קלאסיקה ושיק בין הכרמים: החתונה של ענבר ואשלי

02.01.22

כשהשילוב בין טבע ירוק ופורח לבין אווירה מוקפדת וקלאסית נעשה היטב, פשוט קשה להסיר את העיניים מהתוצאה המרהיבה. כחובבות גדולות של המיקס המשובח הזה, מובן שהיינו חייבות להביא בפניכן בחודש העיצוב את החתונה היפה של ענבר ואשלי.

 

3 16

 

1

 

2

 

1 18

 

3

 

בני הזוג הכירו לראשונה לפני שמונה שנים כשלמדו יחד באותה מכללה, אבל הקשר ביניהם היה בתחילה ידידותי בלבד. רק אחרי סיום לימודיה של ענבר התרחש הטוויסט הרומנטי. זה קרה כאשר אשלי עבר לניו יורק, וענבר הגיעה לשם לבקר יחד עם חברה. הם התחברו מאוד במהלך השהות, והקשר הלך והתהדק. מאז הם יחד כבר חמש שנים, ומתגוררים יחדיו בניו יורק. 

  

4

 

6 11

  

5

 

2 20

 

5 15

 

4 14

 

הצעת הנישואין התרחשה עמוק בתקופה הקורונה, באפריל 2020. אשלי הזמין במיוחד טבעת מאירופה, אך זו התעכבה בשל המצב. אחרי התלבטות החליט שלא לחכות, רכש טבעת פלסטיק ובזמן טיול רגלי על גדת הנהר בצפון מדינת ניו-יורק, כשברקע השקיעה היפהפייה, הוא כרע ברך. 

  

7

   

8

 

9

 

7 8

 

11

 

שנה וחצי חלפו עד לחתונה. בני הזוג חלמו על אירוע בטבע באווירה קלאסית ועדינה, ועם ויז'ן ברור פנו למפיק שיוציא לפועל את החלום, כשהכל מתרחש בשלט רחוק. 

  

12

 

13

  

15

 

בלטה במיוחדשמלת כלה: ליהי הוד - "השירות אצלה הוא פשוט חוויה מטורפת. היא הייתה שותפה מלאה לכל מדידה, והעניקה יחס אישי במלוא מובן המילה. כנ"ל לגבי העובדות והתופרות המהממות שלה"!

  

17

 

18

 

הלוקיישן הנבחר היה כרם ענבים קסום, שבו מעולם לא התרחשה חתונה בעבר. האורחים שנכנסו למקום עשו זאת דרך כרמי הענבים, קבלת הפנים התרחשה ממש בתוך הכרם והחופה התקיימה על מתחם דשא שמשקיף על האיזור כולו. 

 

19

 

20

 

21

 

22

 

בני הזוג מספרים שכל ספק שבחרו היה פשוט מושלם בתחומו. מההפקה והעיצוב החלומיים, דרך התמונות המושלמות ועד האוכל והמוזיקה. האירוע היה הצלחה מסחררת, והאורחים נשארו ממש עד לזריחה של היום למחרת. 

 

23

 

24

 

ובמסגרת חודש העיצוב שלנו - אנחנו חייבות לומר משהו על שילוב הצמחיה הירוקה מלאת החיים, עם סידורי הפרחים בלבן הקלאסי והגרילנדות הקסומות. הווייב הכללי משדר אווירת יוקרה וסטייל מהממים, שמתכתבים מושלם עם המרחבים הפתוחים והטבע. 

 

25

 

26

 

27

 

ומה הטיפ של השניים לזוגות המתכננים את חתונתם? חד משמעית, לזרום ול-ש-ח-ר-ר!! הרי בסופו של דבר מדובר רק ביום אחד, מתוך חיים שלמים יחד.

 

28

 

29

 

30

 

31

 

קרדיטים:

מספר אורחים: 450

צילום סטילס: חיים אפריאט

שמלה: ליהי הוד

מוסיקה: אטיסוטו - ינון זלמן

מקום האירוע: ענבי עידית

+ קרדיטים נוספים

הפקה: טל שרף

עיצוב האירוע: אורית יערי

קייטרינג: ברקיז

צילום וידאו: אביחי וקסלר

בר: K.O Bar

איפור: דנה דנקנר

עיצוב שיער: אור לוי

טבעות: יהלומן פרטי

תכשיטים ונעלי כלה: PRADA

חליפה ונעלי חתן: Boss

הזמנות/מיתוג: Free Print

עורך טקס: התנועה לרבנות רפורמית

 
מאת:כלות אורבניות
פרויקט מציאות מדומה יצא לדרך
באיזה איזור בארץ? (ניתן לסמן כמה אפשרויות)
מה הסגנון? (ניתן לסמן כמה אפשרויות)
כמות אורחים משוערים? (ניתן לסמן כמה אפשרויות)