בוהו אלגנטי במטע אבוקדו: החתונה של אופיר ואוהד

14.07.22

 

מה שאנחנו אוהבות במיוחד בחתונות שטח, הוא שהן כל כך שונות זו מזו ובו בעת תמיד משקפות משהו כל כך ייחודי מאופי בני הזוג, שמגיע יחד עם המון חיבור לטבע ויצירתיות מקסימה. זה גם לחלוטין המקרה של אופיר ואוהד, אורחי הבלוג שלנו להיום, שבחרו להתחתן במטע אבוקדו ירוק ושילבו את אווירת הנון שלאנט של הטבע עם עיצוב בוהו-קלאסי מלא שיק והדר. 

 

1

 

2

 

3

 

4

 

המפגש של בני הזוג התרחש בלוקיישן בלתי צפוי: מועדון נוער בקריית גת. אופיר הגיעה למקום במסגרת שירותה הצבאי כמורה חיילת. אוהד, שהיה אף הוא במהלך שירותו הצבאי, הגיע לביקור נוסטלגי במקום בו התנדב כתיכוניסט. השניים קלטו זו את זה, החל לדבר - והקליק היה מיידי. 

 

5

 

6

 

7

 

8

 

כמו החתונה, גם הצעת הנישואין התרחשה בלב הטבע. אופיר הציעה לאוהד לצאת לטיול בנחל אלכסנדר באחד מימי שישי הקיציים, והוא מצידו ניצל את ההזדמנות - והקדים את ההצעה שתיכנן לשבוע מאוחר יותר. השניים ישבו בנחת במקום מבודד על שפת הנחל ואכלו שקשוקה שהכינו בשטח. מיד אחרי האוכל צילמה אופיר את הנחל, וכשהסתובבה המתין לה אוהד עם טבעת בידו. 

 

9

 

10

 

11

 

12

 

שנה וחודש חלפו עד לחתונה. בני הזוג ידעו מהרגע הראשון שירצו לקחת חברת הפקות שיקחו את המושכות ויתכננו עבורם את האיוונט, מההתחלה ועד הסוף. 

 

סיפור האהבה של אופיר ואוהד עם בלום הפקות החל אי שם ב-2018 כשבלום הפיקו את החתונה של ירדן, אחותה הגדולה. בני הזוג התאהבו באווירת הטבע הקסומה ששררה אול אובר באותו האירוע, ושאפו לאמץ אותה גם בחתונה שלהם. 

 

13

 

14

 

15

 

16

 

את הלוקיישן עיצבו בלום בסטייל שמפגיש את הבוהו עם וייב אלגנטי, בפלטת צבעים יפהפייה ורגועה של פסטליים וניוד, ובסידורי פרחים בצבעוניות רומנטית. מסביב פוזרו פינות רביצה כיפיות והטאץ' האישי המושלם הושג כשסבה של אופיר, שהוא גם סופר סת"ם, אייר בכתב המיוחד שלו את מספרי השולחן.

 

3 2022 07 13T154343.011

 

17

 

18

 

מטע האבוקדו הפך בהינף קסם ללוקישן קסום ומתוקתק, כולל תפריט ייחודי וצבעוני של קייטרינג ארטישוק, שמתאים בדיוק לסטייל הכללי. 

  

19

 

20

 

21

 

22

 

23

 

אז אחרי ההתרגשויות והשמחה הגדולה, מה הטיפ של השניים לזוגות המתכננים את חתונתם? "לקחת את הדברים באיזי ולא לדבר עם יותר מידי ספקים - זה מבלבל ומתסכל. מלבד זאת, כדאי לתכנן תקציב מראש, ולעמוד בו". הכי תמציתי ופרקטי. לקחנו.

  

24

 

25

 

קרדיטים:

מספר אורחים: 200

הפקה ועיצוב: בלום הפקות

צילום וידאו: רותם מור דנון 

שמלה: אייזן שטיין

קייטרינג: ארטישוק

צילום סטילס: מאיה אמדו

+ קרדיטים נוספים

מקום האירוע: חגיגה באבוקדו

מוסיקה: יניב B

בר: Premiere Bar

איפור ושיער: כרמל גולן

נעלי כלה: Republic

חליפת חתן: ישמחתני

עורך טקס: הרב אלירן זגורי

 
מאת:כלות אורבניות