוויה המופלאה, מה הטיפ שלהם לזוגות המתכננים את חתונתם? "לעוף עם החלומות אחד של השניה ולהתרגש ביחד מהשטויות הקטנות". 

 

20

 

21

 

22

 

23

 

24

 

קרדיטים:

מספר אורחים: 240

צילום סטילס: ידין חסון

הפקה ועיצוב: בלום

שמלה: אריאל טולדנו

חליפת חתן: סאלינה

מקום האירוע: מטע אבוקדו

 

+ קרדיטים נוספים

קייטרינג: קסם הקרמל

מוסיקה: אסי סי

בר:פריימר בר

צילום וידאו: אמיר שטרן

מקום התארגנות: סוויטה במלון מרגוזה, יפו

איפור: שי תלמי

עיצוב שיער: שקד אזר

טבעות: ג'קסון

נעלי כלה: רפבליק

נעלי חתן: סטיב מאדן

תכשיטים: עגילי יהלומים בעיצוב אישי - הוט קראון

הזמנות ומיתוג: עיצוב אישי בקאנבה

נזר: Biya jewelry

עורך טקס: ארגון חופות, צ'אק דוידסון

DIY: מעמד לפתקיות של סידורי הושבה מגזעי עץ, תמונות נוסטלגיות מהחתונות של ההורים, הסבים והסבתות

מגנטים: פטל מגנטים

 

מאת:כלות אורבניות