כמו יקב בפרובאנס: החתונה של אוראל ואורן

13.12.23

בתקופה הזו, נראה שכבר לא חריג לראות חתונות בזק שמתקיימות בהתראה של רגע, וזה מקסים בעינינו לראות כיצד מכל עבר ישנה הירתמות שמטרתה לסייע לזוגות לקיים את החופה שלהם, לחגוג ולהרבות שמחה בעולם.

 

במקרה של אוראל ואורן, אורחי הבלוג שלנו להיום, הייתה זו חגיגה מצומצמת באווירה פרובאנסית קסומה - שמשכיחה עבורנו לרגע את כל הנסיבות שלא פשוטות של התקופה. 

  

1

 

2

 

בני הזוג הכירו בבה"ד 15, בית הספר למקצועות המודיעין. בהתחלה, לא החליפו ביניהם מילה, אך המבטים הצטלבו יותר מפעם אחת, ולא היה ספק שהם רואים זו בזה משהו מיוחד במינו. הם הפכו לחברים בפייסבוק, ורק אחרי שנתיים שלח אורן הודעה. משם החל הלאב סטורי להתממש.

 

3

 

4

 

ההצעה התקיימה במעיין ליד ירושלים, המקום בו ערכו את הדייט הראשון. למעשה, היא הייתה שיחזור מושלם שלו. השניים הגיעו בבוקר למעיין, פתחו מחצלת, הכינו שקשוקה והביאו יין. השיר שלהם התנגן ברקע - ואז הגיעה גם טבעת. 

 

5

 

6

 

שני בני הזוג משרתים בקבע, וכמו רבים אחרים - גם עבורם המלחמה שיבשה את תוכניות החתונה. בסופו של דבר, החליטו בני הזוג לקיים את האירוע בהתראה של שבוע, בפורמט מצומצם. "עוד לא ידענו איפה ואיך", הם מספרים, "אבל זה הגיע מתוך החלטה שדווקא בזמנים כאלו זו זכות להקים בית בישראל, ואם יש ביכולת שלנו לפזר קצת אור ואהבה בתקופה כזאת - אנחנו נקיים את האירוע". 

 

7

 

8

 

השניים פנו לאביב ומזלית מ-Thema Events, שנרתמו מתחילת המלחמה לסייע לזוגות שמעוניינים לקיים את החופה, עם המון אהבה. הם התגייסו בכל הכוח כדי לסייע ולהרים את האירוע המהמם כולו, לגמרי מאפס. 

 

9

 

10

 

11

 

הלוקיישן בו התקיים האירוע הוא יקב עם נוף קסום, מה שהתאים בדיוק לזוג חובבי היין ואוהבי הטיולים. הקונספט העיצובי היה קלאסי, נקי, לבן וטהור. ממש כמו יקב בפרובנס. כל הספקים תרמו מטוב ליבם ומזמנם, ועשו הכל כדי שהחגיגה תוכל להתקיים. בני הזוג מספרים שהם פשוט מאושרים שאלה האנשים שנבחרו להקיף אותם באותו היום. 

 

12

 

13

 

14

 

הם מספרים שהרגע המרגש ביותר מבחינתם היה זה שבו הקריאו זה לזו ברכות מתחת לחופה, עם המון התרגשות ודמעות של אושר ואהבה. מושלם.

 

15

 

16

 

17

 

ואיך מסכמים חתונה שנרקמה תוך שבוע? "החתונה הייתה כל מה שציפינו לו ויותר", אומרת אוראל, "אני כל כך שמחה שאורן התעקש שדווקא בגלל התקופה החשוכה שאנחנו עוברים כעם, עכשיו נקים בית, ונפזר אהבה ואור ושמחה לכל הסובבים אותנו". גם אנחנו חשות ממש אותו הדבר. 

 

18

 

20

 

21

 

קרדיטים:

מספר אורחים: 50
הפקה: Thema Events

צילום: אווירה

מקום האירוע: יקב פלם אשתאול

 

+ קרדיטים נוספים
שמלה: אנאל עמר
עיצוב האירוע: Noam & Mor
קייטרינג: פטיט פוד
בר: יקב פלם
איפור ושיער: נוי מיכאלי
טבעות: תכשיטי תמרה 
נעלי כלה: סטודיו רוסו
עורך טקס: הרב דותן קורתי
מתוקים: הילה חזון

 

 

מאת:כלות אורבניות