קטנה ומטריפה: חגיגת החצר היפה של אמילי וגלעד

07.07.21

סיפור האהבה היפה של אמילי וגלעד, הזוג שחגיגתו הקסומה מתארחת היום בבלוג, החל מדייט גרוע במיוחד. כן, גם זה קורה! רק שבמקרה הזה, לא היו אלה בני הזוג שיצאו לדייט, אלא אמילי שיצאה עם חבר ללימודים של גלעד. מהדייט ההוא לא יצא כלום, אבל תוצאה עקיפה שלו הייתה שאמילי וגלעד נתקלו זה בזו בפייסבוק ומשם עפו ניצוצות, והחל להירקם קשר מקסים.

 

42

 

8

 

1

 

18

 

41

 

הצעת הנישואין התרחשה בהולנד. בני הזוג ערכו טיול לטירה יפהפייה, וכשהגיעו לשפת אגם ובו ברבור ששט לו, חש גלעד שזה הטיימינג המושלם לשלוף טבעת. מושלם אינדיד. 

  

40

 

6

 

22

 

5

 

7

 

מההצעה ועד לחתונה חלפו שנתיים, כשהקורונה גרמה לעיכוב של כל הסיפור בשנה שלמה. במקור, חלמו בני הזוג על חתונה קטנה ואינטימית, אבל חישוב עלויות הוביל אותם לבחור בחתונה גדולה יותר בגן אירועים. 

  

24

 

26

 

39

 

4

 

34

 

כשהקורונה טרפה את כל הקלפים והאירוע המקורי התבטל, הציע הדוד של אמילי לבני הזוג לערוך את החתונה בביתו, ומאירוע של 250 אורחים הוא הצטמצם ל-65 איש בלבד. בדיעבד, מספרים בני הזוג שזה היה גם הכי נכון עבורם. 

  

36

 

25

 

33

 

37

 

38

 

אמילי וגלעד מספרים שגילו שבחתונה ביתית יש צורך לחשוב מראש על המון פרטים: לבחור ריהוט, לארגן ציוד להקרנת סרט חברים, להכין פינת קפה, לארגן קשקושים לרחבה ולדאוג לזרימה הכוללת של האירוע. לדבריהם, מדובר בעבודה לא פשוטה שדורשת המון זמן פנוי וסבלנות, אבל הפידבקים מהאורחים שווים הכל.

  

35

 

32

 

31

 

בלטה במיוחד עיצוב: סטודיו גליתא - "גלית הייתה נעימה, מקסימה וקשובה לאורך כל הדרך והעניקה תשומת לב לכל פרט שביקשנו. הרגשנו כאילו שזאת החתונה היחידה שהיא עובדת עליה כשברור שהיא עסוקה בטירוף".

 

29

 

השניים דאגו למצוא את נותני השירותים הנכונים ביותר עבורם, ועשו גם חלק מהעבודה בעצמם. אמילי עיצבה את הכתובה, ההזמנה, השלטים ופתקיות התודה לבדה, ובשל תלאות הקורונה נאלצה לשנות את התאריכים בכולם, בערך חמש פעמים.

 

30

 

9

 

2

 

20

 

21

 

הסטייל העיצובי בחתונה היה טבעי ורומנטי והיופי שניבט מכל פריים ופריים מהאירוע הנעים והיפה הזה מוכיח שהצליח להם, ובגדול.

 

הטיפ של בני הזוג לזוגות המתכננים את חתונתם הוא להבין אם הספקים בראש שלכם ויהיה לכם נעים שהם יהיו לצידכם בחתונה. הכי בסיסי והכי נכון. 

 

28

 

23

 

27

 

קרדיטים: 

מספר אורחים: 65

צילום וידאו וסטילס: איה ואבי צלמים

עיצוב האירוע: סטודיו גליתא

שמלה: אלון ליבנה

מקום האירוע: בית של המשפחה ברמת השרון

קייטרינג: המעדניה

מוסיקה: תומר שפר

+ קרדיטים נוספים

בר: ג'יגריה

איפור: תהילה גוטליב

עיצוב שיער: פדור

טבעות: אירוסין - הוט קראון בעיצוב של גלעד, ונישואין - אמא של הכלה - רינה כהן

חליפה ונעלי חתן: דוד ששון

תכשיטים: שיין ושונה

הזמנות/מיתוג: הכלה עיצבה

עורך טקס: רם אפרת - הוויה

מתנות לאורחים: בקבוקי סירופ לסנגריה

מנהל אירוע: דניאל אשר

הגברה: רובי

מאת:כלות אורבניות