בוהו רומנטי במושב: החתונה הקסומה של נועם ויובל

08.09.22

אם היו נותנים לנו להתחתן שוב, אז כנראה שהיינו מתחתנות במושב, באווירה אותנטית ואינטימית, עם המון המון ירוק מסביב ואווירה קסומה שגורמת לאורחים להגיד 'וואו'. ובדיוק חתונה כזו יש לפנינו היום.

 

1

 

2

 

3

 

3a

 

4

 

נועם ויובל הכירו בתיכון, לפני 12 שנים (!) בזמן טיול שנתי שכבתי. הם התחילו לצאת, ומאז ועד היום הם בלתי נפרדים. כיום, נועם מתחילה התמחות כפסיכולוגית התפתחותית לאחר סיום התואר השני ויובל סטודנט לארכיטקטורה בבצלאל.

 

5

 

6

 

7

 

8

 

9

 

הצעת הנישואין הייתה לא שגרתית - יובל, כמו בכל פרויקט לימודים שלו, ביקש את עזרתה של נועם בצילום אתר שממוקם במצפה יריחו, עם נוף מדברי אינסופי. בצהריי יום שישי חורפי במיוחד ובזמן שיובל הקריא לנועם נתוני מדידות, נשלפה הטבעת מתחת לאפה, כאשר הכל היה מתועד במצלמה על חצובה שהוצבה במקום מבעוד מועד. נועם אמרה "יס!" ואת סרטון ההצעה החליטו בני הזוג להקרין לאורחים רגע לפני שנכנסו לחופה.

 

10

 

11

 

12

 

13

 

15

 

מההצעה עד לחתונה עברו שנה וחצי, בעקבות לוחות הזמנים הצפופים של שניהם כסטודנטים. שניהם רצו לקחת את הזמן באיזי, ודאגו שתאריך החתונה יהיה רחוק מספיק כדי שיוכלו להתארגן על חתונת החלומות. ההחלטה התבררה כממש מוצלחת, מכיוון שבמהלך התקופה פרצה מגפת הקורונה. בזכות המרחק שלקחו עד לתאריך, החתונה התקיימה כמתוכנן, וללא הגבלות בכלל. 

 

16

 

17

 

18

 

19

 

20

 

בני הזוג הפיקו את החתונה בעצמם, ובכל הנוגע לעיצוב - הם ידעו מראש שהם מכוונים לסגנון בוהו רומנטי שיתאים לאווירת החצר הקסומה במושב בו הם מתוגררים. במקום הוצבו כסאות ראטן, לצד מפות שולחן בפלטה פסטלית מהממת, חופת פרחים לבנה גדולה ורכב אולדסקול שווה. לכל אלה נוספו גם בר יין רומנטי ודוכן גלידות בוטיק, שהוסיפו המון מתוק ושמח לוייבים הכלליים. 

 

21

 

22

 

23

 

24

 

25

 

לדברי בני הזוג, ההרמוניה בין כל נותני השירות שבחרו לחתונה הייתה מושלמת, מה שהורגש לאורך כל האירוע עצמו. את החתונה הם מתארים כערב מדהים שעבר כל רף ציפיות אפשרי. בהחלט ניכר בכל פריים.

 

26

 

27

 

28

 

29

 

30

 

ומה הטיפ שלהם לזוגות המתכננים את חתונתם? "הפקת חתונה באופן עצמאי נשמעת כמו משהו מפחיד בהתחלה - אבל שווה כל רגע וכל פרגון שתקבלו לאחר מכן". אז אם אתן שוקלות חתונת בית, אל תחששו לקפוץ למים. 

 

31

\

32

 

33

 

36

 

37

 

38

 

39

 

קרדיטים:

מספר אורחים: 300

צילום סטילס: אלי ראול

שמלה: דנה הראל

אקססוריז: דנה מנצור

חליפת חתן: באמוס סקוור

עיצוב האירוע: יאדו ואילונה

מקום האירוע: חצר הבית במושב משמרת

+ קרדיטים נוספים

מנהל אירוע: Tuval Kay תובל קיי

קייטרינג: eat איט אירועים

מוסיקה: Idan Harris עידן הריס

בר: 647 bar

צילום וודאו: Ronen Abayev רונן אבייב

שמלה שניה: רימה רומנו

איפור: דנה דנקנר

עיצוב שיער: אסף עמוסי

טבעות: דניאל מתת

נעלי כלה: GIOIA DELL'ACQUA

נעלי חתן: Fiocco Nero

תכשיטים: קרן וולף Keren Wolf

הזמנות/מיתוג: דנה זוהר Dana Zohar

עורך טקס: הרב מאיר מור יוסף

חוויות: The White Van

מתוקים: עגלת גלידה GOLDA

מגנטים:  Promagnet

תאורה והגברה: ארמדילו 

 
מאת:כלות אורבניות