Love Wins: חתונת החצר הקטנה והמרגשת של אוולין וזיו

03.04.20

אנחנו ממשיכות להביא לכן סיפורים על חתונות שהתקיימו בצל משבר הקורונה כדי להזכיר לכן שאין דבר העומד בפני האהבה והרצון. היום מתארחים אצלנו אוולין וזיו שדחו חתונה של 350 מוזמנים, לטובת טקס מצומצם וקסום במיוחד בחצר ההורים.

gallery 1
gallery 1
gallery 1

מתוך הפינצטה שלנו

gallery 1

 

הם הכירו ביוון כששניהם עבדו שם ושמרו על קשר גם כשאוולין שבה לארץ. קשר הלונג-דיסטנס היה אמור לעלות שלב עם שובו של זיו לישראל, אבל הוא דווקא קיבל קידום בעבודה. על טרו-לאב לא מוותרים כל כך מהר וזיו הציע לאוולין להצטרף אליו ביוון ולעבוד בשדה התעופה. משם, הכל היסטוריה.

 

gallery 6
gallery 6
gallery 6
gallery 6


הצעת הנישואין התרחשה - איך לא - ביוון כשזיו מסתובב עם הטבעת בתיק לאורך כל הטיול ומנסה למצוא את הרגע המושלם. ערב אחד, כשהם ישנים על החוף, הציע זיו לעלות על גבעה לצפות בשקיעה. אוולין הציעה שיעשו קצת מדיטציה ובעוד אווליוו מתרגלת נשימות עם עיניים סגורות, הייתה זו כמובן ההזדמנות המושלמת עבור זין לכרוע ברך.

 

gallery 11
gallery 11
gallery 11
gallery 11
את החדשות על כך שחתונתם לא תתרחש כמתוכנן קיבלה אוולין בעקיפין. היא הייתה בדיוק במדידה אחרונה אצל מעצבת השמלה שלה כשיצאו הנחיות משרד הבריאות והחלה לקבל טלפונים סמסים מעודדים מנחמים מחברות. כשהגיעה הביתה, החליטו היא וזיו לאכול סושי, לשתות יין, וללכת לישון. הם קמו רעננים והחליטו את החתונה הם מקיימים בתאריך הנקוב - לא משנה מה. כמעט כל יום יצאו הנחיות והגבלות חדשות והשניים התקשו לשמור על אופטימיות אבל הם ידעו שכל עוד המדינה תאפשר להם, הם הולכים על זה.

gallery 15
gallery 15
gallery 15
gallery 15

 

כל הספקים שלהם באו לקראתם וגילו אמפתיה וגמישות. הם קיבלו תאריכים חלופיים אופציונליים מהאולם, פתחו קבוצה עם כל הספקים האחרים על מנת  לראות מי פנוי ומתי וכך נבחר התאריך החדש לאוגוסט - בו כל הספקים המקוריים שלהם פנויים. כשהמלאכה הזו הושלמה, הגיע הזמן לתכנן את טקס החופה המצומצם. הם חיכו לעוד הצהרה נוספת של ראש הממשלה כדי להבין סופית אם האירוע יוכל להתרחש, ומהרגע שהבינו שניתן לקיים חתונה בה נוכחים עד 20 אנשים, החלו להפעיל את הספקים הרלוונטים. רגע לפני שיצא האיסור לנסוע למקומות לא חיוניים, הספיקה אוולין לאסוף את השמלה שלה המעצבת לא לפני שערכה מדידה אחרונה עם התאמות של הרגע האחרון.

 

gallery 19
gallery 19
gallery 19
השניים אמנם מחכים ומצפים למסיבה הגדולה באוגוסט, אבל לא היו מוותרים על החוויה האינטימית והייחודית לה זכו בחצר בית הוריה של אוולין, מוקפים באנשים הקרובים והאהובים עליהם יותר מכל. הם הקריאו זה לזו ברכות ואפילו הרב שלהם דמע מעט. היה זה מעמד מרגש, צנוע ואמיתי. ותכלס, מה עוד אפשר לבקש?  


gallery 22
gallery 22
gallery 22

 

קרדיטים:

צילום סטילס: ליאור רוטשטיין
מקום האירוע: חצר הבית של ההורים
עיצוב האירוע: מבל - עיצוב, אירועים, פרחים וסטיילינג
שמלה: סבטה - מסטודיו ורוניקה
חליפת חתן: Names

+ קרדיטים נוספים

קייטרינג:עדי בכר
איפור ושיער: הילה לובר
טבעות: דניאל מתת

הפקה: אמא של הכלה

בר: אבא של הכלה
צילום וידאו: החברים של הזוג

עורך טקס: הרב דותן קורתי

 

מאת:כלות אורבניות
פרויקט מציאות מדומה יצא לדרך
באיזה איזור בארץ? (ניתן לסמן כמה אפשרויות)
מה הסגנון? (ניתן לסמן כמה אפשרויות)
כמות אורחים משוערים? (ניתן לסמן כמה אפשרויות)