חלב ודבש: חתונת השטח של אלמוג ואמיר

13.08.23

כשאנחנו מדמיינות חתונה של מפיקת אירועי שטח, ברור לנו שהיא תהיה הכי מקסימה שיש. אבל מודות שהחתונה של אלמוג ואמיר, הזוג החמוד שלנו להיום, מתעלה אפילו על הדמיון שלנו.

 

1

 

2

 

3

 

אז כן, מדובר כאן בצמד שעבורם חתונות ואירועים הם חלק בלתי מהיומיום. אלמוג היא מפיקת חתונות שטח, ואמיר הוא צלם וידאו (שעסק גם בחתונות בעברו). אובייסלי, כשהגיע העת ליום הגדול שלהם, הגשמת הויז'ן הייתה במרחק של הודעת וואטסאפ לספקים שהם חולמים עליהם. ועדיין, אנחנו בטוחות שרמות ההתרגשות היו שונות לחלוטין כשמדובר היה בחגיגה הפרטית שלהם. 

 

4

 

5

 

6

 

השניים הכירו דרך חבר משותף. אמיר ביקש מאותו החבר שיזרוק איזו מילה עליו באוזניה של אלמוג, וכנראה שזו הייתה מילה אפקטיבית למדי, כי תוך שבוע השניים כבר יצאו לדייט הראשון.

 

7

 

8

 

9

 

הטיימינג לא היה שיא המדויק, מכיוון שדי מהר יצאו שניהם לטיולים נפרדים בחו"ל שהכתיבו לונג דיסטנס ריליישנשיפ לתקופה. אך כשהשניים התאחדו ביבשת אחת, כבר היה ברור שיש כאן משהו מיוחד מאוד.

 

10

 

בלט במיוחדצילום: תום סיימון - "האחד והיחיד. עוד הרבה לפני החתונה ידענו שיהיה איתנו ביום הזה. כל תמונה יותר יפה מהשניה! הכל איתו קל".

 

12

 

הצעת הנישואין התרחשה ביום ההולדת של אלמוג, במהלך חופשת סקי במאיירהופן. הטבעת נשלפה תוך כדי מסלול סקי, בקור מקפיא של 11- מעלות! אמיר האמיץ כרע ברך בשלג הקפוא, ומרוב קור אלמוג אפילו לא הצליחה להוציא את היד מהכיס. ההצעה הושלמה, כולל ענידת הטבעת, על שוקו חם בראש ההר. הכי רומנטי. 

 

13

 

14

 

5 חודשים חלפו עד לחתונה, וזהו השלב בו העיסוק של אלמוג הפך להכי משתלם. השניים בחרו ללכת על חתונת שטח, ידעו מראש אילו ספקים ירצו ליום שלהם, והסגירה של כל אחד ואחת מהם התרחשה בקלי קלות. אלמוג ואמיר מספרים שבחודשים האחרונים היו להם יותר סידורים, משימות וסגירת קצוות, אבל בסך הכל - הייתה זרימה נעימה לאורך כל הדרך. 

 

16

 

17

 

18

  

19

 

מכיוון שהחגיגה התקיימה בשבועות, בחרו בני הזוג בקונספט ארצישראלי של פסטיבל חלב ודבש. האירוע החל בשישי אחר הצהריים בשדות עמק יזרעאל, וכל האורחים התבקשו להגיע בלבן. כדי להשלים את התמונה שולבו באלות חציר, גרילנדות, עציצים ירוקים וכלים לבנים. שטיחים פרסיים נפרשו כדי לקשט את הרצפה ואת שביל החופה.

  

20

 

21

  

22

 

23

 

24

 

בין המוזמנים הבולטים היה גם כלבם של בני הזוג, שהתהדר בחליפה משלו. מוש.

 

15

 

האירוע הפסטורלי הפך עם רדת הערב למסיבה מטורפת, והיום המיוחד נחתם בוייב הכי מרים ושמח שיש.

 

בלט במיוחדדי.ג'יי: צח זיו - "הרים את הרחבה באוויר. היה פשוט מושלם! קיבלנו מיליון פירגונים על המוזיקה".

 

26

 

ומה הטיפ של בני הזוג לזוגות המתכננים את חתונתם? הכי איזי: "לא להילחץ מכלום, אם אפשר. בסוף הכל קורה". מילה של מפיקת חתונות!

 

27

 

קרדיטים:

מספר אורחים: 300

צילום סטילס: תום סיימון

מוסיקה: צח זיו

השכרת ציוד: קיסר

מקום התארגנות: בית פרטי במושב

הפקה: almogit_events
עיצוב האירוע: טליה רודברג

 

+ קרדיטים נוספים

קייטרינג: בסקט
בר: חוליו בר
צילום וידאו: נועם רוט
שמלה: אניה פליט
איפור-שיער: רעות תוריאל
טבעות: שחף- SHEBA_jewelry
נעלי כלה: פול אנד בר
חליפה ונעלי חתן: ארגו
הזמנות/מיתוג: בני הזוג
עורך טקס: בן דוד
מגנטים: אימנס

קונפטי: סילבר
DIY: עמדת אקססוריז לאורחים
מנהלת אירוע: ליאור RSVP
הגברה ותאורה: BTM
דיג'י אפטר: איציק כאדי
במות: אופיר אירועים

 

מאת:כלות אורבניות