חתונה בקיבוץ

קשה להתווכח עם הקסם הארצישראלי של חתונת קיבוץ! ואם כבר מתבשל אצלכן חשק לערוך חתונה בקיבוץ, עם וייב כפרי ייחודי וסטייל מהמם - אין דבר טוב יותר לעשות מאשר להתרשם משלל חתונות הקיבוץ המושלמות והיצירתיות שעלו אצלנו בבלוג

המילון לכלה האורבנית

דברים שחשבנו שתשמחי להכיר
פסטורליהלחתונות בלוקיישנים כפריים כמו חתונות בקיבוץ ובמושב יש קסם פסטורלי וכובש - המרחבים הירוקים, הפריחה הצבעונית ואווירת האביב המשמחת מייצרים שילוב שקשה לעמוד בפניו. אם כל אלה מהווים עבורכן השראה לחתונה כלבבכן, שווה לחפש מקומות ציוריים בעלי אווירה כפרית לקיים בהם את האירוע שלכן.
חתונה במשקהגרסה הקיבוצניקית לחתונה בבית. כאשר אחד מבני הזוג הוא קיבוצניק, חתונה במשק של המשפחה הופכת לאופציה מגניבה למדי - הוייב כפרי, הנוף בדרך כלל מקסים והאווירה הכללית קז'ואלית ומלאה אלמנטים מן הטבע. חתונות בקיבוץ דורשות אקסטרה מאמץ בגזרת ההפקה כי לא תמיד יש במקום את הפסיליטיז המתאימים - אבל זה לגמרי שווה את זה.
סידורי פרחיםסידורי פרחים הם מאסט בכל חתונה שהיא: על השולחנות, בחופה, ברחבי הלוקיישן ועוד ועוד. פרחים הם מה שמחייה את העיצוב והופך את כולו ליפהפה ומשמח. סידורי פרחים מלאי ירק יכולים לתרום ליצירת אווירה כפרית, ולהעניק טאצ'ים כפריים גם לאירוע באולם סגור. בחתונה בעלת אופי כפרי בילט אין כמו חתונה בקיבוץ, סידורי הפרחים רק יתרמו עוד צבעוניות ויופי בלתי נגמר.