בצל ההגבלות אבל עם מקסימום שיק: החתונה של ענבל ועדי

25.03.20

אנחנו מאושרות להביא לכן עוד סיפור על חתונה קטנה וקסומה שנערכה בצל ההגבלות המחמירות שהביא עמו וירוס הקורונה. ענבל ועדי הם ההוכחה לכך שלא משנה כמה מבאסת המציאות, גישה חיובית הופכת את הרגעים הכי לא צפויים, למאושרים ביותר בחיים.

 

gallery 1
gallery 1
gallery 1
gallery 1
gallery 1
השניים הכירו באפליקציית דייטינג ומאז הם בלתי נפרדים. הצעת הנישואים התרחשה בפיליפינים, כשעדי ארגן מתיחה קטנה וגרם לענבל לחשוב שהם פספסו את ההסעה לטיול באיים. התוכנית הייתה לקחת סירה לבדם ולהצטרף לשאר הקבוצה באי הראשון. בעוד ענבל הייתה לחוצה בעיקר למצוא את הקבוצה ולחבור אליה, עדי הוביל אותה הישר אל הצעת הנישואין שלו. הלם, שוק ותשובה חיובית הגיעו מיד אחרי כן.

 

gallery 6
gallery 6
gallery 6
gallery 6
gallery 6
הם תכננו את החתונה במשך קרוב לחצי שנה כשהכיוון היה אירוע רומנטי עם פיניש קרחניסטי. אבל רצה הגורל ומגפת הקורונה טרפה את הקלפים. בעזרת המשפחות, הצלם ששכנע אותם ללכת על זה בכל הכוח, והרב שעודד ותמך, השניים החליטו שגם האירוע המצומצם שלהם - בו נכחו 20 אורחים בלבד - יהיה הכי מדהים, הכי שיק והכי מרגש שיש.

 

gallery 11
gallery 11
gallery 11
gallery 11
gallery 11
צילומי הזוגיות ההיסטריים שלי הם בלתי נשכחים ומשלבים הומאז' לוירוס המעצבן עם כמה פריימים סינמטיים עוצרי נשימה. בו בזמן, יש נינוחות בצילומים וקרבה אינטימית אשר משקפת את האופי האישי של טקס החופה הביתי. בחצר ההורים, עם בישולים של אימא והאח של ענבל שהופקד על המנגל, הם נישאו עם מוזיקה מהמחשב ואלכוהול מהארון של אבא. הכי הום-מייד, הכי מרגש, הכי סיפור לנכדים.

 

gallery 16
gallery 16
gallery 16
gallery 16
gallery 16
אז מה הטיפ של הזוג שהצליח להתגבר על האכזבה וארגן לעצמו מיני-חתונה כל כך שווה? פשוט לנשום! לזכור שהכל בסדר, ושבסופו של דבר, חתונה שמצטמצמת או נדחית היא לא עניין תהומי עד כדי כך. בימים כמו אלו, היינו אומרות שזו עצה ממש מעולה ומועילה.

 

gallery 21
gallery 21


gallery 21
gallery 21

 

קרדיטים:
צילום סטילס: שי אשכנזי
מקום האירוע: החצר של ההורים

הפקה ועיצוב: הזוג

שמלה: אילונה כהן
חליפה ונעלי חתן: זארה

+ קרדיטים נוספים

עיצוב שיער: אורן ברנס
איפור: הכלה 

טבעות: B&G

נעלי כלה: Jimmy Choo

הזמנות / מיתוג: הכלה

ניהול אירוע: זמיר תבור
פרחים: פקע - רחובות

קייטרינג: אימא ואח של הכלה 

בר: מהארון של אבי הכלה

 

 

 
מאת:כלות אורבניות
פרויקט מציאות מדומה יצא לדרך
באיזה איזור בארץ? (ניתן לסמן כמה אפשרויות)
מה הסגנון? (ניתן לסמן כמה אפשרויות)
כמות אורחים משוערים? (ניתן לסמן כמה אפשרויות)