צהריים בבוסתן: חתונת השטח של שחר ורן

25.05.22

השילוב האולטימטיבי של המילים 'חתונה' 'צהריים' ו'שטח' כבר מעוררים במקסימום את סקרנתנו, וכשמדובר בכזו שבה החתן היה אחראי על כל הפרטים יחד עם המפיק? זה כבר אירוע שאנחנו חייבות לספר לכן עליו. מקוות לדווח על עוד ועוד כאלה, מחלקת התחקירים שלנו בפעולה, סטיי טיונד.

 

1

 

2

 

3

 

4

 

5

 

סיי הלו לשחר ורן המקסימים, שסיפור ההיכרות שלהם כולל מעין שילוב בין מאץ' בטינדר להיכרות דרך חברים משותפים. שחר מספרת שהכל היה קליל וזורם מהרגע הראשון, וברור לחלוטין שזוהי הצלחה מסחררת. 

 

6

 

בלט במיוחדצילום סטילס: מתן כצמן - "על הצחוקים, הדגש על הפרטים הקטנים, האווירה והרגעים המרגשים ביחד. מספיק להסתכל בעמוד של כצמן כדי להבין על מה כולם מדברים, והוא הרוויח את זה לגמרי ביושר!".

 

8

 

הצעת הנישואין התרחשה תוך כדי טיול עם הכלב נוח ביום שבת. מדובר בפעילות שגרתית של השניים, רק הפעם רן גם ירד על ברכיו וביקש משחר לחיות לצידו לנצח. 

  

7

 

9

 

בלטה במיוחדשמלה: TOORA - "אני לא יכולה לתאר בכלל את כמות המחמאות שקיבלתי עליה. גם היום, כמה חודשים אחרי, לא מפסיקים להחמיא לי. אני חושבת שזאת הייתה בחירה מדויקת עבורי, הרגשתי בה הכי אני שיש".

 

10

 

11

 

חמישה חודשים חלפו עד לחתונה, כשהקונספט הכללי היה אירוע מקסים בטבע, בשלל צבעים יפים המחמיאים לנוף המהמם. ואיך אומרת שחר, כלתנו? 'לא צריך יותר מזה'. על כל הפרטים היה אמון רן יחד עם המפיק שבחרו, ויחד הרימו חתונה מתוקה, מוארת ושמחה. אכן, חתן כלבבנו. 

  

12

 

בלט במיוחדקייטרינג: ארטישוק - "קיבלנו ועדיין מקבלים כל כך הרבה מחמאות על האוכל באירוע. ממנות הפתיחה ועד הקינוחים, הכל מוקפד ובטעם טוב. לגמרי השאיר טעם של עוד אצל כל האורחים שלנו".

 

13

  

14

 

15

 

16

 

17

 

ומה הטיפ של בני הזוג לזוגות המתכננים את חתונתם? "לתקתק את הכל על ההתחלה וליהנות מכל התקופה הזאת. ולזרום עם הספקים. לא להתלבט! המליצו ומרגיש לכם נכון? לכו על זה, שחררו ותהנו!". מושלם. 

 

18

 

19

 

קרדיטים:

מספר אורחים: 240

צילום סטילס: מתן כצמן 

קייטרינג: ארטישוק

מוסיקה: עומר גני - פיינל דראם

שמלה: TOORA

שמלה שנייה - Shayrosenshtok_studio

מקום האירוע: בוסתן היימן, כרמי יוסף

+ קרדיטים נוספים

הפקה: אורן כימגר

עיצוב האירוע: רעות שלו 

בר:ג'וי בר

צילום וידאו: תומר פטיטו

איפור: שי תלמי

עיצוב שיער: שקד אזר

טבעות: עמותת "אנוש" - בני הזוג הכינו בסדנה משותפת

אקססוריז: Shein 

חליפת חתן: דון אמור - יבנה 

עורך טקס: הרב יאיר אראלי - צוהר

מתנות לאורחים: דוכן שזירה + (זר פרחים לכל אחד הביתה)

 
מאת:כלות אורבניות