טוסקנה וייב בחצר: החתונה הכפרית של שרון ונדב

22.12.20

סיפור האהבה שנביא לכן היום התחיל באחד המקומות המיוחדים והדרמטיים שיש: התיאטרון. המקום שבו פנטזיות קורמות עור וגידים והבלתי ייאמן יכול להתרחש.

 

 שרון, הצלע הנשית בין בני הזוג, היא שחקנית. ערב אחד עלתה לבמה, כמו הרבה פעמים בעבר, וכששלחה עיניים מסונוורות מאור התאורה אל הקהל שישב שם בחושך, לא העלתה על דעתה שעל אחד הכיסאות יושב בעלה לעתיד, נדב. 

  

gallery 34 3

 

gallery 18 11

 

gallery 17 14

 

gallery 16 14

 

אחרי ההצגה (ואחרי שסיכם מול חבריו שבעיניו שרון היא היפה בשחקניות שכיכבו על הבמה באותו הערב), ביקש נדב את המספר של שרון והרים טלפון. שרון מצידה נבהלה מהמחווה, הבטיחה לחזור אליו ועשתה זאת רק אחרי שבוע. הוא חיכה בסבלנות, ואתן בטח כבר מבינות שזה היה לגמרי שווה את זה. 

  

gallery 15 16

  

gallery 30 5

 

gallery 29 5

 

gallery 26 7

 

הצעת הנישואין התרחשה כשבני הזוג יצאו לטיול בחורשה הסמוכה לכרמי יוסף, מקום מגוריהם של הוריו של נדב. הם שיחקו עם הכלב מנש, כשלפתע שאל נדב את שרון בתמימות מה יש למנש על הקולר. שרון שלא הבינה מה העניין ענתה ששום דבר. הוא התעקש. שרון העיפה מבט והבינה שמקום תג השם, הופיע הכיתוב :"בייבית, בואי נתחתן". כשהרימה את ראשה נדב כבר כרע ברך, ושרון הייתה כה נרגשת עד שלא הצליחה לנשום. 

  

gallery 1 19

 

gallery 2 21

 

אחד שבלט במיוחדצילום סטילס: מורן מעיין - "איזה לב, אין דברים כאלה!! הצליח לתפוס רגעים אותנטיים שזה היה הדבר הכי חשוב עבורנו!"

 

gallery 10 21

 

שנה עברה עד לחתונה. הלוקיישן כבר נסגר, כל בעלי המקצוע שוריינו ולבני הזוג נותר רק לחכות לרגע המרגש. אתן בטח מנחשות מה קרה בהמשך. מעבר לפינה הגיע הקורונה ושיבשה לחלוטין את מהלך העניינים.  

  

gallery 11 19

 

gallery 3 23

 

gallery 13 18

 

gallery 28 6

 

שרון השחקנית סיפרה לנו שהיא מעבירה ערבי הפרשת כלה כדמות הנקראת "שרונית הרבנית", ולכן פוגשת בכל ערב כלה אחרת. מתחילת הקורונה היא חוותה יחד עם כלות אחרות את האכזבה, חוסר הוודאות וההתרגשות. עם כל סיפור של חתונה שהתקיימה חשה שרון ממש כאילו הייתה שלה, והיא מספרת שגילתה המון יצירתיות של זוגות שנתנה לה השראה וכוח בתקופה המורכבת הזאת. 

  

gallery 5 23

  

gallery 27 8

 

gallery 36 3

 

gallery 22 10

 

החתונה של בני הזוג נדחתה פעם אחת. הודעה על סגר הובילה לדחייה פעם נוספת ולשינוי הלוקיישן - הפעם בחצר בית ההורים של נדב בכרמי יוסף. בגלל כל שינויי התאריך תוכנן והוקם האירוע בשלושה ימים בלבד. בני הזוג מספרים שאלה היו שלושת הימים הכי מטורפים ומרגשים שחוו אי פעם, שבהם היו צריכים לשתול דשא בגינה בה ייערך האירוע, להרים את כל מה שנדרש וגם - לרקוד עד הבוקר בחתונת החברים הכי טובים שהתחתנו יום אחד לפניהם. 

  

gallery 24 9

 

gallery 23 6

 

gallery 9 19

 

gallery 21 16

 

חצר הבית בו התקיימה החתונה גובלת עם הוואדי, ולרגלי האורחים נפרש הנוף להרי ירושלים. בני הזוג הלכו על עיצוב מינימליסטי, שבא לידי ביטוי בכל פריטי המיתוג שבחרו (ויצרו במשך לילה שלם רק יומיים לפני האירוע) מההזמנה ועד לכרטיסי ההושבה.

 

שרון אוהבת מאוד נרות ופרחים לבנים שהשתלבו מושלם עם האווירה הטוסקנית שרצו בני הזוג ליצור. כל החברים ובני המשפחה התגייסו כדי לגרום לחתונה לקרות, והמרתון של ההכנות הסתיים באירוע סופר מרגש ומרוכז, שדבר בו לא היה מובן מאליו. 

  gallery 20 14

 

gallery 19 14

 

gallery 4 19

 

gallery 6 22

  gallery 7 20

 

gallery 8 17

 

הטיפ שלהם לזוגות המתכננים את חתונתם הוא פשוט ופרקטי כאחד: האמינו שהכל אפשרי. הכינו תרחישים לחתונה גדולה וקטנה, וכשיגיע רגע האמת - תדעו באיזו תוכנית לבחור. 

   gallery 35 3

  gallery 33 3

  gallery 32 5

  gallery 31 5

 

קרדיטים:

מספר אורחים: 100

צילום סטילס: מורן מעיין

מוסיקה: ארז מזוז - אלפא דיג'ייז

הפקה: חן גרינשטיין
חליפת חתן: דורון אשכנזי

עיצוב האירוע: קים ביולו
מקום האירוע: הבית של ההורים בכרמי יוסף

קייטרינג: עלי דפנה

+ קרדיטים נוספים

בר: פרימייר בר

צילום וידאו: תומר פוקס

שמלה:ראשונה - ויוי בלאיש. שניה - רימה רומנו

איפור: רותי עדי

עיצוב שיער: עדן ירושלמי

טבעות: DIAMOR

נעלי כלה: NINE WEST

נעלי חתן: FLY LONDON

תכשיטים: CASSOUTO JEWELES

הזמנות/מיתוג: גבריאל קדישזון

עורך טקס: הרב אליעזר ברוד

מתנות לאורחים: תרומה לעמותה- רחשי לב

צלם מגנטים - עומר שניאור

ליווי זוגי בהכנת טקס החופה: תמר גור קרואזה - רבה רפורמית

 

מאת:כלות אורבניות