פיאסטה בכרם ענבים: חתונת השטח המיוחדת של יובל ואלון

04.04.23

הכירו את יובל ואלון, בני 28 המתגוררים בתל אביב. אלון הוא מהנדס בניין ואילו יובל היא מנהלת פרויקטים ומורה ליוגה. השניים התחתנו בחתונת שטח פשוט הורסת, שלגמרי תהווה מקור השראה לאלה מכן שמתכננות חתונה בטבע (וגם לאלה שלא). מוכנות? לטס גו.

 

1

 

2

 

3

 

יובל ואלון הכירו דרך חברה משותפת עוד בתקופת הצבא, בואו נאמר שאותה חברה לא ממש תכננה שהשניים יהיו זוג, אבל הגורל רצה ומפה לשם יובל ואלון חוגגים כבר עשור יחד.

 

4

 

5

 

6

 

הצעת הנישואין התרחשה בגג הבניין שבו מתגוררים יובל אלון - גג פלורנטיני קלאסי שהפך מברווזון מכוער לברבור ליום אחד. אלון מילא את הגג בנרות, ורדים וטונות של שיק. יובל מתארת שזה היה רגע פשוט מתוק מקסים ומרגש בטירוף. ווי לייק איט אורבן.

 

7

 

8

 

9

 

10

 

מההצעה עד לחתונה עברו 8 חודשים. יובל ואלון ידעו מהרגע הראשון שהם רוצים לקיים את החתונה בחוץ, אבל לא ידעו מה הסגנון והאופי שהם מחפשים. השניים הלכו לראות גני אירועים ברחבי הארץ, אבל לא הרגישו את הקליק.

 

11

 

11 2

 

11 3

 

12

 

הם המשיכו לחפש ולחקור, כאשר במהלך תכנון היום הגדול הם נפגשו עם בלום הפקות, ויחד איתם הם הבינו שהפקת שטח זה הכיוון לחתונה המדויקת עבורם, ומשם הכל פשוט זרם.

 

יחד עם המפיקים הגיעו לכרם ענבים והתאהבו און דה ספוט. משם סגרו ספק אחרי ספק, לאט לאט, עד שנרקם אירוע שטח מקסים שהוא 100% הם.

 

13

 

15

 

בלט במיוחדהפקת האירוע - בלום. "הם עשו לנו אירוע חלום והיו קשובים לכל בקשה או חשש".

 

16

 

17

 

העיצוב והמיתוג של החתונה נוצרו סביב צבעוניות של סתיו באיטליה, עם פלטה של צבעים סגולים וכתומים שיצרו תחושת כפרית וחמימה. הצבעוניות הקסומה השלימה את הטאץ' של חתונת השטח והתחברה פרפקט עם הטבע מסביב.

 

18

 

19

 

20

 

בגזרת הביוטי, יובל בחרה בשמלת תחרה וינטג'ית, צמודה, קייצית וקלילה מבית עדי גרומן לצד אקססוריז מינימליסטיים שדייקו את הלוק, ואילו אלון בחר חליפה בגוונים נטורליסטים שמתיישבים פרפקט בחתונת שטח ישר מהקולקציה של דורון אשכנזי.

 

21

 

22

 

יובל ואלון לא חסכו בגזרת האטרקציות וסגרו עמדת צילום מגניבה שגנבה את ההצגה, השתלבה עם העיצוב ותרמה לאווירה. והפתעה נרשמה כאשר צוות ברזילאי הגיע להרים את המסיבה למחוזות חדשים עם פיאסטה בטבע, כמתנה מאביו של אלון.

 

23

 

24

 

ומה הטיפ שלהם לזוגות המתכננים את חתונתם? "להקפיד על תקשורת עם כולם, לדבר את מה שמרגישים ולא לפעול מתוך תחושת אי נעימות. ו...אמאל'ה, בא לנו שוב!".

 

קרדיטים

מספר אורחים: 320

צילום סטילס: מתן כץ

הפקה ועיצוב האירוע: בלום

שמלה: עדי גרומן

חליפת חתן: דורון אשכנזי

+ קרדיטים נוספים

 

קייטרינג: בסקט

מקום האירוע: כרם ענבים 

מקום התארגנות: הרצליה, בבית ההורים

מוסיקה: דור אריאל

תכשיטים: דנה מנצור

בר: פרימייר

צילום וידאו: שגיב לייקינד

איפור: ענבל מרגלית

עיצוב שיער: אור לוי

טבעות: בת הדודה עיצבה

נעלי כלה: פריטי בלרינס

נעלי חתן: YSL

עורך טקס: הרב אריאל

חוויות: מופע ברזילאי, עמדת צילום אינטראקטיבית 

מתנות לאורחים: שלים צבעוניים להשלמת לוק פסטיבל

 

 

מאת:כלות אורבניות