גן פורח בחצר המושב: החתונה של תמר ונבו

03.07.22

יש זוגות שהכירו דרך חברים, יש כאלה שנפגשו באפליקציה ויש כאלה שהכל התחיל אצלם עם קרש חיתוך. רגע, מה? כן, כן. שמעו רגע את סיפור ההיכרות של נבו ותמר, שמתארחים אצלנו היום בבלוג:

 

אביו של נבו הוא הנגר של הוריה של תמר כבר 20 שנה. לפני כשנה, נבו הגיע להביא לאמה של תמר קרש חיתוך. הוא פגש את תמר, השניים דיברו מספר דקות, וזה כל מה שהיה צריך.

 

1

 

2

 

כמה ימים לאחר מכן הוא הציע לתמר לצאת לדייט, שהצית לאב סטורי מהמם. אז כן, קרש חיתוך היה לחלוטין הטריגר לכל היופי הזה. נסו את זה בבית!

  

3

 

4

 

ומסיפור ההיכרות נעבור לסיפור החתונה, כי גם כאן לא מדובר במהלך הכי שגרתי. בני הזוג מספרים שידעו מהרגע הראשון שהם לא מעוניינים להתחתן באולם. הוריה של תמר הציעו לבני הזוג לקיים את האירוע במשק שבמושב, והשלב הבא היה למצוא מפיק. זה דווקא היה קל: מהפגישה הראשונה נרשם חיבור מעולה עם נדב מחוה ואדם, שדאג גם לשאר הספקים ולגוד וייבז בכללי. 

  

5

 

6

 

7

 

בלט במיוחדהפקה: חוה ואדם - "נדב המפיק היה מעולה, זמין לכל שאלה, והמליץ על כל בעלי המקצוע הנוספים. הוא הצליח להפוך את החצר של ההורים שלי לאולם אירועים מהשורה הראשונה, לא הפסקנו לקבל מחמאות".

  

8

 

בני הזוג רצו ללכת על אווירה כפרית ואלגנטית, שהתקבלה בזכות השילוב עם השטח, שלל הפרחים בגווני הוורוד ונגיעות הטורקיז השמחות. לשניים היו כמה דרישות בגזרת הקולינריה, והם הלכו על תפריט ייחודי טבעוני וללא גלוטן, בסגנון הגשה שהשתלב בול עם האווירה הכללית. 

 

10

 

11

 

12

 

13

 

14

 

ואחרי כל הקסם הכפרי הזה, מה הטיפ של השניים לזוגות המתכננים את חתונתם? פשוט כמו קרש חיתוך: "בחרו באנשי מקצוע נכונים, הם יעזרו לכם להיות רגועים ולהנות במקסימום מהיום עצמו". זה מה שאנחנו תמיד אומרות. 

 

15

 

16

 

17

 

18

 

19

 

20

 

21

 

קרדיטים:

מספר אורחים: 200

הפקה: חוה ואדם אירועים

חליפת חתן: דורון אשכנזי

צילום סטילס: אבי דואק

מקום האירוע: בית ההורים של הכלה במושב

עיצוב האירוע: פלורוז

+ קרדיטים נוספים

קייטרינג: שף נודד

מוסיקה: בריינדד

בר: הואנגילה

צילום וידאו: לומה

שמלה: נקנתה בחו"ל

איפור ושיער: אלכס ליכטרמן

טבעות: יד הזהב בחדרה

תכשיטים: שעון שקיבלה הכלה מסבתה

הזמנות: צויירו על ידי דודתו של החתן

עורך טקס: דוד בנימין, רב רפורמי

 
מאת:כלות אורבניות
פרויקט מציאות מדומה יצא לדרך
באיזה איזור בארץ? (ניתן לסמן כמה אפשרויות)
מה הסגנון? (ניתן לסמן כמה אפשרויות)
כמות אורחים משוערים? (ניתן לסמן כמה אפשרויות)