אווירת חג בגינה של המשק: החתונה של איריס וחן

21.01.21

חייבות להודות שיש לנו קראש קטן על חן ואיריס המתוקים שמתארחים אצלנו היום בבלוג. כל פרט בסיפור ההיכרות והאהבה שלהם הוא מלא רומנטיקה בווייב ש - איך נגדיר זאת בדיוק? - רק שני סטודנטים ירושלמים לכימיה טיפונת חנונים ולגמרי קולים יכולים לייצר. 

  

8

 

26

 

24

 

25

 

אז כן, בני הזוג היו סטודנטים לכימיה כשהכירו בשיעור באוניברסיטה העברית, ומתבקש לומר שיש ביניהם כימיה היסטרית… ובמקרה הזה - זה בהחלט נכון! הכל התחיל כשחן התיישב ליד איריס בקורס והציג את עצמו (מה שהוציא אותה לגמרי מריכוז גם במהלך השיעור שלאחר מכן). משם המשיכו לידידות קרובה, ובסוף שנה א' חלה תפנית ביחסים עם דייט רשמי וסופר רומנטי בבית קפה שהוא סוג של מוסד ירושלמי. 

 

7

 

13

 

23

 

22

 

21

 

הם עברו לגור ביחד, ואחרי לא פחות מחמש שנות זוגיות התארסו. כיום הם מתגוררים במושב כפר שמואל, אבל לירושלים שהייתה הנוף והרקע לתחילת הקשר, יש לשניהם מקום חם מאוד בלב. 

  

אחת שבלטהשמלת כלה - ענבר פריימן: "כל דגם שלה הפיל אותי מהרגליים. ברמה האישית, ענבר כל כך מהממת! כל מפגש שלנו היה פשוט מלא צחוק, קלילות, התרגשות ואווירה טובה".

 

12

 

1

 

הצעת הנישואין התרחשה בט"ו באב. זה קרה אחרי חזרה של בני הזוג מטיול בארצות הברית, כאשר כבר ברור שהצעד הבא הוא חתונה. ובכל זאת - איריס לא חשדה כלל שזה הולך לקרות באותו הערב. הם ישבו במסעדה (ירושלמית כמובן), וחן תכנן להוציא את הטבעת, אבל קצת נלחץ מהסיטואציה הפומבית. 

 

14

 

15

 

2

 

3

 

וכך קרה שהצעת הנישואין קרתה בבית, תוך כדי ההתארגנויות לשינה ושניה אחרי שאיריס יצאה מהאמבטיה. חן כרע ברך במסדרון עם טבעת קטנה ויפהפייה, ושני בני הזוג התקשו ללכת לישון ולכן פשוט ישבו מחוייכים ומחובקים על הספה. 

 

מההצעה ועד לחתונה עברו שנה וחודש. השניים ידעו מהרגע הראשון שירצו חתונה קטנה, והוויז'ן המקורי של איריס היה של חתונת שבועות מלאה בפירות מהמשק של משפחתו של חן המושבניקים. שמלת הבוהו המושלמת של ענבר פריימן שבחרה, המיתוג הפרחוני וכל האקסטרה דיטיילז היו אמורים להשתלב היטב בקונספט. 

 

19

 

17

 

18

 

16

 

אלונג קיים הקורונה, וחתונות שבועות כבר לא הייתה אפשרית. השניים החליטו לדחות את האירוע לספטמבר, וקונספט שבועות הפך לקונספט ראש השנה. אך אז נאלצו לדחות שוב. בסופו של דבר, קיבלו השניים החלטה להרים חתונת בזק קטנה ואינטימית בגינה הקדמית של המשק ששייכת להורים של חן. לאיריס היו רק 72 שעות לעשות את ההתאמות, ולהפיק מזה את המיטב. פרחים, רימונים, ואווירה קלילה של משק יצרו יחדיו אירוע מלא קסם כפרי.  

 

4

 

5

 

20

 

הטיפ שלהם לזוגות המתכננים את חתונתם הוא לא לוותר, לא להיכנע לייאוש ולערוך חתונה - גם אם קטנטנה אבל מלאת אהבה - דווקא בימים אלו.

 

11

 

10

 

9

 

קרדיטים:

מספר אורחים: 77

שמלה: ענבר פריימן

חליפה ונעלי חתן: דורון אשכנזי

מקום האירוע: גינה במושב כפר שמואל

עיצוב האירוע: עדי, שוזרת החלומות

+ קרדיטים נוספים

קייטרינג: קייטרינג אסאדו בטבע

מוסיקה: איתמר שגיא

צילום סטילס: חן לוי

צילום וידאו: מורן מורדי

איפור: אור בראון

עיצוב שיער: עדי סומך

טבעות:תכשיטי גלאור

נעלי כלה: יושו - נעליי ריקוד, כלה וערב

תכשיטים: Swarovski and Royalty

הזמנות / מיתוג: אסיה דובינסקי

עורך טקס: רם אפרת - ארגון הויה

צלמת פולורואיד: מריה, Analogit

 
מאת:כלות אורבניות
פרויקט מציאות מדומה יצא לדרך
בואו נתחיל >>>
באיזה איזור בארץ? (ניתן לסמן כמה אפשרויות)
מה הסגנון? (ניתן לסמן כמה אפשרויות)
כמות אורחים משוערים? (ניתן לסמן כמה אפשרויות)