איזי בקיבוץ: החתונה של יהב ודן

09.06.24

תקראו לנו אולד פאשנד, אבל אנחנו תמיד אוהבות לצלול לתוך חתונות קיבוץ חמודות רגע לפני ששבועות מגיע. הניחוח האותנטי והארצישראלי שתמיד עולה מהחתונות האלה משתלב לנו בדיוק עם אווירת החג, ובא מושלם לצד עוגת גבינה משובחת ורוח חמימה של תחילת הקיץ.

 

1

 

2

 

אמרנו אווירת קיבוץ? שימו לב לזה: יהב ודן, הזוג המתוק שלנו היום, נפגשו ב… אורווה. יהב היא מדריכת רכיבה, והכל התחיל מכך שאחותו של דן, מיה, הגיעה לאורווה כחלק מפרויקט האולפן שעשתה אחרי עליה לישראל. 

 

מיה הציעה לדן לבוא לבקר באורווה, ולפגוש מישהי חמודה שעובדת איתה. הוא אכן עשה זאת, ומאז כבר עברו 10 שנים, עד לעצם היום הזה. 

 

3

 

4

 

הצעת הנישואין הגיעה כשהעניין כבר היה לגמרי על הפרק, ויהב הודיעה לדן מראש שזה חייב להיות באווירה אינטימית, רק כששניהם נוכחים. 

 

באחד הימים הוא הגיע לאסוף אותה מהחווה כדי לעשות טיול שקיעה עם הכלבה. לגמרי עניין שבשגרה. כשהגיעו לחוף הם החלו לצלם את השקיעה, זו את זה ואת הכלבה. תוך כדי שיהב מצלמת בהתלהבות, אחז דן בידיה, אמר לה את כל הדברים הכי יפים בעולם וכרע ברך. שניה לאחר מכן הוא התחרט (רק על הברך, לא על ההצעה) כשהתמלא כולו בחול. היה הכי שווה את זה.

  

5

 

בלט במיוחדצילום: אור גליקמן - "אור היה פשוט וואו. זה הספק שהכי הרבה אנשים שאלו אותי עליו, כולם כולם עפו עליו".

  

6

 

שנה חלפה עד לחתונה. השניים תכננו הכל באופן מחושב ורגוע. את הספקים סגרו בתחילת הדרך ואת כל שאר הארגונים עשו באיזי ובצ'יל תוך שמירה על טבלאות מסודרות ומאורגנות למשעי. כקיבוצניקים, הספוט הנבחר היה - כמובן - הבריכה של קיבוץ מעגן מיכאל בו הם מתגוררים, ועל העיצוב הייתה אמונה ועדת החתונות של הקיבוץ. 

 

7

 

8

 

מה היה הקונספט? בני הזוג רצו שהכל יהיה כמה שיותר ירוק וטבעי. הצמח שכיכב בעיצוב, בהזמנות, בזר ובחופה היה האקליפטוס, שיהב אוהבת במיוחד. בנוסף, בני הזוג רצו להוסיף נגיעות של לבן לוייב החגיגי וקצת צהוב כדי לייצר טאץ' צבעוני. 

 9

 

11

 

בלט במיוחד קייטרינג: המעדניה - "האוכל היה מדהים ולא מפסיקים לדבר איתנו עליו!".

 

13

 

14

 

והיה גם DIY משפחתי - האחים של יהב בנו ממש יום לפני החתונה חופה מבמבוק טבעי, וגיסתה דאגה להכין כובעים חמודים לרחבה. 

 

15

 

16

 

ואחרי כל הטוב הזה, מה הטיפ של בני הזוג לזוגות המתכננים את חתונתם? יש אחד, והוא חשוב מאוד: "תשארו אתם! ממש קל לגלוש להתפשרויות על דברים כדי לרצות את כולם. חשוב לזכור שזה היום שלכם! תעשו רק מה שמתאים לכם". איימן. 

 

17

 

 

קרדיטים:

מספר אורחים: 260

צילום סטילס: אור גליקמן

קייטרינג: המעדניה - אייל גימשי

מקום האירוע: בבריכה בקיבוץ מעגן מיכאל
מקום התארגנות: בבית אם הכלה

 

+ קרדיטים נוספים
עיצוב האירוע: ועדת חתונות של הקיבוץ
מוסיקה: נדב זיגלמן
בר:ג'ה בר
צילום וידאו: איתן גולן
שמלה: רוח נשית
איפור ושיער: עמית לי 
טבעות: תכשיטי בארי
נעלי כלה: בלאק אנד וויט
חליפה ונעלי חתן: candid
תכשיטים: דנה מנצור
הזמנות/מיתוג: דניאל ענבר 
עורך טקס: אורי שילה
DIY: עמדת פולאוריד עם עמדת צילום וספר עורכים + צהלולים לחופה + כובעים מטריפים לרחבה
מתנות לאורחים: פקקי יין עם השמות והתאריך מעליאקספרס
מאת:כלות אורבניות