פסטיבל וייבז: חתונת הצהריים של עינב ושחף

10.08.23

לקח לנו בערך שניה וחצי (מדדנו), להתאהב בעינב ושחף, הזוג המתוק שמתארח אצלנו היום בבלוג. ליתר דיוק, מהרגע ששמענו ששחף הוא מסוג החתנים שלקחו עליהם כמעט כל פרט בתכנון האירוע - כבר היה לנו ברור שמדובר פה בזוג כלבבנו. 

 

1

 

2

 

3

 

סיפור המפגש הוא פשוט ולעניין - זה קרה בחניון בבינתחומי, שם למדו השניים. שחף חנה ליד עינב, וזה כל מה שהיה צריך כדי להדליק את הניצוץ.

 

4

 

5

 

6

 

הצעת הנישואין התרחשה במהלך יום כיף לכבוד יום ההולדת של עינב. בסיום היום, נסעו בני הזוג לראות את השקיעה במכמורת, בספוט בו הם עוצרים בכל נסיעה לצפון.

 

באותו לוקיישן מהמם, שלף שחף את הטבעת. סגירת מעגל מדהימה התרחשה חודשיים לפני החתונה, אז הגשימו השניים חלום ועברו להתגורר ביישוב הסמוך, צוקי ים, ומדי יום הם מתבוננים בשקיעה באותו מקום בדיוק.

 

8

 

9

 

8 חודשים חלפו עד לחתונה, שהתקיימה בבית פרטי. בני הזוג שכרו מפיקה שדאגה לכל הפרטים, והתנהלה מול שחף - החתן האורבני והאנרגטי שלנו. 

  

10

 

בלטו במיוחדצילום: Happydays Photography - "התמונות מהממות. נעם והצוות אלופים. ירדו איתנו לחוף מתחת לבית בחום עם כל הציוד, ושלחו את התמונות כבר אחרי חודש".

 

11

 

12

 

בני הזוג מספרים שהחל מרגע בו בחרו את כל הספקים, הם כבר שיחררו וסמכו עליהם, וכמעט ולא עסקו בכל הדיטיילז הקטנים הכרוכים בתכנון האירוע. 

 
13

 

14

 

הקונספט הכללי היה פסטיבלי, בווייב שמח וצבעוני, שהתחבר מושלם עם הבית בו התקיימה החתונה. בני הזוג רצו לייצר אווירת מסיבה שתימשך החל משישי צהריים ועד הלילה, והעיצוב הנבחר של Konjo Design, הלך עם הקו המסיבה אול דה ווי. 

  

15

 

16

 

17

 

לצד אווירת הפארטי, השניים שמו דגש מיוחד על שילוב אלמנטים אישיים שנשזרו בעדינות בפרטים הקטנים והגדולים של האירוע. הם בחרו באחיו של עינב ובת דודתו של שחף לערוך את הטקס, ובד החופה היה מורכב מטלאים עליהם הוסיפו בנות המשפחה איורים אישיים לבני הזוג. עמדת יין של היקב המשפחתי נכללה באירוע, ועוד פרטים שהופכים את החתונה הזו להכי עינב ושחף. 

 

18

 

19

 

20

 

21

 

הפריימים מהמסיבה שבאה לאחר מכן, בניצוחו של דיג'יי צח זיו, נראים ממש כאילו צולמו בשיאו של רייב מטורף ואיכותי במיוחד. כל הטוב הזה המשיך עם מסיבת אפטר עם דיג'יית נוספת, עד השעות הקטנות. 

 

22

 

23

 

אין ספק שכל פרט בחתונה היפה הזו הוא הכי אישי ומדויק, ואנחנו מאחלות לבני הזוג שימשיכו לדעת בדיוק מה הם רוצים, ולהגשים כל חלום עד לפרטים הקטנים.

  

24

 

25

 

27

 

קרדיטים:

מספר אורחים: 350

צילום סטילס: Happydays Photography

מוסיקה: צח זיו

חליפת חתן: Capri

הפקה: טליה ירום
עיצוב האירוע: יובל יגל Konjo Design

 

+ קרדיטים נוספים

מקום האירוע: בית פרטי
מקום התארגנות: בית הזוג 

קייטרינג: מרינדה
בר: חוליו קוקטיילס
שמלה: אניה פליט

איפור: נולי (נעה לוי)

אפטר: תהילה סטינגר

עיצוב שיער: סתיו סיקלאי
נעלי כלה: Greek Sandals
נעלי חתן: זארה
מגנטים: קליקה

מאת:כלות אורבניות
פרויקט מציאות מדומה יצא לדרך
באיזה איזור בארץ? (ניתן לסמן כמה אפשרויות)
מה הסגנון? (ניתן לסמן כמה אפשרויות)
כמות אורחים משוערים? (ניתן לסמן כמה אפשרויות)