פשטות קסומה בגינה: החתונה של עמית ואיתי

31.12.23

מאז פרצה המלחמה, יש זוגות שבחרו לבטל את את התוכניות של אירוע גדול בגן אירועים, ונאלצו לקיים חגיגה קטנה ואינטימית יותר, בבית או בחצר. יש מי שדווקא האלטרנטיבה הבוטיקית, המצומצמת והקרובה הזו - הייתה, בדיעבד ולמרות הנסיבות הקשות, כל מה שיכלו לבקש לעצמם. 

 

1

 

2

 

כך בדיוק מספרים לנו עמית ואיתי, אורחי הבלוג להיום. אבל לפני שניגע באירוע המקסים שלהם, נחזור לרגע לימי ההיכרות הראשונים.

 

הכל החל בזכות שתי חברות של השניים (שבמקרה הן גם אחיות), שחשבו שהם מאץ' מעולה. מיותר לציין שהן צדקו, הכי בגדול. 

 

3

 

4

 

הצעת הנישואין התרחשה בסופ"ש ספונטני באבירים, בקרוואן שממוקם ממש בלב היער. הם בילו שם יומיים מדהימים, מלאים בטבע ושקט. רגע לפני שיצאו חזרה הביתה, אחרי שכבר העמיסו את כל הציוד, קרא איתי לעמית בתואנה ש'משהו נשכח בקראוון'. ואז  - בהפתעה מוחלטת - שלף את הטבעת.

 

5

 

6

 

3 חודשים חלפו עד לחתונה. רק חודשיים לפני התאריך, סגרו השניים בגן אירועים. מובן שברגע שפרצה המלחמה, הכל עמד בסימן שאלה. 

 

בן משפחתה מצידו של איתי נהרג ביומה הראשון של המלחמה, איתי גוייס למילואים, בני משפחה אחרים בסדיר ובמילואים נכנסו לעזה, ובכלל לא היה ברור אם איתי יוכל לצאת בערב החתונה. לבני הזוג היה ברור שלא נכון עבורם לקיים כך חתונה, והוחלט לבטל את האירוע בגן. 

 

8

  

9

 

עם זאת, הם ידעו שבכל מקרה כן ירצו לערוך חופה, ודווקא המחשבה על חתונה בבית הרגישה להם הכי מתאימה ונוחה. משם הכל התגלגל מהר. השכנים המקסימים במושב הציעו להם לעשות זאת בגינה הגדולה שלהם, וחמישה ימים לפני האירוע, איתי הודיע שקיבל אישור לצאת לאפטר מהמילואים. עמית החלה ישר באירגונים. 

   

11

 

היא מספרת שחווית הפקת האירוע בעצמה הייתה מרגשת וכיפית עבורה, וביום עצמו היא שיחררה והעבירה את המקל לחברה טובה של המשפחה. לדבריה, העובדה שעשתה הכל לבד גרמה לאירוע להיות מאוד ביתי ואישי, מול כל אנשי המקצוע והאורחים.

   

12

 

בלט במיוחדדיג'יי: צח זיו - "היה איתנו בכל רגע, גם בשינויים הגדולים לאור המצב. המוזיקה שלו השאירה את כולם ברחבה. הוא היה רגיש למצב והצליח לקלוט היטב את האורחים והווייב של האירוע".

   

13

 

14

 

15

  

16

 

החוויה הכללית אליה כיוונה עמית הייתה של אנושיות, אותנטיות ופשטות, לצד סטייל ואיכות - וזה השילוב שהיא הכי אוהבת בעולם. האירוע שיקף במדוייק את אופי בני הזוג. הם רקדו יחפים, שמחו יחד ובכו ביחד. אפילו חברי הצוות של איתי מהמילואים הפתיעו והגיעו על מדים, והיוו סמל באירוע לאופטימיות וניצחון.

    

18

 

19

 

20

 

המצב אילץ אותם לצמצם את האורחים לקרובים ביותר, וזה - עבורם - היה פשוט מושלם. "להיות מוקפים רק באנשים שאנחנו מכירים ומרגישים איתם הכי קרובים זאת זכות", אומרת עמית, "כך מצליחים לתת יחס לכל האורחים ולכל האורחים מרגישים חלק מהרגע המאושר שלנו. זאת לגמרי הייתה החתונה שעליה תמיד חלמנו. בבית שלנו, בפשטות, עם האנשים הכי קרובים אלינו". 

  

21

 

22

 

23 

קרדיטים:

מספר אורחים: 150

מוסיקה: דיג'יי צח זיו

הזמנות: Wiwi  

צילום סטילס: מיכאל טומרקין

מקום האירוע: בגינה של השכנים בשדה ורבורג
מקום התארגנות: בית הזוג

עורך טקס: הרב צוריאל יבין

 

+ קרדיטים נוספים

הפקה: מיכל - חברה טובה של המשפחה
עיצוב האירוע: נועם ומור
קייטרינג: דה ליילי’ס 

בר: ג’וי בר 
צילום וידאו: רונן אבייב
שמלה: שילת איפרגן
איפור ושיער: טל מולכו
טבעות: KWINTNER
נעלי כלה: Alohas 
נעלי חתן: שופרא
תכשיטים: Shaya_jewelry
מיתוג: מעיין פלג
חליפת חתן: רנואר
חוויות: Sprinkles מעיין פלג - קיר דונאטס ועוגת חתונה

 

 

 

 

מאת:כלות אורבניות