חגיגה כפרית בין הגפנים: חתונת השטח של מור וטניר 

09.08.22

 

מור וטניר, בני הזוג המקסימים שמתארחים אצלנו היום בבלוג הם סוג של מקור השראה עבורינו. לא רק שהפיקו חתונת שטח לגמרי בעצמם, הם גם הכניסו ערמות של שיק אישי ואותנטי ליום הכי קסום בחייהם - ואנחנו הכי בעד.

 

1

 

2

 

3

 

4

 

השניים נפגשו ביוון. מור נשלחה לפרויקט קיץ מטעם מקום עבודתה, וטניר עבד שם מטעם פרויקט אחר. כרתים לא היו בתוכניות של מור, והיא עשתה הכל כדי לשנות את היעד, אך ללא הצלחה. כשנחתה שם, טניר הבחין בה, ומקורות זרים אומרים שגם מיד התאהב.

 

5

 

6

 

7

 

לאחר תקופה של חיזורים בין השניים, טניר הציע למור להפיק יחד אירוע לכבוד חג שבועות. הטריק עבד. בזכות עבודה צמודה ומשותפת, מור הכירה את הגבר שעומד מולה לעומק, והתאהבה סופית. כשבוע בלבד לאחר שהתחילו לצאת, היא מספרת שישבה עם אביה על הספה בביתם ושם היא אמרה לו בחיוך מאוזן לאוזן - "אבא, הכרתי את הגבר של חיי". פייר? מרגש. שמישהו ימזוג לנו צ'ייסר אוזו.

 

8

 

9

 

10

 

11

 

אבל מה שעוד יותר מעניין - כשמור חזרה לכרתים - טניר שאל אותה מה סיפרה לאביה. מור, בלי להתבלבל ענתה "סיפרתי שהכרתי את הגבר שאתחתן איתו", טניר לא נבהל והגיב ברוגע ובשלווה האופיינים לו. מאז חלפו חמש שנים, שבמהלכן טניר ומור עברו לגור בארץ, טיילו הרבה בחו"ל, ומור - כפי שכבר סופר - הייתה בשלה לחתונה ולא פעם שאלה את טניר "צ'ולו, מתי נתחתן?"

 

12

 

13

 

14

 

15

 

16

 

17

 

בפברואר 2019 זה סוף סוף קרה. השניים ירדו דרומה לטיול בבריכת צפירה - אחת הברכות האהובות על טניר. הם שחו אל עבר נקודת התצפית שבמקום, ושם התרחשה ההצעה המיוחלת.

 

18

 

19

 

20

 

לזוג לקח שנתיים אבל היה ברור להם שהם רוצים להתחתן במקום פתוח, בטבע. לאחר חיפוש אחר אולמות עם שטחים פתוחים הם הבינו מהר מאוד שהם רוצים להפיק את החתונה בעצמם כדי שתהיה לגמרי שלהם. הם הגיעו לכרם הענבים המשגע בכרמי יוסף שהיה בול עבורם, נעזרו בקבוצות מעולות בפייסבוק שחולקות מידע על ספקים (היוש כלות אורבניות - הקבוצה הסודית) והתחילו לחבר את הפאזל. הפאזל היה מעניין, מלא בחלקים, לעיתים מורכב, אבל בעיקר - חוויה מחברת וטובה, והתוצאה - שווה את כל המאמץ.

 

21

 

22

 

23

 

24

 

השטח שבו נערכה החתונה היה יפה מטבעו, והיה חשוב לטניר ומור לא לבטל או לגרוע מהקסם שלו, אלא רק לתת לטבע לדבר בעד עצמו. אנחנו לגמרי מסכימות שלפעמים לס איז מור. את השולחנות הם קישטו בפרחים ובעציצים צבעוניים שיוסיפו צבע לירוק הטבעי היפה של הגפנים, ואת החופה שבנו בעצמם ובעזרת חברים, קישטו בעלי פסיפלורה שנתנו את הטאץ' המדויק.

 

25

 

26

 

27

 

מה הטיפ שלהם לזוגות המתכננים את חתונתם? "פשוט לכו עם הלב ועם מה שמרגיש נכון. היום הזה הוא שלכם ובשבילכם".

 

קרדיטים:

מספר אורחים: 300

צילום וידאו: שגיב לייקינד

שמלה: ענבר פריימן

חליפת חתן: ניימס

הגברה ותאורה: חוה ואדם - הפקת חתונות בטבע

צילום סטילס: רן דגן

ניהול אירוע וסיוע בהפקה: אוריום רול

+ קרדיטים נוספים

הפקה ועיצוב האירוע: עצמי

מקום האירוע: כרם ענבים - כרמי יוסף

קייטרינג: מרינדה

מוסיקה: גיא פילו

איפור ועיצוב שיער: צליל אלון 

טבעות: טניר - Jackson, רמת גן. מור - קריסטל מסטון אייג' רמת גן.

נעלי כלה: יושו

נעלי חתן: אדידס

תכשיטים: עגילים - אסף ותומר

הזמנות ומיתוג: מור גניסלב

עורך טקס: שמשון דיין - אבי הכלה

מגנטים: פוטו פקטורי

שירותים ניידים: ערן וינשטיין

פרחים: משתלת מייזלין

עציצים: משתלת פקע - רחובות

 
 
מאת:כלות אורבניות