כל ה-DIY בעולם, בכרם מושלם: החתונה של אליה וישי

02.11.22

כשמערכת היחסים שלכן מתחילה בכרם סופר רומנטי, כמעט מתבקש שזה יהיה גם הלוקיישן של הצעת הנישואין. ואין שום סיבה לעצור שם, זה הרי הספוט הכי מושלם גם לחתונה! 

 

אז כן, כפי שאתן יכולות לנחש, הלאב סטורי של אליה וישי שמככבים אצלנו היום בבלוג כולל לוקיישן אחד ציורי ומרכזי - כרם ענבים פסטורלי. וזה המקום לציין שאת החתונה הזו מומלץ לצרוך עם כוס של יין משובח. 

 

1

 

2

 

3

 

המפגש הראשון התרחש לפני 6 שנים, כששני בני הזוג הגיעו לגמרי בנפרד למושב גבעת ישעיהו כדי לעבוד בבציר הענבים. בני הזוג מתארים את התקופה כקיץ רומנטי, מלא בשקיעות, מעיינות וענבים. תפאורה מושלמת לכל סרט איטלקי וסט-אפ מושלם כדי להתאהב עד מעל לראש. 

 

4

 

5

 

כמה שנים מאוחר יותר, באותו כרם בדיוק, התרחשה ההצעה. לקח לישי (הפרפקציוניסט!) לא פחות משנה כדי למצוא את האבן המדויקת איתה רצה להציע: טורמלין, בגווני סגול וירוק, בהשראת - איך לא - כרם הענבים שבו הכירו. 

 

6

 

6a

 

בלט במיוחדשמלה: מרדכי אברהם - "מרדכי מוכשר מאוד! מייצר תחושה נעימה לאורך כל התהליך. איש שיח מרתק שהופך את כל החוויה לנעימה. כל שמלה יחידה מסוגה ומיוצרת במלאכת מחשבת. One of a kind".

 

7

 

עוד שנה חלפה עד לחתונה, וכמתבקש מחתונת שטח המתקיימת בכרם ענבים בשישי בצהריים, כמעט כל דיטייל היה אישי, יוצא דופן ולגמרי משקף את האופי של בני הזוג. כדי להרים הפקה כה מורכבת, מצאו השניים מפיקה שליוותה אותם דרך כל השגעונות והספקות, ועזרה להם להגשים את החלום במדויק, בדיוק כפי שרצו.  

 

8

 

9

 

10

 

כיאה לאיוונט בלתי שגרתי נבחר קונספט של חתונה הפוכה, שהחלה בקבלת פנים ובארוחה. לאחר מכן החל מעגל שירה של נשים, ממנו הגיע ישי, והשניים צעדו יחדיו לחופה. את בני הזוג חיתנה רבה רפורמית שסייעה להם ליצור יחדיו טקס אישי ומרגש, התפור בדיוק למידותיהם. 

 

11

 

11a

 

12

 

כמובן שגם העיצוב היה יחיד ומיוחד. כמעט כולו על טהרת ה-DIY, מעשה ידיה של הכלה המוכשרת שלנו, בעזרתם האדיבה של חברים ובני משפחה. הקונספט הכללי היה כפרי וצבעוני, ובהתאם נעשו סידורי הפרחים, נתפרו ראנרים צבעוניים לשולחנות ומספרי שולחנות ממקרמה ואפילו שער כניסה נשזר מפרחים על ידי חברותיה של הכלה. גם אנחנו רוצות חברות כאלה!

 

13

 

 

 

15

 

16

 

17

 

ומה הטיפ של השניים לזוגות המתכננים את חתונתם? הם ממליצים לכן להיעזר בסביבה שלכם, מה שהופך את האירוע למלא באהבה, וגורם לכולם לחוש שהם לוקחים בו חלק. מעבר לכך, הם ממליצים לכן להעמיק בטקס ובמשמעות של הבחירה להיות זוג נשוי. אנחנו לגמרי מסכימות.

 

18

 

19

 

20

 

20a

 

20b

 

20c

 

21

 

קרדיטים:

מספר אורחים: 300

שמלה: מרדכי אברהם

חליפת חתן: דורון אשכנזי

איפור ושיער: היא-לי קסוטו

צילום סטילס: הדר בשארי

הפקה: פשוט להתחתן - חתונה תוצרת בית. טל מרקו

+ קרדיטים נוספים

מקום האירוע: חתונת שטח בכרם בעמק האלה

עיצוב האירוע: הכלה

קייטרינג: הפקה עצמאית של המשפחות עם שף אמיר גלסר שניצח על המערכה

מוסיקה: די ג'י עדי ברקת

בר: עצמאי

טבעות: עיצוב בחותם אישי מרב בן אור, אם החתן

נעלי כלה: Republic

נעלי חתן: Rizzolli איטליה

תכשיטים: יעל בהרב - dessert goat

עורך טקס: תמר גור קראוזה

DIY: עיצוב - סידורי פרחים, תפירת ראנרים לשולחנות, רקמה בעבודת יד של מספרי השולחנות והכנת מעמדים למספרים. אוכל- הכנת מזון בבתים של המשפחות בסמוך לאירוע בניצוחו של השף אמיר גלסר. הכנת קוקטיילים על ידי החתן.

מתוקים: חברים ומשפחה

ציוד: הרמוניה - השכרת ציוד איכותי

 
מאת:כלות אורבניות