חגיגה של יופי בחצר: החתונה הביתית של נטע ומור

12.11.20

 

'אז אני פונה לפתע / לדיילת, ואומר לה / "יש לי שאלה אחת להעביר: / אם אפשר לחיות למטה, כאילו זה למעלה?" / הרי היא ציפור שחיה באוויר' השיר הזה של שלמה ארצי צץ לנו בראש כששמענו את סיפור ההיכרות של נטע ומור שמתארחים אצלנו היום בבלוג, ואם תשאלו אותנו - הוא משקף די במדויק את המפגש הראשוני בין השניים. 

 

gallery 16 4

 

gallery 27 3

 

gallery 15 4

 

נטע היא דיילת באל על, ובמהלך טיסה לרומא פגשה את מור, שמרבה (בימים כתיקונם) לנסוע לחו"ל במסגרת העבודה. התפתחה בין השניים שיחה, ובעקבותיה חיפשה נטע את מור בפייסבוק. כמה ימים אחרי כבר היו השניים בדייט בבר תל אביבי, שכיום נמצא במרחק של שתי דקות מדירתם המשותפת. 

  

gallery 18 2

 

gallery 19 3

 

בלט במיוחדאלון ליבנה - "כשהגעתי לאלון ליבנה ומדדתי את השמלה הלבנה הקלאסית לא היה לי ספק שזאת האחת. פתאום הרגשתי שאני ממש כלה. לשמלה השניה מצאתי פיס מהמם, מלא בשיק וגלאם בדיוק כמו ששמלה שניה צריכה להיות".

 

למרות שבתקופה לפני ההצעה הם בילו עם המשפחה בטוסקנה ובטיול פארקים בארצות הברית (מקומות בהם הצעת נישואין היא די מתבקשת), מור הפתיע והציע דווקא בלוקיישן הכי אינטימי - בביתם של השניים. שם הוא כרע ברך לצלילי השיר שלהם, Rise Up של אנדראה דיי, שנבחר מאוחר יותר גם לשיר החופה.  

  

gallery 20 4

 

gallery 17 3

 

gallery 14 5

 

 עשרה חודשים עברו מרגע ההצעה ועד לחתונה. התוכנית המקורית הייתה של אירוע הכולל 400 מוזמנים באולם תל אביבי. הקורונה שיבשה כמובן את התוכניות, והשניים לא היו יכולים לקיים את האירוע במקום בו תכננו, עם כמות האנשים שרצו. 

 

כשבועיים לפני התאריך המקורי החליטו בני הזוג שהם מתחתנים ויהי מה, ועושים את כל מה שתכננו: מסיבת רווקות, הפרשת חלה והתארגנות ביי דה בוק, כולל כל בעלי המקצוע ששוריינו. איך עושים את זה? מחשבים מסלול מחדש עם הנתונים הקיימים. החתונה עברה לגינה בבית חברים במושב עדנים. כמות המוזמנים צומצמה למספר המותר, וקישורים לזום נשלחו למי שלא יכול היה להשתתף. 

  

gallery 13 4

 

gallery 9 4

 

gallery 10 4

 

נטע מספרת שבזכות התושייה של מור כל האירוע הצליח לקרום עור וגידים. ואנחנו פוסקות שמדובר בחתן האורבני המושלם - שלקח על עצמו להפיק את החתונה ולהגשים לנטע את כל מה שרצתה ותכננה.

בני הזוג החליטו שאם לא יהיו מרוצים, יקבעו תאריך נוסף לחתונה גדולה. אבל לדבריהם - האירוע עלה על כל הציפיות. הערב היה קסום, עטוף אור ואהבה, ובמקום המושלם ביותר עבורם. הכל היה מדויק וללא רבב. בבוקר שאחר הם מספרים שקמו עם חיוך ענק ועם הקלה עצומה. הכל קרה בדיוק כפי שרצו. 

 

gallery 11 4

 

gallery 4 4

 

gallery 25 3

 

הסגנון העיצובי של האירוע היה על טהרת הווינטג׳, בין חגיגי לכפרי. את העצים עיטרו עששיות ונרות וסידורי פרחים שידרגו את מראה הגינה הפסטורלית. הצבע השולט במיתוג היה פודרה, והוא כיכב גם בהזמנות לאירוע וגם במתנות לאורחים.

 

gallery 8 4

 

gallery 5 5

 

gallery 6 5

 

טקס החופה היה מרגש ואישי במיוחד, ומספר האורחים המצומצם איפשר לבני הזוג להביט לכל אורח בעיניים ולהעניק לו את תשומת הלב הראויה. המסיבה שתיקלט בה די.ג'יי עמית אגמי מאלפא הייתה סופר מרימה ואנרגטית, ובני הזוג הוסיפו פעילות חמודה של הפרחת אהילים תאילנדים שהוזמנו מבעוד מועד, כולל בקשת משאלות.

 

gallery 7 4

 

gallery 24 4

 

gallery 23 3

 

בלטו במיוחדלוז - "בזכות האווירה הטובה והחיבור המיוחד שהיה לנו לצלמים, הייתה לשנינו חוויה ממש טובה, והלוקיישן לצילומים היה מושלם"!

 

הטיפ שלהם לזוגות המתכננים את חתונתם: הם מציעים לכן לעשות הכל כפי שתכננתן, עם כל הספקים שרציתן. נטע ומור מספרים שהקונספט של חתונה בגינה עם כל האנשים הכי קרובים היה פשוט שלמות. ובסופו של דבר, מתחילת היום ועד סופו הם בילו עם האנשיים הקרובים ביותר, וזה בסופו של דבר - כל מה שצריך.

  

gallery 3 4

 

gallery 2 5

 

gallery 1 4

 

gallery 21 3

 

קרדיטים:

מספר אורחים: 120 אורחים בשני סבבים

צילום וידאו וסטילס: LUZ

שמלות: אלון ליבנה (שתי השמלות)

מוסיקה: אלפא - עמית אגמי

טבעות: Ben&Guy jewelers

נעלי כלה: נעלי ארו

+ קרדיטים נוספים

מקום האירוע: מושב עדנים (חצר בית של החברים הכי טובים של ההורים של נטע)

הפקה: יעל שוטלנד מחברת ההפקות (מנהלת אירוע)

עיצוב האירוע: אצבעונית - הפרחים של מיכל נעמני (סידורי פרחים). החופה של בעלת הבית וכל הגינה מעוצבת על ידי בעלי הבית - היא מעצבת נוף וגן והם הבעלים של משתלת שתיל ברמת השרון

קייטרינג:שלמה קייטרינג (שף שלומי שושן)

בר:ג׳ספר

איפור: רועי אוחיון

עיצוב שיער: אסף לוי

נעלי חתן: Veja

תכשיטים: חלק מאוסף אישי והעגילים הארוכים מ Kamery שנקנו יומיים לפני החתונה

הזמנות / מיתוג: עיצוב הזמנה- נייתן לנג הדפסה-דפוס האוזר

חליפת חתן: Hugo Boss

עורך טקס: הרב אריאל מקחניאן

חוויות: אהילים תאילנדיים שהזמנו מאלי אקספרס 

DIY: אם הכלה ובעלת הבית תלו עששיות והדליקו נרות

מתנות לאורחים: כרטיסי גירוד

מגנטים: trend 54

מתוקים להתארגנות: May Sweet Art

 
מאת:כלות אורבניות