פריחה אביבית במושב: החתונה של טלי וקורן

21.02.24

בעינינו, סוד הקסם של חתונות בית הוא בכך שהחוגגים לא צריכים להתאמץ כדי להפוך את החתונה לאישית וכזו שתבטא את מהות הזוגיות והסיפור המיוחד שלהם. עצם העובדה שהכל קורה במגרש הביתי, הופכת את האיוונט כולו למרגש והכי אישי שרק יכול להיות. במקרה של בני הזוג שמתארחים אצלנו בבלוג היום, טלי וקורן, חתונת הבית גם היוותה הזדמנות עבורם ליצור את הסט-אפ יחד עם בני המשפחה, מה שהפך אותה למקסימה באופן מיוחד.  

 

1

 

2

 

אבל נחזור שניה אחורה, לסיפור ההיכרות החמוד שלהם. זה קרה בבר קיבוצניקי, בו ישב קורן יחד עם חבריו המושבניקים. הוא קלט את טלי מצידו השני של החדר וחצה את הבר כולו (תוך שמירת קשר עין ורמיסה אלגנטית של כמה אנשים בדרך) רק כדי לבקש את המספר. מפה לשם - עברו 10 שנים של זוגיות מהממת. 

 

3

 

4.1  

4.2

 

5

 

הצעת הנישואין התקיימה בלוקיישן חלומי במיוחד. הכל התחיל מחבר טוב, שהחליט לחצות את האוקיינוס על יאכטה ועגן בשלב סוים בבאהמס. הוא שמע שבני הזוג טסים לארה"ב, וסיכם הכל בשלוש מילים: "אתם חייבים לבוא". זה לא ממש היה בתוכניות ולא בדיוק בתקציב אבל בני הזוג לא עמדו בהצעה, וזרמו. 

 

אחרי שלושה ימים בבהאמס, במהלך טיול באחד הצוקים שמשקיף לים, השניים הגיעו לנקודת מושלמת עם ספסל ציורי והופ - קורן כרע ברך.

 

6

 

7

 

בלט במיוחדצילום: ליאור רוטשטיין - "הוציא מזוג חנונים ששונאים להצטלם חיוכים וזרימה. יודע לתפוס רגעים באומנותיות מרגשת. מהרגע שסגרנו איתו הייתה לנו תחושה טובה".

 

9

 

שנה ושלושה חודשים חלפו עד לחתונה. בני הזוג ידעו ישר שירצו לקיים את האירוע בבית הוריו של קורן, שכולו נבנה לאירוח ולחגיגות. הם ידעו שיצטרכו להכין את המקום, ולכן קבעו את התאריך לחודש אחרי תקופת המבחנים. במשך אותו החודש עבדו כל בני המשפחה בגינה וסידרו אותה ליום הגדול, מבניית החופה דרך סלילת שבילים ועד צביעת גדירות. כשיש אבא מושבניק הכל אפשרי.

 

10

 

11

 

12

 

13.1

 

בכך לא הסתיימה ההפקה המשפחתית. בני הזוג הוציאו תצלום אוויר מהרשת ועל פיו ערכו סידורי הושבה ומיקמו ספקים במרחב. אב החתן היה עם בגדי עבודה עד חצי שעה לפני החתונה (!) וערך תדריך לכל ספק על קווי מים וחשמל במשק. הכי מקסים בעולם. 

 

14

 

15

 

IMG 8091 1

 

בלטה במיוחד עיצוב: ALBA - "היא סיפקה את אפקט ה'וואו'. כל אורח ואורח שנכנס לאירוע דיבר על העיצוב הפורח והמרגש!  עשתה לנו את החתונה צבעונית ושמחה כמו שהרגשנו, בכל פינה ופינה".

 

IMG 8099 1

 

IMG 8104

 17

 

בכל הנוגע לבחירת ספקים, לבני הזוג היה ברור מה סדר העדיפויות שלהם: לפני הכל - מסיבה מטורפת ואוכל מעולה, בדיוק כמו שהם אוהבים. משם המשיכו ודייקו כל בחירה ובחירה.

  

18

 

IMG 8089 1

 

19

 

20

 

הקונספט העיצובי היה של חתונה גלילית-ים תיכונית עם פרחים צבעוניים שנראים מושלם עם הנוף של המושב. התוצאה נראית מרשימה למדי. 

 

21

 

22

 

בלט במיוחדדיג'יי: ארז מזוז מאלפא - "היינו חייבים לסגור איתו אחרי שכבר היינו במסיבה שלו ולא עצרנו לרגע".

  

24

 

אז אחרי כל ההשקעה והתוצאה המדויקת, הטיפ של בני הזוג עבורכן הוא כזה: "החתונה מתעצבת בדמותכם, וזה כל כך כיף להיות חלק מתהליך ההכנות שלה. אנחנו ממליצים לקחת על עצמכם כמה שיותר וביום עצמו - תחגגו את האהבה שלכם, שיכולה לממש כאלה דברים מדהימים".

  

קרדיטים:

צילום סטילס: ליאור רוטשטיין 

עיצוב האירוע: ALBA

שמלה: אלון ליבנה
איפור ושיער: צליל פלקס 
מוסיקה: ארז מזוז - Alpha

חליפת חתן: ניימס - Names

 

+ קרדיטים נוספים

מקום האירוע: בבית הורי החתן, מושב לימן
מספר אורחים: 200
מקום התארגנות: בבית

ניהול אירוע: שיר מילוא
קייטרינג: באסקט
בר: ערמוניה בר

נעלי כלה: נעלי ארו

צילום וידאו: אנדריי גלמן - Andrey Gelman
תכשיטים: Ori Tamir 
תכשיטים: Amelie George Bridal
הזמנות/מיתוג: לבד בקאנבה
עורך טקס: החבר הכי טוב של בני הזוג

 

מאת:כלות אורבניות
פרויקט מציאות מדומה יצא לדרך
באיזה איזור בארץ? (ניתן לסמן כמה אפשרויות)
מה הסגנון? (ניתן לסמן כמה אפשרויות)
כמות אורחים משוערים? (ניתן לסמן כמה אפשרויות)