בוהו-שיק עדין בחצר הבית: החתונה המצומצמת של טל ואור

02.06.21

אם יש משהו טוב שאנחנו יכולות לציין שצמח מהשנה האחרונה והאתגרים שהציבה, הוא שתהליך ארגון החתונה על כל מורכבותו, הפך לעניין שאפשר לסגור אותו בשבועיים, ולקבל תוצאה מהממת.

 

כי אם בעבר פרק זמן של 3 חודשים למשל נחשב סופר קצר לארגון חתונה, היום אנחנו כבר יודעות שבמונחי שנת קורונה, מדובר בסוג של נצח. 

 

19

 

13

 

17

 

אז היום מתארחת אצלנו חתונה יפהפייה ומרהיבה שבה אמנם מרגע ההצעה ועד לאירוע עצמו חלפו 9 חודשים. אבל בעקבות השינויים, הדחיות והביטולים שהביאה עמה הקורונה היא קרמה עור וגידים בשבועיים בלבד, וכמה מהממת התוצאה!

 

בני הזוג המקסימים שלפניכם הם טל ואור המתגוררים במושב ישרש, שכמו הרבה זוגות תקופה האחרונה, הבינו שחתונה בחצר הבית - בעיקר כשמדובר במושב - יכולה להיות הדבר הכי אישי, מרגש ולגמרי מלא בסטייל. 

 

18

 

11

 

12

 

בתקופה שבה התקיימה החתונה, ההנחיות קבעו שניתן לערוך אירוע מצומצם בלבד. בני הזוג החליטו ללכת על זה, והיו להם שבועיים בלבד לעשות זאת. אנחנו לא צריכות לספר לכן שהם הצליחו, ובענק. 

 

9

 

10

 

16

 

הם נעזרו בחברת הפקה שהייתה אמונה גם על העיצוב, שהיה כולו בסטייל בוהו שיק עדין עם צמחי פאמפס גדולים ומרשימים, חופת מקרמה, לוכדי חלומות ושפע דיטיילז קטנים ויפים בגווני מוקה, לבן ובז'. 

  

15

 

31

 

7

 

בני הזוג לא ויתרו גם על פריטי DIY ודאגו לחלק לאורחים מסכות, מניפות, מגבות, כפכפים וכובעים, כשלכל דאגו לגמרי בעצמם. לכל אלה נוסף רגע מתוק ופוטוגני של חיתוך עוגת חתן-כלה היסטרית ומעוטרת פרחים חגיגיים.

  

3

 

8

 

6

 

2

 

האירוע כולו עבר בהצלחה והיה מרגש, אישי ואינטימי כפי שרק היה ניתן לחלום. ולנו נותר רק לברך את טל ואור, שחייהם המשותפים יהיו מלאי אושר ושמחה, בדיוק כמו ביום הזה. 

 

1

 

14

 

4

 

קרדיטים:

מספר אורחים: 40

צילום סטילס ו-וידאו: הפידייז פוטוגרפי

מקום האירוע: חצר הבית

הפקה ועיצוב: אלוני אירועים (יואב אלוני)

קייטרינג: שף בן שירי

+ קרדיטים נוספים

מוסיקה: די.ג'יי דור דקל

שמלה: דנית לוי

איפור ושיער: ספיר סבג

טבעות: תכשיטי מרגלית

נעלי כלה: נעלי ריפבליק

נעלי חתן: ארגו - חליפות גברים

תכשיטים: תכשיטי צביה

הזמנות: יאסו הזמנות דיגיטליות לאירועים

חליפת חתן: ארגו - חליפות גברים

עורך טקס: הרב חיים הבלין

DIY: מסכות, מניפות, מגבות, כפכפים, כובעים

מתוקים: שחר גידו עיצוב עוגות

 
מאת:כלות אורבניות