מידברן, בשיא הסטייל: חתונת הפסטיבל של עינת וקאי

22.09.21

אם יש משהו שממלא אותנו בשמחה, זה לראות חתונות קונספט מושקעות, ייחודיות וחד פעמיות במהותן. כמעט לכל חתונה יש את הווייב הייחודי שלה, אבל יש זוגות שלוקחים את החתונה כהזדמנות לתת ליצירתיות מעוף, וזה פשוט מהמם.

 

29

 

30

 

27

 

25

 

היום מתארחת אצלינו בבלוג חתונה כזו בדיוק. על קונספט הפסטיבל האינדיאני ההורס אחראיים עינת וקאי, זוג מהמם שהתחבר בשידוך שעשו חברים טובים, שלגמרי מסודרים עכשיו מבחינת מקום בגן עדן. 

  

24

 

26

 

22

 

20

 

הצעת הנישואין הייתה רומנטית ומקסימה, והתרחשה במהלך חופשה דרומית במלון בראשית. בני הזוג הגיעו ללון שני לילות במלון ובכל לילה הלכו למכתש רמון להתבונן בכוכבים. בלילה השני, כשהשניים שכובים על הגב וצופים בכוכבים ומסביב חושך מוחלט, שלף קאי את הטבעת. 

 

15

 

3

 

2

 

14

 

לא פחות משנתיים(!) חלפו מרגע ההצעה הקסום ועד לחתונה, כשהסיבה היא כמובן, הגבלות הקורונה. בני הזוג מספרים שכל הספקים שבחרו היו מיוחדים ומדהימים. כולם המשיכו איתם דרך כל ארבע הדחיות של האירוע, ועשו עבודה מעולה. 

  

13

 

1

 

6

 

18

 

בני הזוג מספרים שלא רצו לערוך חתונה רגילה, וחלמו על חתונה בסטייל פסטיבל. ההשראה הייתה המידברן, אבל בסטייל בוהו-אינדיאני מלא שיק יפהפה. 

  

16

 

8

 

9

 

19

 

כמו שאתן יכולות לראות, הוויז'ן קרם עור וגידים באופן הכי מושלם שיש. בני הזוג הכניסו אלמנטים אינדיאנים בסייב דה דייט, בעיצוב, בהזמנה ובלוק של שניהם. הקונספט היה נוכח בכל פרט ופרט, בצורה הכי מדוייקת ומרהיבה. אהבנו במיוחד את שמלת שני החלקים ההורסת של מרדכי אברהם והאיפור הקליל אך מושלם שיצרה עבור הכלה נועה לוי.

  

7

 

31

 

11

 

17

 

קוד הלבוש לאורחים היה צבעוני, מה שהוסיף המון ססגוניות לאווירה הכוללת, ואורח הכבוד היה הכלב של בני הזוג, שהיה לחלוטין הכוכב הזוהר של האירוע. עינת וקאי מספרים שרצו לייצר טקס אישי, ליברלי ושיוויוני ובחרו בארגון הוויה לניהול טקס החופה, שהיה יפהפה ומרגש. 

 

21

 

23

 

10

 

ומה הטיפ של השניים לזוגות המתכננים את חתונתם? "נסו שהחתונה תייצג את מי שאתם. אל תלכו על מה שכולם עושים. צאו מהקופסה". וזו בהחלט דוגמה טובה לאיך עושים זאת בשיא הסטייל. 

 

5

 

12

 

4

 

33

 

1more

 

קרדיטים:

מספר אורחים: 400

שמלות: מרדכי אברהם

איפור: נועה לוי

עיצוב שיער: בועז עוזרי

צילום סטילס: אלכס פרגמנט

מקום האירוע: מטע פקאנים, מזור

הפקה: אלפנטא (שחף זייד)

עיצוב האירוע: ציפורות

קייטרינג: באסקט

+ קרדיטים נוספים

מוסיקה: ליאו זק

בר: טאו בר

צילום וידאו: דימה נזרוב

עורכת וידאו: דיאנה נזרוב

נעלי כלה: מגפיים - ג׳פרי קמבל, סנדלים בריקודים - גריק סנדלס

נעלי חתן: ואנס

תכשיטים: merce

הזמנות/מיתוג: ציפורות

חליפת חתן: דויד ששון

עורך טקס: אופיר עקיבא, ארגון הוויה

חוויות: הופעה של עוזי פוקס, חבר המשפחה

מגנטים: דור שובל - פרומגנט

זרי שושבינות: Dry Wild

 
מאת:כלות אורבניות