American Dream: החתונה הגלאמית של לרה ומתן

01.10.21

 

אם יש טוויסט חיובי שהתרחש בחסות הקורונה, הוא היכולת של זוגות לחזור לחלומות ישנים, להפעיל את שריר המקוריות וליצור חתונות יפהפיות ומעט שונות מהשטאנץ המקובל.

 

כך למשל במקרה של לרה ומתן המקסימים שמתארחים אצלנו היום, שיצרו חגיגה חד פעמית ומצומצמת למשפחה הקרובה ולחברים שנמשכה משישי בצהריים ועד הלילה בווילה קסומה, על שפת הבריכה. 

 

33

 

more6

 

39

 

19

 

18

 

ליופי שאתן רואות לנגד עיניכן בחתונה הזו קדמו לא מעט שינויים ותהפוכות, אבל לפני הכל - בואו נקפוץ אחורה בזמן לאירוע צבעוני לא פחות - "אילת - הבינתחומי", מסיבת הקיץ של הסטודנטים ברייכמן המתקיימת מדי שנה, ובה נפגשו לרה ומתן לראשונה. 

  

31

 

more8

 

32

 

more5

 

29

 

כבר באותו ערב נרשמה בין השניים כימיה מעולה, אך ללרה היה בן זוג אחר באותם הימים. במהלך התקופה שלאחר מכן המשיכו השניים להתקל זה בזו במגוון אירועים, ושנה בדיוק אחרי הפגישה הראשונה הגיעה לרה שוב לאילת והפעם - כרווקה.

 

מהר מאוד השניים התקרבו, הפכו לזוג, והכל התגלגל במהירות. תוך 3 חודשים כבר טסו לטיול של חודש בתאילנד ואחרי חצי שנה של זוגיות כבר עברו לגור יחדיו בדירה חמודה במרכז תל אביב.

 

more7

 

more1

 

בלט במיוחדצלם סטילס: חיים אפריאט - "התאהבתי בו בשניה שנכנסתי אליו הביתה ומאז הוא ליווה איתנו בכל שאלה, מחשבה ורעיון שהיה לנו. התמונות יצאו מושלמות".

 

1

  

17

 

20

 

more3

 

הצעת הנישואין התרחשה בלונדון, אחד היעדים האהובים ביותר על השניים, לשם טסו בספונטניות לכבוד יום הולדתה ה-27 של לרה. 

 

ביום הראשון של השניים בלונדון חל ליל הסדר, ובני הזוג הזמינו מקומות במסעדה שווה. בדרך לשם טיילו בשלווה על גדות הנהר. ממש מול הנוף עוצר הנשימה של הגלגל הענק, מתן ביקש שיעצרו ליהנות מהשקיעה, ואז כרע ברך והציע ללרה נישואין. 

 

more4

 

37

 

36

 

10

 

8

 

היא מספרת שההצעה הייתה מאוד מרגשת, אינטימית ורומנטית, והמילים של מתן היו מדוייקות ונבחרו בקפידה. יתר הערב במסעדה היה שמח למדי, והמשפחות של השניים שהיו בדיוק בארוחת החג יחדיו צהלו בשיחת הטלפון כששמעו את הבשורה.

 

מאז אותו ערב כיפי בלונדון עברו לא פחות משנתיים. בני הזוג סגרו מראש את החתונה לשנה קדימה כדי שיהיה להם מספיק זמן להתכונן, ושריינו תאריך באולם אירועים במאי. שלושה חודשים לפני כן פרצה מגיפת הקורונה והאירוע בוטל. 

 

23

 

11

 

7

 

14

 

השניים החליטו לוותר על הרעיון של חתונה 'שגרתית' באולם וללכת על קונספט אחר, עליו חלמו כבר מההתחלה - מסיבת חתונה מצומצמת עם המשפחה הקרובה והחברים הטובים שתתחיל ביום שישי בצהריים ותימשך עד הלילה. 

  

9

 

13

 

24

 

27

 

החלום קרם עור וגידים בווילה מהממת בקיסריה, עם עיצוב אלגנטי בשיק המזכיר את הגלאם והפייריטייל וייב של חתונה אמריקאית. החופה הוצבה על המים, ושלל פרחים בגוונים בהירים קישטו את הלוקיישן ותרמו לאווירה החגיגית. 

  

34

 

28

 

16

 

הטיפ של השניים לזוגות המתכננים את חתונתם הוא פשוט: להתחתן כמה שיותר מהר מהרגע שבו החלטתם על לוקיישן. "אין צורך לחכות כמה חודשים ואפילו שנה כדי להתחתן", הם אומרים, "הלחץ מגיע כשמתקרבים לחתונה כך או כך והציפיה רק גורמת ללחצים ופחדים מיותרים". בהחלט טיפ חשוב. 

 

22

 

2

 

3

 

4

 

21

 

קרדיטים: 

מס' אורחים: 200

צילום: חיים אפריאט

וידאו: אדם שמשי

מוסיקה: אטיסוטו - די.ג'יי ינון זלמן

חליפה ונעלי חתן: באמוס כיכר המדינה

מקום האירוע: וילה בקיסריה

+ קרדיטים נוספים

בר: ג'ריה מיקס

איפור: חן אלקבץ

עיצוב שיער: לידור חדידה

הזמנות/מיתוג: פרי פרינט

עורך הטקס: הרב חיים הבלין

מתנות לאורחים: שרית חלות

 
מאת:כלות אורבניות