דרופ דד גורג'ס: החתונה של נעמי ושחר

21.09.22

החתונה של נעמי ושחר הן מסוג החתונות שמפילות לנו את הלסת, ובכל פריים הקראש רק הולך ומתעצם. כל היופי הזה נמשך יומיים שלמים, ולא נותר לנו אלא לומר שאנחנו מקנאות באורחים, וגם קצת בא לנו להרים עכשיו חתונה ביקב (או לפחות למזוג איזו כוס שרדונה). 

  1

 

2

 

3

 

4

 

5

 

בני הזוג הכירו ביום האחרון ללימודי התואר של נעמי. בשיעור האחרון בהחלט חברה ללימודים הציעה להכיר לה את שחר, ששירת עימה בצבא. מסתבר שהיה עוד חבר משותף שעבד גם הוא על השידוך, ושניהם לגמרי ידעו מה הם עושים. מהרגע שנפגשו השניים הקליק היה בלתי נשכח, ממש כמו החתונה. 

  

6

 

7

 

8

 

9

 

10

  

11

 

12

 

בלטו במיוחד צילום: שי אשכנזי ובת זוגו ליאל - "אין לי מילים לתאר את המקצועיות שלהם. צילום אדיטוריאל הכי הכי! היה ממש כיף לעבוד איתם והם תמכו לאורך כל הדרך".

  

13

 

הצעת הנישואין התרחשה כמה ימים אחרי יום הולדתה של נעמי, בימים שמגיפת הקורונה עוד נכחה ברקע. שחר הפתיע עם טיסה לסיישל, ובאחד הימים טיילו השניים בפסגת הר המשקיף על נוף עוצר נשימה של הים, ובו מיליון גוונים של כחול. בני הזוג היו שם לגמרי לבד, ואז כרע שחר ברך והציע נישואין. 

  

14

 

15

 

17

 

שבעה חודשים חלפו עד לחתונה, ובני הזוג מספרים שתהליך התכנון היה לא פשוט. כל החתונות שנדחו סביב הקורונה נדחקו לאותה התקופה, ורבים מהספקים לא היו פנויים. לנעמי ושחר היה חשוב מאוד לא להתפשר על שום פרט, והם החליטו לקיים את האירוע ביקב קטרון, לוקיישן קסום ומיוחד עם נוף משגע. האירוע כולו נמשך על פני יומיים, כשחלק מהאורחים נשארו ללון במתחם היקב ובילו ביום השני בבריכה. 

  

18

 

19

 

19A

 

בלט במיוחדלוקיישן: יקב קטרון - "תירוש המנהלת פשוט הייתה מלאך והיה נעים כל כך לעבוד איתה. היתה לנו בראש חתונה מאוד ספציפית, ובזכות המפיק שלנו ותירוש זה קרה, וזה ממש לא מובן מאליו".

 

20

 

נעמי מספרת שכל ספק וספקית שבחרה היו פשוט מושלמים. החל מההפקה, דרך השמלה והאיפור-שיער ועד המוזיקה. זה בהחלט ניכר מכל כיוון בו תסתכלו. 

  

21

 

22

 

23

 

24

 

הקונספט העיצובי היה של יער קסום, והדרך להגיע לשם עברה דרך שלל סגנונות תאורה, כולל פיירי לייטס, על רקע צמחיה ירוקה ורעננה. פלטת הצבעים לסידורי הפרחים כלל גווני לבן וורוד בהיר והתוצאה הכי קסומה שיכולה להיות. ממש כפי שדמיינו בני הזוג.

 

25

 

26

 

בלטה במיוחדעיצוב: גליתא - "היא ידעה לקחת את חלום היער הקסום שלי, ולהפוך אותו למציאות".

 

28

 

30

 

31

 

ומה הטיפ של השניים לזוגות המתכננים את חתונתם? "היו קשובים, מכילים וגמישים זו עם זה. החליטו מה הדברים שהכי חשובים לכם, ואל תתפשרו עליהם". תמיד תמיד נכון. 

 

32

 

33

 

34

 

35

 

36

 

37

 

קרדיטים:

מספר אורחים: 150

צילום סטילס: שי אשכנזי

מקום האירוע: יקב קטרון

עיצוב האירוע: סטודיו גליתא

שמלה: גליה להב

מוסיקה: סאן אטיאס - אלפא

הפקה: רוסו הפקות - בן חאבה

עיצוב שיער: אריאל אטדגי

+ קרדיטים נוספים

צילום וידאו: רומן נרום

מקום התארגנות: מלון אלמא

קייטרינג: פלפל

בר: Peacock

מאת:כלות אורבניות