דיסני לייף מומנטס: חתונת האגדות של יהל ועמרי

07.04.21

כמי שגדלו על הפייריטיילז הקסומים של דיסני, לכולנו היה שלב שבו חלמנו לממש את סיפורי האגדה ולהיות לרגע נסיכות שנשלפו מסיפור מכושף ומופלא. 

 

אצל יהל ועמרי שמתארחים אצלנו בבלוג היה שלב כזה, אבל הוא המשיך גם לנקסט לבל, עם הצעת נישואין  רומנטית במיוחד, וחתונה  בקונספט של ארמון מפואר. לגמרי החומר ממנו עשויים חלומות. 

 

25 24

 

26 19

 

20 28

 

28 12

 

סיפור האהבה של השניים החל במסיבת חוף. או יותר נכון, במה שיהל חשבה שהוא מסיבת חוף והתברר כמפגש פויקה שמיועד רק לחברים מאותו מסלול צבאי משותף. יהל הגיעה למקום בעקבות ידיד קרוב, שעבר את המסלול יחד עם עמרי, ומיד אחרי האירוע ביקשה מהחבר המשותף שיערוך היכרות.

  

18 29

 

24 19

 

31 14

 

27 18

 

מאז עברו 5 וחצי שנים של זוגיות מהממת. הצעת הנישואין התרחשה במהלך טיול משותף ליפן. יהל כבר הייתה לגמרי מוכנה להצעה, אז זו לא הגיעה. ואז, יומיים לפני הטיסה בחזרה הביתה ביקרו השניים בדיסני סי שבטוקיו. 

 

שם, בטירה ריקה, רגע לפני הזיקוקים של חצות, התרחשה ההצעה. עבור שני חובבי דיסני שמזמזמים נון סטופ את השירים מהסרטים היה זה הלוקיישן המתבקש.

 

29 14

 

34 9

 

22 25

 

30 14

 

בדיעבד, התברר התכנית המקורית הייתה הצעה בטבע, אבל התכניות השתנו בגלל טייפון שפקד את יפן. וזו הפעם הראשונה שהתכניות סביב החתונה הזו משתנות, אבל כל טוויסט מתברר כלגמרי לטובה. 

  

19 28

 

17 28

 

16 33

 

4 5

 

שנה וחצי עברו מההצעה ועד לחתונה. בני הזוג חלמו לקיים את האירוע בכוכב הים וכבר סגרו הכל, אבל הגבלות הקורונה ומחלה של בן משפחה קרוב אילצו את השניים לחשב מסלול מחדש. בסופו של דבר, בזכות ספקים שבחרו השניים והיו מלאי תושיה, הצליחו בני הזוג להקים אירוע יפהפה בבית הוריה של יהל בקיסריה. 

 

9 1

 

10

 

14

 

12

 

1 5

 

13

 

הקונספט הסופי היה חגיגי וקסום. מלא פאר, אך גם שיק נקי ואלגנטי. יהל ידעה לאורך כל הדרך שתרצה עיצוב על טהרת גווני הירוק והלבן, עם שפע של סחלבים עוצרי נשימה. התוצאה שיצרה המעצבת שני זוסמן היא הגשמה של פנטזיה שלא העזו בני הזוג אפילו לחלום עליה - חתונה בקונספט של ארמון הישר מהאגדות, ממש כמו הצעת הנישואין. היה גם היילייט מרשים במהלך הערב, כשרמי קליינשטיין הגיע להופעה בלייב.

  

21 28

 

11

  

8 2

 

15 28

 

32 10

 

6 4

 

ואחרי כל המסע הזה, מה הטיפ שלהם לזוגות המתכננים את חתונתם? "אם יש משהו שהתקופה ההזויה הזאת לימדה אותנו זה להעריך את ה'ביחד', ואת הזכות המופלאה הזאת לפגוש את הנפש התאומה שלך", הם מספרים לנו, "יש המון שינויים, הרבה לחץ והרבה דעות, אבל מה שחשוב באמת זה הזוגיות". 

 

הם מוסיפים שבעיניהם לא כדאי לבכות על מה שהיה יכול להיות, אלא ליהנות ממה שיש - חתונה קטנה שהיא זכות של ממש, שיכולה לצאת לפועל דווקא בתקופה הזאת. 

 

7 3

 

5 4

 

33 8

 

3 5

 

2 5

 

קרדיטים:

מספר אורחים: 30

עיצוב האירוע: שני זוסמן

תכשיטים: דנה מנצור

מקום האירוע: הבית של ההורים של הכלה בקיסריה

הפקה וקייטרינג: surf and turf

צילום סטילס ווידאו: flea studio

+ קרדיטים נוספים

מוסיקה: בן אזולאי

בר: סילבר בר

שמלה: ברטה

איפור ושיער: רוני אבן

טבעות: ג'קסון

חליפת חתן ונעלי כלה: ASOS

הזמנות / מיתוג: הכלה, בייעוץ המעצבת.

עורך טקס: עמיהוד סולומון

חוויות: הופעה של רמי קליינשטיין

DIY: מיתוג - תפריטים, מיתוג על השמיכות, עוגיות להתארגנות, עוגת חתונה

מתנות לאורחים: שמיכות מפנקות ומטריות

מתוקים: הכלה

סקסופון וכינור: גיא ויטנברג

הפרשת חלה: שרונית הרבנית

 
 
מאת:כלות אורבניות