יקב החלומות: החתונה של רותם וגלעד

12.10.22

רותם וגלעד, בני הזוג שמתארחים אצלנו היום בבלוג, הם סוג של כלה וחתן אורבניים קלאסיים. כאלה שיש להם ויז'ן ייחודי ומדויק ליום שלהם, שיודעים בדיוק מה חשוב יותר עבורם ומה פחות, ומרימים חגיגה נפלאה ומיוחדת שהיא הכי הם. 

 

רותם אפילו התאהבה כל כך בכל תהליך התכנון ועיצוב האירוע, שבימים אלה היא בדרך להיכנס לתחום החתונות. שמנו לב שלא מעט אנשים מגיעים כך לתחום, וכמי שעוסקות בו מדי יום - אנחנו בהחלט מבינות את סוד הקסם. 

 

1

 

2

 

אבל לפני שנספר על האירוע היפהפה, אנחנו חייבות לכן קצת מילות רקע על השניים האלה. רותם וגלעד מתגוררים בתל אביב, והם נפגשו לראשונה ביום הולדת של חבר משותף. מהר מאוד היה ברור שזה זה, והצעת הנישואין הגיעה בחופשת סקי, ביום ההולדת של גלעד. 

 

3

 

4

 

שבעה חודשים חלפו מאז ועד לחתונה. רותם מספרת שהיה לה ברור מהרגע הראשון שהחתונה שלה לא תהיה שגרתית, וגלעד לחלוטין איפשר לה לקחת את המושכות. 

 

6

 

7

 

מאז ומתמיד דמיינה רותם חתונה ביקב, ובשלב הראשון האתגר העיקרי היה איתור יקב מתאים לחתונה לא קטנה. כשנמצא הלוקיישן המדויק - הדרך לחתונת החלומות הייתה סלולה. המקום בו בחרו כולל נוף ירוק מהמם, ומבנה מיוחד לשימור שמוסיף אווירה כפרית איטלקית משגעת. בני הזוג שמו דגש מיוחד על שני דברים: העיצוב והמוזיקה. המטרה הייתה לגרום לאורחים להרגיש ביקב בטוסקנה, עם עיצוב שיתכתב כמה שיותר עם הטבע, ויכלול כמה שיותר ירוק ואי סימטריות.

 

8

 

בלטה במיוחדעיצוב: Flowers Mood - "האחראית על הגשמת החלום שלי הייתה אופיר, שהקשיבה בדיוק לכל הרצונות שלי והפכה אותם למציאות".

 

10

 

רותם ידעה בדיוק איך היא רוצה שהמקום יראה: מסידור השולחנות, דרך המפות הלבנות, פמוטי הזהב העתיקים והוורדים הלבנים. הכל יחד יצר וייב רומנטי-איטלקי מהמם, לו התווסף מיתוג וינטג'י מוקפד. המסיבה הייתה מדהימה, בדיוק כפי שרצו בני הזוג, וכל פריים כאן מעיד על כך שהויז'ן של השניים לגמרי התגשם. 

 

10A

 

13

 

14

 

בלטו במיוחדמוזיקה - פיינל דראם: "האחראים על המוזיקה היו הבחירה הטובה ביותר שיכולנו לעשות. דודו פריז הקשיב לכל בקשה וקרא את הרחבה והמופע המרכזי של T-puse לחלוטין סיפק את האווירה שרצינו".

 

16

 

ומה הטיפ של בני הזוג אליכן? "להיות מעורבות. ככל שאתן מעורבות יותר בתהליך, הדברים יוצאים מדויקים - ממש כמו שרציתן". 

  

קרדיטים:

מספר אורחים: 300

עיצוב האירוע: אופיר שמואל - פלאוורס מוד

מוסיקה: דודו פריז + T-puse - פיינל דראם

שמלה: ליהי הוד

צילום סטילס ו-וידאו: יניב סופר

הפקה: נטע פיבר

מקום האירוע: ענבי עידית

+ קרדיטים נוספים

קייטרינג: באסקט

בר: ספיריט

איפור: שירן פארן

עיצוב שיער: אור לוי

מקום התארגנות: הרודס הרצליה

טבעות: יהודה בדיזנגוף תל אביב

נעלי כלה: רנה קבוליה

חליפה ונעלי חתן: בלו נייבי 

הזמנות/מיתוג: שרה בלום

 

 

מאת:כלות אורבניות