חגיגת צהריים במושב: החתונה של בר ואורי

19.01.22

חתונת צהריים בחצר המושב, כלה מדליקה עם משקפיים ושיק קז'ואלי אול אובר, לא צריך לראות הרבה כדי להתלהב מהחתונה של בר ואורי. אז אנחנו פשוט מתמסרות לאווירת קאנטרי סייד והווייבים השמחים של האירוע הזה. ממליצות לכן גם!

 

1

 

2

 

3

 

בני הזוג הכירו דרך בת דודתו של אורי, שהיא גם חברה טובה של בר. השתיים טסו יחד להתמחות באפריקה, וכשחזרו נפגשו בר ואורי במקרה בבר בזכות החוט המקשר של בת הדודה, ולא נפרדו מאז. 

 

4

 

5

 

6

 

הצעת הנישואין התרחשה במושב בו גדלה בר, בתוך חורבות עתיקות שנמצאות בשדות שבאיזור. זו הייתה שבת בצהריים והשניים טיילו לבדם. כשהגיעו לנקודת התצפית על השדות, ספוט קרוב במיוחד לליבה של בר, התרחשה ההצעה. בואו נאמר שנשפכו בנקודה הזו לא מעט דמעות. 

 

7

 

8

 

9

 

כמעט שנה חלפה עד לחתונה. בר חלמה תמיד להתחתן במושב, ובני הזוג רצו מאוד ללכת על חתונה שמתאימה לאופיים, בקיץ, באוויר הפתוח, ובאווירה קלילה.

 

10

 

11

 

12

 

חברת משפחה המתגוררת במושב הציעה לבני הזוג לקיים את האירוע בביתה, והשניים החלו לתכנן את החתונה. מהר מאוד הבינו בני שמדובר בהפקת שטח לכל דבר ושיזדקקו לעזרה, לכן החליטו לשכור את שירותיו של  מפיק.

 

כשזה הגיע לבחירת הספקים, הם הלכו עם כמה המלצות, אבל הסתמכו הרבה גם על תחושת הבטן. השניים מוסיפים שגם המשפחות והחברים היו שותפים פעילים להרבה מהתכנון והארגון, וסייעו בעבודות בגינה בימים חמים, בקישוט ובהסעות.

 

13

 

14

 

15

 

הסגנון העיצובי שבחרו היה כפרי וצבעוני. הגינה בה התרחש באירוע כבר מלאה בירוק ופרחים, ובני הזוג דאגו לשמר את המראה הטבעי, ולחזק במעט קישוטים משמחים על טהרת ה-DIY. לאווירה הקלילה התאים מטבח המתבסס על חומרי גלם טריים שהפכו לעיני האורחים לפינגר פוד כיפי. והתוצאה היא אירוע צהריים מושלם.  

 

16

 

17

 

בלט במיוחדדי.ג'יי - טום רר מינשוף: "די.ג׳יי מהמעלה הראשונה. רק הריקודים (אחרי קבלת פנים והטקס) היו 7.5 שעות. היה מדהים".

 

18

 

ומה הטיפ של השניים לזוגות המתכננים את חתונתם? הוא עומד על שלושה דברים עיקריים: לסמוך על האינסטינקטים שלכם, לדבר על הכל, ופשוט - ליהנות מהדרך.

 

19

 

20

 

21

 

קרדיטים:

מספר אורחים: 250

צילום סטילס: ליאור רוטשטיין

מוסיקה: טום רר - ינשוף

מקום האירוע: מושב בניה

הפקה: אודי דבש הפקות

עיצוב האירוע: DIY

קייטרינג: חוות צוק

+ קרדיטים נוספים

בר: הרמוניה

שמלה: אלה לוי

איפור ושיער: אלה רן

טבעות: יהודה טבעות

נעלי כלה: דורין פרנקפורט

נעלי חתן: scotch and soda

תכשיטים: שלומית אופיר

הזמנות/מיתוג: רוני רושנסקי

חליפת חתן: סטורי

עורך טקס: אביעד סנדרס

 
מאת:כלות אורבניות