חתונה בבית

תמיד חלמתן על חתונה בחצר האחורית של ההורים או בבית מהמם של חברים? זה המקום בו תמצאו את כל מה שקשור בחתונה בהפקה ביתית. כאן תוכלו לשאוב השראה לחתונה בבית הפרטי שלכן, עם חתונות בית יפות, מעוצבות ואינטימיות שיתנו לכן ים של רעיונות שתוכלו ליישם בעצמכן

המילון לכלה האורבנית

דברים שחשבנו שתשמחי להכיר
מנהל אירועמנהל אירוע הוא בעל מקצוע שאחראי על כך שהכל יתקתק ויזרום ביום החתונה. ניתן לקחת מנהל אירוע גם לחתונה שמתקיימת בגן או באולם, אבל במיוחד מומלץ לבחור במנהל אירוע כשמדובר בחתונת בית. בחתונות בית אין את התשתיות ואת כל מה שנדרש לחתונה כמו באולם אירועים, ומנהל האירוע דואג שלמרות זאת הכל יעבוד מושלם ובלי תקלות מיותרות.
חברת הפקותחברת ההפקות דואגת לכל הדיטיילז הקשורים לחתונה, מא' ועד ת'. המפיקים מוצאים עבור בני הזוג את הלוקיישן וכל בעלי המקצוע לאירוע, מה שמקל פלאים על כל שלב תכנון החתונה. מומלץ במיוחד לקחת חברת הפקות כשמדובר בחתונת שטח או חתונת בית. כשאין את הפסיליטיז הנדרשים לחתונה, המפיקים דואגים לכל פרט ויכולים ליצור בכל מקום את האירוע הכי מהמם.
חברת קייטרינגישנם לוקיישנים לחתונה בהם יש קייטרינג אין האוס ששייך ללוקיישן, ללא אפשרויות אחרות, וישנם כאלה בהן יש אפשרות להביא קייטרינג מבחוץ. בחתונת בית או בחתונות שטח תמיד יהיה צורך להביא חברת קייטרינג חיצונית, שתיצור עבורכן את התפריט המתאים לקונספט שבחרתן לאיוונט שלכן.