עם 40 איש וסטייל אקלקטי: חתונת החצר המקסימה של נופר ואבנר

24.11.20

מכירות את הזוגות כאלה שההתאמה ביניהם כל כך מושלמת, עד שיש עוד ועוד פרטים קוסמיים משותפים שמחברים ביניהם? אז היוש לנופר ואבנר שמתארחים היום אצלנו בבלוג. שניהם סטודנטים למשפטים, לשניהם יש תאריך יום הולדת עברי משותף (תאריך האירוסין) ושניהם שירתו בבאר שבע (שם נפגשו והתאהבו ממבט ראשון).

 

gallery 18 3

 

gallery 17 4

 

gallery 15 5

 

הם כבר 6 שנים ביחד, וההצעה הגיעה כאמור ביום ההולדת המשותף, בלוקיישן מושלם למדי - בצימר מהמם בדרום על רקע שקיעה מדברית. הכי רומנטי ומרגש. 

  

gallery 11 5

 

gallery 19 4

 

gallery 20 5

  

שמונה חודשים עברו עד לחתונה. הרצון המקורי של בני הזוג היה לקיים חתונה גדולה עם 650 מוזמנים בגן אירועים. אך החל מחודש מרץ בו הקורונה פרצה לחיינו, היה ברור לבני הזוג שהיא כאן כדי להישאר תקופה ארוכה והם התחילו להתכונן לאפשרות שלא יוכלו לקיים את האירוע הגדול. 

  gallery 8 5

 

gallery 9 5

 

gallery 1 6

 

לשניהם היה ברור שאם כבר ילכו על האופציה של חתונה קטנה, זה יקרה בחצר בית ההורים במושב שיש לשניהם זכרונות מדהימים ממנו. הם מספרים שידעו שאם כך, זה יהיה גם האירוע היחיד שיעשו מבלי לתכנן עוד אירוע גדול נוסף.

 

הם לא ויתרו על חלק ניכר מהתכניות המקוריות לחתונה - את החברים הטובים הביאו באוטובוס מתל אביב ל"משמרת שנייה" אחרי שבני המשפחה הלכו, והרימו מסיבה לוהטת. המעצבת עמלה על עיצוב החצר בדיוק כפי שחלמו. נופר נשארה עם השמלה הגלאמית שנועדה לאירוע הגדול, ואפילו החליפה לשמלה שנייה במהלך החתונה. 

  

gallery 6 6

 

gallery 14 6

 

gallery 2 6

 

הבחירות הסגנוניות היו אקלקטיות, אך השתלבו יחד בצורה מהממת: עיצוב הלוקיישן היה בגוון אוריינטלי-בוהמייני שהשתלב מעולה עם הנוף הכפרי, השמלה והתסרוקת של נופר היו הכי אולד הוליווד גלאם, והחליפה של אבנר הייתה מיקס ממעצבים שונים. בסופו של דבר נוצרה אווירה קסומה ששילבה צבעים חמים, טבע, ודיטיילז בוהמיינים ואוריינטליים.

  

gallery 3 6

 

gallery 7 5

 

gallery 13 5

 

לשניהם חשוב להזכיר את הסכם "בצדק ובהגינות" שערכו, של מרכז "צדק לנשים". הם מספרים שכמי שמתחתנים דרך הרבנות, היה חשוב להם לחתום על הסכם המסייע להתגבר על הפערים המגדריים ביחס של בית הדין הרבני לבני הזוג. בהסכם בני הזוג מתחייבים לקיים נישואין בשוויון ותוך כבוד הדדי, ולפתור דברים ככל הניתן דרך בית המשפט לענייני משפחה. 

  

gallery 4 5

 

gallery 5 6

 

gallery 21 4

 

ונסיים בטיפ של בני הזוג לזוגות שמתכננים את חתונתם בימים אלה: הם מזכירים לכן ולכם שאנחנו לא יכולים לשלוט בכל מה שיקרה ביום החתונה, ובמיוחד בתקופת הקורונה. לכן, כדאי פשוט לזרום עם מה שקורה, גם אם היום לא יראה בדיוק כמו שדמיינתן. בסוף זה יהיה יום שלגמרי יתעלה על כל הציפיות.

 

gallery 12 4

 

gallery 10 5

 

gallery 22 4

 

קרדיטים:

מספר אורחים: 40

שמלה: אייזן שטיין, לי קודו

נעלי חתן: דורון אשכנזי

מקום האירוע: בית פרטי במושב

צילום סטילס: ניצן גור

עיצוב האירוע: תומקה

+ קרדיטים נוספים

קייטרינג: אסאדו בטבע

מוסיקה: עומר טייאר

צילום וידאו: אמיר שטרן

איפור-שיער: דפנה בראל

טבעות: אירוסין - נטע ברקאי, נישואין - סדנת צורפות בית יפעת עמותת אנוש

נעלי כלה: דנילו

תכשיטים: רויאלטי

הזמנות / מיתוג: אחות הכלה - ליאל קדוש

אקססוריז: קשת פרחים - Hidden Botanics Floral Artist (England)

חליפת חתן: מכנסיים -  ראלף לורן, חולצה - מאסימו דוטי, ג'קט - זארה

עורך טקס: סב החתן

DIY: קונפטי פרחים טבעי, מיתוג

מתנות לאורחים: עציצי תבלין לקפסולת המשפחה, אלכו'גל לקפסולת החברים

 
מאת:כלות אורבניות