ערב של קסם בכרם: החתונה של גל וגיא

12.05.22

מארק צוקרברג הוא מיליארדר רב הישגים שמשפיע רבות על האופן בו אנחנו מתקשרים וחושבים, אבל אם תשאלו אותנו היום, ההישג הכי גדול שלו הוא השידוך בין שני החמודים שמתארחים אצלנו בבלוג: גל וגיא. 

 

מובן שלא היה זה צוקי בכבודו ובעצמו שעשה את החיבור, אבל תמונה שהעלתה גל עם חברה משותפת לפייסבוק שסיקרנה את גיא הובילה לכתיבת הודעה, ומהר מאוד יצאו השניים לדייט ראשון ומוצלח במיוחד. הידד!

  

1

 

2

 

3

 

4

 

הצעת הנישואין התרחשה אחרי ארבע שנות זוגיות. גל כבר הניחה שזה עומד לקרות בקרוב, אבל דווקא חשבה שהסטייל של השניים מתאים להצעה בפיג'מה בסלון. לכן, הופתעה לגמרי כשזה קרה בסופו של דבר במהלך טיול לארצות הברית, בנקודה הדרומית ביותר - קי ווסט - תוך כדי צפייה בשקיעה. מושלם. 

 

5

 

6

 

שישה חודשים חלפו עד לחתונה. בני הזוג החליטו שהם פחות בכיוון של אירוע בגן אירועים או אולם, והתלבטו בין יקב לחתונת שטח. כמות האורחים הגדולה הכריעה את הכף לטובת אירוע בשטח והשניים החלו לחפש חברת הפקות מתאימה. 

 

7

 

8

 

אחרי שראו לא מעט, מצאו מפיקה שדאגה עבורם לכל הדיטיילז הקטנים, מרמת הקשקושים לרחבה ועד למלוחים על הבר, והקלה מאוד על כל שלבי האירגון של האיוונט. 

 

9

 

10

 

בגלל שמדובר בחתונת שטח בערב, לבני הזוג היה חשוב מאוד להאיר היטב את הכרם המקסים בו בחרו כלוקיישן לאירוע. לכן דאגו להמון גרינלדות ופיירילייטס קסומים, שהפכו את המקום כולו ליער פיות מהמם ביופיו.  

 

11

 

12

 

הם מספרים שהיו מרוצים מאוד ממש מכל אנשי המקצוע שבחרו, שהפכו את היום שלהם למתוקתק ונעים במיוחד. זה לחלוטין ניכר בתמונות היפות.  

 

13

 

14

 

15

 

ומה הטיפ של השניים לזוגות המתכננים את חתונתם? "לנסות וליהנות כמה שיותר גם מהארגון עצמו ולא רק מהאירוע, לא לקחת קשה שדברים לא מסתדרים, ובעיקר - לדבר על הכל, ולדעת לוותר כשצריך אחד לשניה". 

 

16

 

17

 

18

 

19

 

20

 

21

 

קרדיטים:

מספר אורחים: 400

צילום סטילס: ליאור רוטשטיין

מקום האירוע: כרם בחולדה

הפקה: עדי אמר - נאטורה הפקות

עיצוב האירוע: עדי אמר

קייטרינג: איט

+ קרדיטים נוספים

מוסיקה: צח זיו

בר: סי בר

צילום וידאו: אוריאל מלסטר

שמלה: Rebride

איפור ושיער: עדן עיני

טבעות: ג׳קסון

נעלי כלה: Republic

הזמנות/מיתוג: CANVA

מתנות לאורחים: עציצים

 
מאת:כלות אורבניות