יצירתיות, סטייל והמון DIY: חתונת השטח של שני ואלמוג

22.11.21

שני ואלמוג מעידים על עצמם אצלם כמעט שום דבר הוא לא שגרתי, וכך גם החתונה - חתונת שטח מרהיבה ביופיה שהוקמה ועוצבה על ידם בשיתוף עם החברים, ומבטאת הכי מושלם את הייחודיות של השניים האלה ושל החיבור ביניהם.

 

10

 

25

 

23

 

הם הכירו בצבא. היא הייה המש"קית ת"ש והוא החו"גד. הם נפגשו בש.ג. בהמתנה לאוטובוס והקליק היה מיידי, אבל שניהם היו תפוסים. כשנפגשו שוב אחרי כמה חודשים ושני הבחינה שהחיוך לא יורד לה מהפנים, היא החליטה שהיא לא מוותרת. 

  

24

 

17

 

19

 

ההחלטה להתחתן קרתה תוך כדי טיול בקטע מאתגר בשביל ישראל ביום הכי חם בשנה, רגע לפני ששני טסה לחצי שנה של חילופי סטודנטים. שילוב הנסיבות איפשר להם לדבר בפתיחות על הכל, ובסוף המסלול הוחלט ללכת לקנות טבעות ולהפתיע את המשפחה. החברים שבאו למסיבת הפרידה הופתעו לגלות שמדובר במסיבת אירוסין. גם אלמוג קיבל טבעת, ברוח השוויון והבחירה. 

  

21

 

18

 

22

 

כמעט שנתיים חלפו עד לחתונה. החלום הגדול לחתונה בסיני עם 30 איש בוטל בשל הקורונה. תאריך חדש ומרגש במאי הסתיים שוב בביטול שובר לב בשל מבצע שומר החומות. התאריך השלישי, שנפל על חגיגות 7 שנות הזוגיות היה זה שבו סוף סוף הכל קרה. 

 

20

 

16

 

13

 

השניים תכננו הכל תוך כדי לימודים, מה שהיה לא פשוט, אך הם הצליחו לעשות זאת בזכות המון הקשבה וניהול לו"ז משותף. 

  

14

 

8

 

12

 

לבני הזוג היה חשוב לדבוק במה שהם מאמינים בו, וללכת על חתונת שטח מצומצמת ותפריט טבעוני. כמעט הכל הוקם במו ידיהם בעזרת החברים, ואפילו את העיצוב כולו יצרה שני בעצמה. היא בחרה פלטת צבעים מושלמת של גווני כתום-ורוד וחום ושילבה פרחי יבשים וחיים. התוצאה מהממת וטביעת האצבע של בני הזוג מורגשת בכל פרט. 

  

6

 

9

 

11

 

15

 

7

 

5

 

4

 

ומה הטיפ שלהם לזוגות המתכננים את חתונתם? לפתוח יומן משותף בגוגל קאלנדר, להחליט על סדר עדיפויות וכך לנהל את התקציב. וכמובן, להיות קשובים זו לזה - בסופו של דבר זוהי חגיגה שכולה מוקדשת לאהבה שלכם. 

 

2

 

3

 

1 

קרדיטים:

מספר אורחים: 200

שמלה: לירון פרטוש

חליפת חתן: דיפלומט

צילום סטילס: דולב מרציאנו

עיצוב האירוע: BERTHA - עסק של הכלה

קייטרינג: עץ השדה - 100% טבעוני

+ קרדיטים נוספים

מקום האירוע: אורווה במשק של ההורים

מוסיקה: יואב בסן

צילום וידאו: נוי אליהו

איפור ושיער: עדן עיני

נעלי כלה: asos

נעלי חתן: אלדו

תכשיטים: העגילים של סבתא

עורך טקס: חברים של בני הזוג

חוויות: הוואן הלבן ועמדת פרחים של ברטה

DIY: בני הזוג והחברים יצרו הכל

מתנות לאורחים: בקבוקים עם פרחים מיובשים

שירה: ליאורה יצחק

מאת:כלות אורבניות