בוהו שיק בלב הטבע: חתונת השטח הקסומה של עפר ודני

20.09.22

מה קורה כאשר מפיקת חתונות עסוקה מתחתנת עם בעלים ומנהל בר? תהיו בטוחים שתהיה חתונה בלתי נשכחת. בני הזוג התל אביביים שמתארחים אצלנו היום בבלוג הפיקו לגמרי בעצמם חתונת שטח מאפס, צברו המון ניסיון שכולנו יכולות ללמוד ממנו, והם מתארים את החוויה כ'יום הכי מטורף ומדהים בחיים שלהם'. היר ווי גו.

 

1

 

2

 

3

 

סיפור ההיכרות הקייצי והרומנטי של הזוג האורבני שלנו התחיל בחוף גאולה בתל אביב. עפר נהגה לשחק פריזבי בחוף באופן קבוע, כאשר יום אחד דני הגיע והצטרף למשחק. הם קשקשו, פלרטטו והחליפו פרטים. משם המשיכו לדבר בפייסבוק (כאשר דני טוען שעפר הקדימה אותו בבקשת החברות), יצאו לדייט - והשאר היסטוריה. אהבה בסוף הקיץ.

 

4

 

5

 

5a

 

6

 

אחרי 4 שנות זוגיות, השניים נסעו לחופשה במלון בכרתים. עפר הלכה לשיעור יוגה, וכשחזרה מצאה את החדר מסודר עם שביל פרחים, ובסופו עמד דני ששלף את הטבעת הנכספת. עפר טוענת שמדובר במוב לא אופייני לדני, שהיה סופר רומנטי ומרגש.

 

7

 

9

 

10

 

מההצעה עד לחתונה עברו 10 חודשים. כפי שכבר סיפרנו לכן, עפר היא מפיקת חתונות במקצועה, והיא ידעה בדיוק על מה היא חולמת ואיך היא רוצה שהדברים יראו. היא תכננה והפיקה את כל החתונה במקצועיות האופיינית לה, ודני לחלוטין זרם איתה לאורך כל הדרך. 

 

11

 

12

 

13

 

14

 

בני הזוג סימנו לעצמם יעדים שחשובים להם בחתונה: שהאוכל יהיה ממש וואו, שהסאונד יהיה פנומנלי ושהעיצוב יהיה מיוחד ואישי. הם חלמו על חתונה יוצאת דופן ולא עוד חתונה סטנדרטית. ואם נשפוט לפי התמונות - המשימה הושלמה.

 

15

 

16

 

17

 

18

 

בקו העיצובי, הזוג הלך על בוהו שיק כובש וטבעי. מעבר ללוקיישן עצמו, כרם שהוא סופר נטורל ומלא בגפנים פראיים, עפר ודני הוסיפו טאץ' בוהיימיני לא מתאמץ - אוהלי טיפי, שמשיות מקרמה קיציות, ריהוט עץ במבוק ססגוני, פאמפאסים וענפי דקלים מיובשים. זאת לצד כלי חרס וקרמיקה סופר טרנדיים במרכזי השולחן, תפאורה מלאה בחביות יין וסלסלות ראטן שהוסיפו לטאץ' הכפרי.  

 

19

 

20

 

21

 

ההשראה לעיצוב נולדה אצל עפר בתקופה הקורונה, אז לימדה את עצמה מקרמה והתאהבה בסטייל הבוהו שיק החמים והטבעי. מאז ידעה שכך בדיוק תראה החתונה שלה.

 

22

 

23

 

ומה הטיפ של השניים לזוגות המתכננים את חתונתם? "לעשות סדר עדיפויות. להחליט מראש מה הכי חשוב ומה קצת פחות, ולהתרכז במה שהכי חשוב לכם".

 

קרדיטים

מספר אורחים: 350

שמלה: TOORA 

מוסיקה: טום רר - ינשוף

מקום התארגנות: TAMAR'S בית עובד

הפקה: Joseph productions

 צילום סטילס: איתמר דובק

עיצוב האירוע: Ofir moran

 

+ קרדיטים נוספים

 

מקום האירוע: בוסתן הימן

קייטרינג: בסקט

בר: ג׳ה בר

צילום וידאו: אלכס פומנקו

איפור: תאיר רובין

עיצוב שיער: קורל אלם

נעלי כלה: ריפבליק

נעלי חתן: זארה

תכשיטים: שני יעקובי

חליפת חתן: זארה

חוויות: מגנטים

הגברה ותאורה: אייל בן נתן

ציוד והושבה: דור דוד

 

מאת:כלות אורבניות