הום סוויט הום: חתונת החצר הקסומה של ירדן ודניאל

16.01.20

לחתונות חצר ביתיות תמיד יש אופי אינטימי, מיוחד ומקסים, ובמקרה של ירדן ודניאל, המעורבות והקשר המשפחתיים היוו נדבך סופר משמעותי באירוע.

 

gallery 1
gallery 1
gallery 1
gallery 1
השניים הכירו ביחידת מילואים של התותחנים כששירתו כקצינים בקבע, דניאל היה חודש לפני שחרור וניצל את השבועות שנותרו לו כדי לחזר אחרי ירדן - והצליח לו.

 

gallery 5

מתוך הפינצטה שלנו

gallery 5
gallery 5
gallery 5
אחרי ארבע שנות זוגיות תכננה ירדן לילה קסום עבור השניים בירושלים עם ארוחת ערב וסיבוב שווקים. מה שהיא לא ידעה הוא שכמה שבועות לפני כן, כשטיילה ברומניה עם משפחתה, דניאל נסע עם חברותיה לבחור לה טבעת אצל מעצבת ואף ביקר את הסבים והסבתות שלה וביקש את ברכתם. כשהגיע אותו לילה בירושלים, השניים, אחרי יום עבודה ארוך, נרגעו קצת בחדר המלון שלהם ואז דניאל ניצל את הרגע האינטימי והציע בצורה קלילה, אלגנטית ואישית.

 

gallery 9
gallery 9
gallery 9
gallery 9
מהרגע הראשון השניים ידעו שהם רוצים להתחתן במשק המשפחתי במושב בו ירדן גדלה. הוריה של ירדן התחתנו גם הם באותו המקום והיו לחצר אווירה וקסם ביתיים בלתי מנוצחים.  הוריה של ירדן עוסקים בעיצוב אירועים למעלה מ-20 שנים מה שהבטיח השקעה מדוקדקת בהפקה מהממת.


gallery 13
gallery 13
gallery 13
gallery 13


הם ידעו שאירוע שטח בחצר דורש הרבה הכנות וחשיבה על כל הפרטים הקטנים, החל מסידור החצר, הגינון, ההגברה, התאורה ועוד. היה לשניהם חשוב לעשות כמה שיותר מהדברים בעצמם ולהפוך את האירוע לחלוטין לשלהם. הם מעידים על כך שההכנות היו מדהימות ומספקות, והעבודה המשותפת של המשפחה לקראת האירוע הייתה לעוצמתית וחיברה מאוד בין כל הנפשות הפועלות.

gallery 17
gallery 17
gallery 17
gallery 17


תכנון העיצוב היה אחד מהחלקים הכיפיים ביותר בתכנון החתונה מבחינתם והושקע בו רבות. העיצוב היה בסגנון בוהו במיקס עם אלמנטים קלאסיים. שילוב של מניפות יבשות עם פרחים לבנים ואלגנטיים, כלים מזכוכית חומה, כלי ראטן וקש, אהילי מקרמה שקישטו את החלל, סולמות מעוצבים שיצרו יחד מראה עדכני ומיוחד. בנוסף, שולחן אבירים ארוך בו ישבו כל החברים של הזוג תוכנן בשילוב פיירי לייטס לכל אורכו. המיתוג שולב בהמשך לעיצוב האירוע והיה לפריט עיצובי משלים עבורו. כנראה שככה זה כשדיזיין זה בגנים!

 

gallery 21
gallery 21
gallery 21
gallery 21
אז מה הטיפ של הזוג הפרפקציוניסט לזוגות בשלבי התכנון? להנות מכל רגע בדרך. ההכנות לקראת החתונה הן פרק הזמן המשמעותי ביותר באירוע וכוללות שלבים רבים. אם עושים את הדברים בשיתוף פעולה ובכיף, נהנים מיום החתונה עצמו הרבה יותר.

gallery 25
gallery 25
gallery 25
gallery 25
gallery 25


קרדיטים:

צילום סטילס: ניצן גור
שמלות:ויוי בלאיש / אלון ליבנה
חליפת חתן: Bamoss Square

מקום האירוע: מושב שדי חמד
קייטרינג: ארטישוק
עיצוב האירוע: ליאתריס

+ קרדיטים נוספים
צילום וידאו: תומר גול

הפקה: הפקה עצמאית של הזוג

מוסיקה: גיל פוקס (שבלול)

בר: ברקוד
איפור:רונה בן עזרא

עיצוב שיער: סילביה טובול

טבעות: Contour (טבעת אירוסין) / ג'קסון (טבעות נישואים)

תכשיטים: YAMA Jewelry

הזמנות / מיתוג: הכלה

חוויות: מסיבת אוזניות, קרטיבים טבעיים

DIY: כל התאורה של האירוע, חותמות שעווה להזמנות, מניפות, מגנים לעקבים.

מתנות לאורחים: דבש ממותג (האירוע היה כשבוע לפני ראש השנה)

מתוקים: AB CAKE

הגברה וגשר תאורה: רובי דזן

מנהלת אירוע: רחלי חזקי - ניהול והפקת אירועים

שירותים ניידים: Go Rest

אוזניות: Z-Silence

תופי מרים מעוצבים: נוניק - נועה קורץ כהן

עורך טקס: שמעון מויאל

מאת:כלות אורבניות