שיק כפרי מושלם: חתונת הקיבוץ של חנה ותימור

12.05.20

לימודי רפואה הם עניין אינטנסיבי, ואם שני בני הזוג הם רופאים לעתיד, תכנון חתונה הוא עניין שלגמרי יכול להכביד. אז איך מתכננים חתונה עם לו"ז סופר צפוף של לימודים? מוצאים אנשים מעולים שיעזרו ובוחרים לוקיישן וייב שהוא הכי טבעי והכי קרוב הביתה.

 

gallery 1
gallery 1
gallery 1

מתוך הפינצטה שלנו

gallery 1
חנה ותימור הכירו כשלמדו לתואר ראשון בביולוגיה באוניברסיטת בן גוריון, אבל לקח להם שנתיים מתוך שלוש שנות התואר כדי לשים לב אחד לשנייה. כשזה סוף סוף קרה, הם ידעו שמצאו משהו מיוחד. 

 

gallery 5
gallery 5
gallery 5


gallery 5
ברבות הזמן, השניים עברו לגור בצפת כדי ללמוד רפואה ודווקא ביום המעבר, תימור התעקש שילכו לטייל. חנה כמובן לא הבינה את פשר הטיימינג כשהם מוקפים בקרטונים ועייפים, אבל אחרי שכנוע קצר הם יצאו לדרך והגיעו למצודת כ"ח. הם היו שלם לבד והנוף מסביב היה מרהיב. כשחנה הסתובבה לומר לתימור שהיא ממש שמחה שהחליטו להגיע למקום, הוא כבר חיכה על ברך אחת ושאל אם היא רוצה לבלות איתו את שארית חייהם. קסום!

 

gallery 9
gallery 9
gallery 9
הם תכננו את החתונה במשך שנה והספק הראשון שסגרו היה הקייטרינג אותו הכירו מהקיבוץ של תימור. הצלם שלהם חיבר את חנה למאפרת, ולמרות שחשבו לארגן לבד את הבר, הם הבינו שמדובר בכאב ראש לא קטן לצמד עסוק שכמותם, והסתמכו על המלצה של הקייטרינג לשירותי בר. הדיג'יי נבחר אחרי שחנה התלהבה ממנו בחתונה של חברה, ואת העיצוב עשתה אימא של תימור כשבני הזוג עוזרים איפה שצריך.

 

gallery 9

 

gallery 13
gallery 13
gallery 13
gallery 13
הם נישאו בקיבוץ מגידו, ממנו מגיע תימור,  בחתונת שטח שטבלה בירק, חציר ובצבעוניות טבעית ורכה, ושידרה וייב נקי, כפרי סופר ארצישראלי. 

 

gallery 17
gallery 17
gallery 17
gallery 17

 

הטיפ של חנה ותימור לזוגות לפני חתונה הוא לזכור שגם אם תקופת ההכנות מאוד מלחיצה, העיקר הוא לזכור מי האדם שאתה מתחתן איתו, ולדעת שגם אם דברים לא תמיד מסתדרים בדיוק לפי התכנון, החתונה שלהם תהיה מדהימה וכיפית - וזה מה שיישאר אתכם ביום שאחרי. 

 

gallery 21
gallery 21
gallery 21
gallery 21


קרדיטים:

צילום סטילס: ליאור רוטשטיין
מקום האירוע: קיבוץ מגידו
קייטרינג: EAT
בר: טאו בר
מוסיקה: זיו רום

+ קרדיטים נוספים

הפקה: הזוג
עיצוב האירוע: אמא של החתן
איפור ושיער: איילת שמעוני
שמלה: מצרפת
נעלי כלה: Shein
חליפה ונעלי חתן: רנואר
תכשיטים: אבא של הכלה
הזמנות / מיתוג: עיצוב - מיה כהן,  הדפסה -  Easy Event
טבעות: אופירה
עורך טקס: עדי רייס (ידידה של החתן)

 
מאת:כלות אורבניות