על הגג של ההורים: החתונה של רותם ושחר

30.11.23

כל חתונה שמתרחשת בתקופה הזו כנגד כל הסיכויים מרגשת אותנו במיוחד, ובכל פעם מחדש אנחנו נפעמות מהיצירתיות ומכוח האהבה שגורמים לזוגות לא לוותר על החגיגה שלהם - גם אם היא לא נראית כלל כפי שדמיינו. כפי שאפשר לראות בחתונה של רותם ושחר, גם אם יש שינויים בתוכניות, עדיין כל פרט יכול להיות ממש מושלם וכל רגע יכול להיטען במשמעות חדשה ומיוחדת. 

 

1

 

2

 

רותם ושחר, הלאב בירדז המקסימים שלנו, הכירו תוך כדי לימודי משפטים באוניברסיטת תל אביב, והפכו לזוג כבר בשנת הלימודים הראשונה. הצעת הנישואין התקיימה במהלך פיקניק בירושלים וכללה את ההפתעה (והטבעת!) המושלמת, עם המון התרגשות כיפית. 

 

3

 

4

 

בני הזוג תכננו במשך לא פחות משנה את החתונה, מתוך רצון שכל דיטייל יהיה הכי מושלם ומדויק. הם רצו לקחת את הזמן, לא להילחץ ולא להתפשר במילימטר על שום דבר. מהספקים הכי מעולים ועד ללוקיישן. 

 

5

 

6

 

כמובן, שאיש לא יכול היה לצפות את המצב בו נהיה כולנו בנובמבר. שחר יצא למילואים, והוחלט לדחות את התאריך ולשנות תוכניות. 

 

אחרי הצער, הכאב והבלבול של השבועות הראשונים מאז המתקפה, החליטו בני הזוג להתחתן למרות הכל. הם שינו את התאריך, צמצמו את כמות המוזמנים אבל החליטו לקדש את החיים וללכת על כך בכל הכוח. אירוע גדול יותר, הם אומרים, כנראה יגיע בהמשך. 

 

7

 

בלט במיוחדצילום:  יוניק פוטוגרפי - "אלון הצלם עשה לנו תמונות מהממות. אנחנו זוג שלא כל כך יודע להצטלם והוא גרם לנו להרגיש ממש בנוח, התחברנו אליו מאוד".

  

9

 

החתונה התקיימה בסופו של דבר על הגג בבית הוריו של שחר. בני הזוג הזמינו שולחן שוק, קנו אלכוהול והזמינו את האנשים הכי הכי קרובים. הם מספרים שהיה להם ברור שלא יוותרו על התארגנות, צילומים ובטח שלא על מסיבה.

  

10

 

11

 

"ברור שלא ככה דמיינתי את החתונה שלי", מסכמת רותם, "אבל כל המצב ממש הכניס אותנו לפרופורציות והייתה לנו חתונה מושלמת יותר ממה שאי פעם דמיינו, שרק עשתה חשק לאירוע הגדול. אמרנו תודה על זה שאנחנו בריאים ושלמים, אוהבים אחד את השני ומוקפים בכל החברים והמשפחה האהובים שלנו, ששמו הכל בצד וגרמו לחוויה להיות יותר ממושלמת".

 

12.1

 

12.2

 

13

 

15

 

בלט במיוחדדיג'יי:  מור דהרי - "מור הדיג'יי היה מושלם ולמרות המצב הביטחוני הרים לנו מסיבה מטורפת של 3 שעות. היה מהמם".

 

הטיפ שלהם לזוגות המתכננים את חתונתם הוא פשוט: "גם אם קורים בלת"מים, האהבה שלכם היא מה שהכי חשוב". זו בהחלט שורה תחתונה שכדאי להחזיק כל הזמן בראש. 

 

17

 

קרדיטים:

מספר אורחים: 58

צילום סטילס: יוניק פוטוגרפי

מוסיקה: מור דהרי

חליפת חתן: אופנת סגל

מקום האירוע: הגג בבית ההורים

איפור ושיער: עדן עיני

 

+ קרדיטים נוספים

שמלה: רימה רומנו
מקום התארגנות: אצל המאפרת, עדן עיני

טבעות: ג'קסון
נעלי כלה: ריפאבליק
נעלי חתן: זארה
עורך טקס: הרב אלירן זגורי

מאת:כלות אורבניות
פרויקט מציאות מדומה יצא לדרך
באיזה איזור בארץ? (ניתן לסמן כמה אפשרויות)
מה הסגנון? (ניתן לסמן כמה אפשרויות)
כמות אורחים משוערים? (ניתן לסמן כמה אפשרויות)