לוק קלאסי באווירה ביתית: חתונת החצר היפהפייה של סתיו ורועי

30.11.20

כמי שמתות על רומנטיקה, מובן שאנחנו גם לגמרי סאקריות של בחורים רומנטים. כאלה שאוהבים לקנות לך פרחים סתם כך, משאירים פתקים מתוקים ברחבי הבית ובכללי - פשוט משקיעים. גם רועי, הצלע הגברית בזוג שמתארח אצלנו בבלוג היום הוא בחור רומנטי. אבל אנחנו מגלות שיכולה להיות עם זה בעיה אחת - כשבחור כזה יציע לך פיקניק בשקיעה זה יהיה לגמרי עניין שבשגרה, ולא תחשדי לרגע שהוא מתכוון להציע נישואין. כך קרה בדיוק במקרה של סתיו ורועי. 

 

gallery 11 7

 

gallery 15 7

 

כמובן שאין ממש בעיה עם הצעה בהפתעה. להפך. רק שבמקרה הזה, סתיו שלא ידעה שמדובר ברגע שאמור להיות מתועד פוראבר, שכחה את הסלולארי בבית, והרגע הקסום הזה נותר בין שניהם בלבד. 

  

gallery 12 6

 

gallery 2 9

 

ההצעה התרחשה ממש לפני שהחלה תקופת מבחנים במסגרת לימודיה של סתיו, ולפני נסיעת עבודה של רועי לחו"ל. השניים נסעו לצוק בשפיים, מצאו פינה מבודדת, פרשו מחצלת ופתחו בקבוק יין. בשלב הזה רועי הוציא את הטבעת והרגע (הבלתי מתועד) נחרת לעולמי עולמים. 

  

gallery 13 7

 

gallery 10 8

 

gallery 22 6

 

gallery 21 7

 

מרגע ההצעה ועד לחתונה חלפו שנה ושלושה חודשים. ההכנות החלו עוד לפני תקופת הקורונה, ובמקור תוכננה חתונה של 600 אורחים בגן אירועים. כשפרצה המגיפה נדחה האירוע פעמיים בשל הנסיבות. התאריך האחרון לחתונה, שהתקיימה בסופו של דבר בחצר בית ההורים של החתן בהוד השרון, נסגר ארבעה ימים לפני(!) בגלל הסגר השני שהגיע במפתיע. בזכות התושייה של קובי בלאנדר המפיק, כל בעלי המקצוע המקוריים שוריינו לאירוע עברו לתאריך החדש. 

  

gallery 9 8

 

gallery 8 7

 

gallery 19 7

 

 

בלט במיוחדסטילס: חיים אפריאט - "התאהבנו בחיים מהרגע הראשון שנפגשנו. לאורך כל יום החתונה וגם אחריה - הוא היה פשוט מקסים ומקצועי ברמות הגבוהות ביותר".

 

בני הזוג הלכו על קו עיצובי שמתאים ללוק ולאווירה השלווה של הבית, עם צבעים עדינים, נקיים ורגועים. האירוע המצומצם שנערך בסופו של דבר היה יפהפה, עם אווירה שמחה ומיוחדת, והשניים סיימו את הערב מאושרים ונרגשים עד השמיים. 

  

gallery 7 9

 

gallery 18 5

 

gallery 1 10

 

בלט במיוחדהפקה ועיצוב: קובי בלאנדר - "בזכותו הצלחנו לארגן את החתונה בתוך ימים ספורים. קובי הבין בדיוק מה אנחנו רוצים, היה זמין עבורנו לכל עניין, והיה הכי סבלני ורגוע. סמכנו עליו בעיניים עצומות".

 

ומה הטיפ שלהם לזוגות המתכננים את חתונתם? סתיו ורועי מדגישים שחשוב שיהיו לצדכם ספקים שאתם מתחברים אליהם ברמה האישית. בעיקר בתקופות של אי ודאות כמו בתקופת הקורונה - חשוב שיקיפו אתכם אנשים שאתם סומכים עליהם. אנחנו לגמרי מסכימות. 

 

gallery 17 6  

 gallery 6 10

 

gallery 5 10

 

gallery 4 7

  gallery 3 10

 

קרדיטים:

מספר אורחים: 150

צילום סטילס: חיים אפריאט

הפקה: קובי בלאנדר

עיצוב האירוע: Blander Design

מוסיקה: אלפא - אביאל ברנט

שמלה: שמלה ראשונה - ברטה, שמלה שנייה - אייזן שטיין

מקום האירוע: חצר בית הורי החתן, הוד השרון

+ קרדיטים נוספים

 

קייטרינג: Barakiz

בר: K.O BAR

צילום וידאו: אביחי וקסלר

איפור: מורן סטויצקי

עיצוב שיער: הודיה עקרב

טבעות: דניאל מתת

תכשיטים: שרית פליישר

הזמנות / מיתוג: מאיה טרלצקי

חליפת חתן: Boggi Milano

עורך טקס: הרב ציוני בן ציון

חוויות: מגנטים - טרנד 54

הגברה תאורה - אלברט 4 אירועים

אוזניות - הגל השקט

פרוכת חופה - דפי גרוסמן, "שתיים רוקמות"

מלון - ריץ קרלטון הרצליה

 
 
מאת:כלות אורבניות