צהריים קסומים ביקב: החתונה של עופרי וירדן

18.02.24

אחרי המון שנים בהן אנחנו מתבוננות בשלל חתונות ברמה יומיומית, אנחנו מרגישות לפעמים שבלי לראות פריים אחד, היינו יכולות לתאר את מהות בני הזוג על פי הבחירות שהם עושים סביב החתונה. למשל, על מי שבחרו בחתונת צהריים בשטח, היינו אומרות שהם הכי קלילים וקולים, חובבי וינטג' ומי שלא יגידו לא לקעקוע שלישי. 

 

אז אולי מדובר בחשיבה קצת סטריאוטיפית, אבל אורחי הבלוג שלנו להיום, ירדן ועופרי הם בדיוק הטייפ-קאסט של חתונה שכזו: מלאי סטייל, כיפיים וחמודים. מהזוגות האלה שבא לנו לשבת איתם לבירה או לפזז איתם ברחבה. ואז עוד קצת באפטר.

 

1

 

2

 

3

  

5

 

הכל התחיל ביניהם הכי בקלות: הם עקבו אחד אחרי השניה באינסטגרם לאורך תקופה, ומשם הכל פשוט התגלגל באופן טבעי, ג'סט דה וויי ווי לייק איט.

  
8

 

9

 

ירדן הוא בעלים של סוכנות נסיעות, כך שהיה ברור שההצעה תתקיים בלוקיישן מושלם. בסופו של דבר זה קרה במהלך חופשה מהממת בפראג (שתכנן ירדן כמובן). השניים ישבו במסעדה, אכלו, שתו וצחקו. בשלב מסוים עופרי הלכה לשירותים, וכשחזרה ראתה את ירדן עומד על גדת הנהר, וטבעת בידו.

  

10

    

15

 

17

 

בלטה במיוחדצילום: שני רייך - "צלמת שצריך בכל חתונה! הקלילה את האווירה, גרמה לנו להרגיש טבעיים, תפסה רגעים מרגשים והרימה לנו לא פחות מהאורחים!".

  

18

 

19

 

11 חודשים חלפו עד לחתונה. מספיק זמן כדי להרים חתונת שטח מהממת, בדיוק כפי שרצו. הם מספרים שחוו את תהליך התכנון ככיף גדול והיו מעורבים מאוד בכל פרט. מכיוון שמדובר בחתונת בלב הטבע, היה להם ברור שיצטרכו מפיקה שתראה את התמונה הגדולה, ותתכנן יחד איתם את הפרטים הקטנים. 

   

21

 

בלט במיוחדשמלה: מרדכי אברהם - "הוא היה אדיב וסבלני. הציע להגיע למפגשים מרובים, זרם עם השגעונות של עופרי והיה מדויק בטעם, בעיצוב ובהתאמת השמלה".

  

22

 

24

 

הם בחרו ביקב ציורי כלוקיישן לחתונה, כשהקונספט הכללי היה של חיבור לטבע הקסום של האיזור, עם עיצוב מינימליסטי, עדין ומקסים שייתן הרבה מקום לכל היופי שמסביב. 

 

25

 

26

 

27

 

28

 

למרות שמדובר כאן בחתונת שטח קלילה, אי אפשר לפספס את החשיבה על הפרטים הקטנים שהופכים אותה למלאת חן ומלאת סאנשיין, מכל בחינה שהיא. 

 

29

 

31

 

33

 

35

 

ומה הטיפ של בני הזוג לזוגות המתכננים את חתונתם? "ליהנות מהדרך! לזכור שזה יום שעובר ממש מהר אז לנצל בו כל דקה, לחייך וליהנות".

 

37

 

39

 

קרדיטים:

מספר אורחים: 380

צילום סטילס: שני רייך

שמלה: מרדכי אברהם

מוסיקה: אור גידו // עומר בר // עמרי גואטה

הפקה: שרון הדר

מקום האירוע: יקב תל שיפון

+ קרדיטים נוספים

מקום התארגנות: בבית ההורים של עופרי

קייטרינג: קייטרינג גפן
בר: ערמוניה
איפור: נופר שלום
עיצוב שיער: בנג׳מין
טבעות: תכשיטי איתן
נעלי כלה: ריבולב
תכשיטים: דנה ענבר
חליפת חתן: הילי ארי
עורך טקס: עומר בר וגולן אזולאי

מאת:כלות אורבניות