לבוש לבן, ערימות חציר והמון DIY: החתונה הכובשת של גלי ויוני

02.06.22

אין חתונה מושלמת יותר לציין איתה את שבועות, שמגיע בתחילתו של חודש הגאווה, מאשר חתונת ה-DIY המהממת והמושקעת הזו של גלי ויוני. וולקאם לבלוג שלנו! 

ערימות החציר, הטרקטורים ברקע, הלבוש הלבן ואווירת המושב מתיישבת לנו בול עם החג, ומודות שאנחנו בקראש על השניים האלה די מהרגע הראשון. 

 

1

 

2

 

3

 

במקרה שלהם, הקראש דווקא לא היה מיידי. הכל התחיל עם התאמה בטינדר, שהגיעה בטיימינג מעט בעייתי - יוני היה בדיוק בעיצומו של קורס קצינים בבה"ד 1, ואחרי שיחה קצרה הקשר נותק. 

גלי לא ויתר ופנה לחבר משותף שאחרי התערבותו החלו השניים להתכתב ולהיפגש במהלך החופשות של יוני, והקשר הלך והעמיק. 

 

4

 

6

 

7

 

הצעת הנישואין התקיימה במהלך חופשה ברמת הגולן לכבוד יום הולדתו של יוני. בני הזוג שתו קפה על מרפסת הצופה לעמק החולה, ואז שלף יוני תעודה שהכין לגלי, המעידה שרכש בעבורו קרקע בסקוטלנד. מה שאומר שכעת הוא מוכרז כלורד! 

אך תואר האצולה היה רק פרומו לבאות: יוני המשיך והזכיר שחבר משותף רמז שגלי מחכה לטבעת, והוציא מכיסו אחת. גלי מודה שהוא עדיין מתלבט מה משתי המחוות באותו יום על המרפסת ריגשה אותו יותר. 

 

8

 

9

 

10

 

חצי שנה חלפה עד לחתונה. הוריו של יוני מתגוררים בווילס ולכן היה צורך למצוא תאריך שיאפשר את הגעתם ארצה, בהתחשב במגבלות הקורונה המשתנות. לצד זאת, החלו בני הזוג לחפש לוקיישן לחתונה, כאשר מהרגע הראשון היה להם ברור שתהיה זו חתונת שטח. בסופו של דבר, החליטו ששדה ששייך למשפחה במושב הוא הלוקיישן האידיאלי עבורם. 

 

11

 

12

 

13

 

כך החל מסע שלם עם עבודת צוות שכללה את המשפחות, כדי להרים לשניים את חתונת החלומות הקסומה שלהם. זה החל בהכנת השטח: בעזרת אביו סידר גלי השקייה, הכין את השדה וזרע תירס שיפריד בין אזור החניה למתחם האירוע.

 

14

 

15

 

16

 

העבודה על העיצוב החלה באיסוף בקבוקי זכוכית מרחובות תל אביב במשך חודשים, בהם הכניסו פיירילייטס שהזמינו אונליין. אחיו של גלי ניסר דיסקיות עץ, ובני הזוג אספו איצטרובלים לקישוט המקום. השניים גידלו חמניות, אספו כלים מבני המשפחה, השיגו בלות חציר, צבעו מריצה ואופניים, הכינו לוחות עם תמונות המספרות את סיפור הכנת החתונה ואת סיפור הזוגיות, אספו ארגזי עץ ענקיים ועוד. אנחנו עדיין פעורות פה מכמות ההשקעה. 

 

17

 

בלט במיוחדצילום סטילס: מתן כץ - "הוא היה מדהים, הצטרף אלינו עוד בשעות ההכנות, וידע לתפוס את הרגעים הנכונים בצורה מדהימה".

 18

 

אבל היו גם בלת"מים: חודש לפני האירוע יוני שבר את הרגל במהלך אימון רוגבי. מה שהעצים את הלחץ והוסיף עוד עיסוקים. בנוסף, עליה בתחלואה הובילו להגבלות שהקשו על הוריו של יוני להגיע. בני הזוג החליטו להמשיך בהכנות ויהי מה, ובסופו של דבר הצליחו ההורים לקבל אישור כניסה, יוני התחתן עם קביים והכל היה יותר ממושלם. 

 

20

 

21

 

22

 

ביום האירוע עבדו בני הזוג יחד עם בני המשפחה והחברים על העיצוב, ועד כ-40 דקות לפני קבלת הפנים עוד שהו בשטח. זה לגמרי השתלם. 

 

ומה הטיפ שלהם לזוגות המתכננים את חתונתם? "נסו לתכנן את החתונה כמה שיותר מראש, להחליט על מה אתם לא מוותרים ועל מה כן, ומה בכוחותיכם ובאפשרותכם לעשות בעצמכם. יש בעשייה משהו מרגיע, במיוחד לאוהבי שליטה כמונו". אין חמודים כאלה. 

 

23

 

24

 

25

 

26

 

27

 

28

 

29

 

קרדיטים:

מספר אורחים: 220

צילום סטילס: מתן כץ

חליפה ונעלי חתן: Bamoss Square

מקום האירוע: שדה של המשפחה במושב חרות

הפקה: לוטרה הפקות

עיצוב האירוע: בני הזוג והמשפחה

+ קרדיטים נוספים

קייטרינג: בסקט

מוסיקה: יואב סבן DJ yoav saban

בר: ערמוניה בר

טבעות: ג'קסון

הזמנות/מיתוג: בני הזוג

עורכת טקס: נעם דן - הוויה

DIY: בני הזוג

מתנות לאורחים: בני הזוג

מקרדיטים נוספים: מגנטים - ממגנטוס

 
מאת:כלות אורבניות
פרויקט מציאות מדומה יצא לדרך
באיזה איזור בארץ? (ניתן לסמן כמה אפשרויות)
מה הסגנון? (ניתן לסמן כמה אפשרויות)
כמות אורחים משוערים? (ניתן לסמן כמה אפשרויות)