אירוע קליל בטבע והמון DIY: החתונה של שחר ורועי

03.05.22

מה האסוציאציה הראשונה שעולה לכן עם שילוב המילים "תורנות מטבח בבסיס"? לנו עולה ערימות סירים מלוכלכים ורגליים כואבות, הכי רחוק מרומנטיקה. אבל במקרה של שחר ורועי שמתארחים אצלנו היום בבלוג אנחנו בטוחות שמדובר בזכרונות מתוקים בלבד, מכיוון שעל הרקע הכי לא רומנטי הזה החל סיפור האהבה המתוק שלהם, לפני 9 שנים. 

 

1

 

2

 

כעבור שבע שנים, הגיעה הצעת הנישואין. היא הייתה אמורה להתרחש באיטליה, אך אז הגיעה הקורונה ושיבשה את התוכניות. רועי החליט שסגר וביטול טיסות לא יעצרו אותו, והפיק הצעה מקורית במיוחד.

 

3

 

4

 

זה קרה בתקופת הסגר הראשון, בו שהו בני הזוג אצל הוריה של שחר. במהלך יום שישי קיבל רועי הודעה כי עליו להגיע לבסיס המילואים שלו, ומיד ארז תיק ויצא מהבית. כעבור חצי שעה התקשר ואמר שנדלקה נורת המנוע ברכב, והוא מבקש ששחר תגיע להסיע אותו לבסיס. 

 

5

 

6

 

שחר יצאה לדרך, ודי מהר פגשה מחסום משטרתי, שם חיכה שוטר שלא השתכנע לשמע ההסברים ורשם לה דו"ח על הפרת תקנות הקורונה. אחרי רבע שעה של ויכוחים, יצא רועי מהניידת מחופש לשוטר, וכרע ברך... ללא ספק, אחד המקוריים.

 

7

 

8

 

שנה וחצי חלפו עד לחתונה. בני הזוג ידעו מהרגע הראשון שהם רוצים ללכת על אירוע בשטח פתוח. החלום היה חתונה בטבע, ללא סידורי הושבה, עם עמדות אוכל חופשיות כל הערב, חופה בדימדומים ומסיבה אל תוך הלילה. המסקנה: חייבים לקחת חברת הפקות. 

 

9

 

10

 

כך התגשם החלום עד לדיטלייז הקטנים ביותר, כאשר כל על כל הפרטים אמונים המפיקים בעוד העיצוב והמיתוג הם פרי ידיה של שחר, מעצבת פנים במקצועה. 

 

11

 

12

 

הקונספט העיצובי היה בהשראת הטבע, בווייב קליל ומקורי. שחר עשתה הכל בעצמה: יצרה שלטים, סידורי שולחן עם בקבוקי יין, סידרה פרחים בצנצנות, תפרה חופה משאריות בדי שמלת הכלה, הכינה מתנות לאורחים שכללו ערכת איקס עיגול מאבנים וגזע עץ, כרטיסי גירוד, מקלות לנופף בזמן החופה (גם הם משאריות בד השמלה) ועוד ועוד. הכל נעשה בעבודת יד, בעזרה ותמיכה של חברים טובים ומשפחה.

 

13

 

14

 

בני הזוג מספרים שהם ממשיכים לשמוע הדים על החתונה עד היום, כשבעיניהם השילוב של המקום המדהים, המוזיקה המעולה והאוכל המטורף עשו את כל הקסם. 

 

15

 

16

 

17

 

ומה הטיפ של השניים לזוגות המתכננים את חתונתם? "אל תפסיקו לחלום. תעשו הכל כדי שהדברים יצאו כמו שאתם רוצים, זו חוויה של פעם בחיים. תקיפו את עצמכם באנשים טובים שמוכנים לתת יד ולעזור כי צריך הרבה ידיים עובדות בהפקה שכזו".

 

18

 

19

 

20

 

21

 

22

 

23

 

24

 

25

 

קרדיטים:

מספר אורחים: 370

צילום סטילס: לירון סהר - WOW Photography

מקום האירוע: כרם בבינימינה

הפקה: Surf&turf

עיצוב האירוע: הכלה

קייטרינג: Surf&turf

+ קרדיטים נוספים

מוסיקה: צח זיו

בר: לולה בר

צילום וידאו: אורן יעקובסון

שמלה: שירי נובק

איפור: ורד ספיבק

עיצוב שיער: אוהד זיני - אריק מאיוסט

הזמנות/מיתוג: הכלה 

עורך טקס: אורי שילה

DIY: כל עיצוב החתונה 

מתנות לאורחים: DIY - שחר הכלה הכינה ערכות XO

צלם מגנטים: חן, גלילאו מגנטים

 
מאת:כלות אורבניות