מרים, משפחתי ומרגש: אירוע השטח המשמח של טל וטל

28.02.24

אין לתאר את החיוך שעולה לנו על הפנים בכל פעם שמגיעה אלינו חתונה ובה בני זוג עם שם זהה, אבל במקרה של טל וטל - הם לגמרי מינפו את העניין ולקחו אותו לנקסט לבל.

 

למה אנחנו מתכוונות? ובכן, שמו המלא של טל הבן הוא טל פרידמן, כך שאחרי הנישואין, זהו גם שמה של טל הבת. אז כשיש שני טל פרידמן, נחשו מי יבוא לחתן אותם? נראה לנו שאתן כבר יודעות. 

 

מעבר לכך שיש פה חמידות שיא, טל וטל הם זוג מהמם ומשמח, וחתונת השטח שלהם היא ללא ספק השראה לכל מי שרוצים להרים לבד איוונט כיפי בטבע בשישי אחר הצהריים. 

 

1

 

2.1

 

2.2

 

3

 

גם סיפורי ההיכרות וההצעה שלהם מתוקים להפליא! הם נפגשו בסינגפור כשהיו טינאייג'רים, לשם הגיעו שניהם עם המשפחות בזכות שליחות של ההורים. בהתחלה היו בעניין האחד של השנייה, אבל היו צעירים מדי. במשך השנים נשארו קצת בקשר, שהתחדש כעבור עשור בזכות טיול שביל ישראל שכלל את כל החברים מסינגפור.  

 

4

 

5

 

6

 

7

 

הם מספרים שמיד החלה חפירה הדדית, אבל כשטל הבן עשה מוב, טל הבת עדיין לא הייתה לגמרי בשלה לכך. כשהקשר החברי התחזק, היא החליטה שהיא בעניין, והזמינה אותו לחגוג את סיום התואר ביחד. הוא לא הבין את הרמז, ורק עם הנשיקה בסוף הערב הבין שזה דייט. מאז המערכת יחסים התקדמה בקצב מהיר.

 

8

 

9

 

בהקשר להצעת הנישואין, לטל היתה תוכנית מתוחכמת: מיד אחרי שעברו לגור ביחד, הוא הכריז שעדיף שיצברו ותק של שנת מגורים משותפים לפני ההצעה, מה שהוביל לוויכוח עם טל הבת שלא הבינה את הגישה המקובעת.

  

10

 

11

 

אחרי כמה חודשים הגיעה אחותה של טל (הבת) מחו"ל וביקשה מבני הזוג שיתלוו אליה לחוף הים, לצילומים לטיקטוק. טל לא חשדה בדבר. הם נסעו לחוף פלמחים בדיוק בזמן לשקיעה, שם נעמדו בתאורה יפה. ואז טל כרע ברך… טל הבת הייתה בטוחה שהם עובדים עליה, ואז נפל האסימון.

   

13

 

בלט במיוחדצילום סטילס: ידין חסון - "הוא וצלם הווידאו הוציאו צילומים מדהימים שאנחנו לא מפסיקים להתלהב מהם".

   

14

 

9 חודשים חלפו עד לחתונה. בני הזוג ידעו מהרגע הראשון שירצו חתונת שטח בהפקה עצמית, ודבקו בכך לאורך הדרך. הם מודים שהיה מאתגר לפעמים, אבל הם סופר נהנו לעבור על כל הספקים, להתלבט מי מתאים ולחשוב יחד במה להשקיע והיכן ממש לא. הם חילקו ביניהם תחומי אחריות, וערכו את הפגישות עם הספקים במשותף. 

 

התוצאה הייתה חתונת שטח מרימה ושמחה, עם טאצ'ים אישיים שכללו עיצוב עצמי ומתוק, לצד הרבה תמונות משפחתיות משני הצדדים. 

 

15

 

16

 

17

 

העובדה שמדובר כאן במשפחות שהן כבר קרובות מלכתחילה, הפכה את בוקר ההתארגנות למושלם, והוא כלל את שני בני הזוג עם שתי המשפחות בבית הוריה של טל. זה היה כיף, מרים ומרגיע וסך הכל - סיפק הזדמנות לעוד קווליטי טיים נעים עם האנשים הקרובים.

   

18

 

19

 

20

 

21

 

22

 

כמובן שאי אפשר בלי להזכיר את החופה המושלמת שערך להם טל פרידמן האגדי, שיצר טקס קורע מצחוק אבל גם כזה שמכבד את המעמד. מדובר פה במי שלא ממש עורך טקסי חתונות, אך חורג ממנהגו כשמדובר בחתונות של טל פרידמנים:)

 

23

 

24

  

25

 

26

 

27

 

28

 

בלט במיוחדדיג'יי: פיני דקל - "הדיג׳יי עשה את החתונה!".

  

30

 

והטיפ של השניים לזוגות המתכננים את חתונתם? "תהנו! תדברו ביניכם! והחתן ממש יכול לבחור ולחפש ספקים. לא הכל צריך להיות על הכלה". בהחלט!

  

31

 

קרדיטים:

מספר אורחים: 254

צילום סטילס: ידין חסון

מוסיקה: פיני דקל

עורך טקס: טל פרידמן

מקום האירוע: מישר
מקום התארגנות: בבית ההורים עם שתי המשפחות

הפקה ועיצוב האירוע: בני הזוג 

+ קרדיטים נוספים
קייטרינג: זוקו קייטרינג
בר: Dream team bar
צילום וידאו: אבי אלצ׳ה
שמלה: נעמה הנדל
איפור: רעות קליין
עיצוב שיער: ליאת לנג
נעלי כלה: Lafayette
מגנטים: אולג בל
DIY: פבלובה במקום עוגת חתונה, קישוט עם צמחים מהמשתלה המקומית
מתנות לאורחים: ריבות משמש תוצרת בית

 

מאת:כלות אורבניות
פרויקט מציאות מדומה יצא לדרך
באיזה איזור בארץ? (ניתן לסמן כמה אפשרויות)
מה הסגנון? (ניתן לסמן כמה אפשרויות)
כמות אורחים משוערים? (ניתן לסמן כמה אפשרויות)