שיק אלגנטי על הדשא: החתונה של תום וגל

30.09.21

החתונה שמתארחת אצלנו בבלוג היום היא הוכחה מדהימה לכך שבחירת נותני שירותים משובחים היא המפתח לחתונה יפהפייה, ולתמונות שאי אפשר להפסיק לדפדף בהן. ההפקה, הצילום והעיצוב המדוייקים בחתונה הזו הפכו אותה להכי גורג'ס שיש, ולנו נותר פשוט להתמוגג...

 

22

 

20

 

30

 

21

 

הכירו את תום וגל, שהכירו שעבדו יחדיו כברמנים בדאנס בר 'איניגו', שבעמק חפר. עמוק בתוך חיי הלילה נדלק הניצוץ שהוביל לקשר רומנטי עוצמתי ומהמם.

  

19

 

18

 

29

 

28

 

הצעת הנישואין התרחשה בשבוע שבו בני הזוג היו טרודים ועסוקים. גל היה במילואים במשך השבוע כולו, ותום התכוננה להגשות בלימודים. במשך השבוע כולו גל לא הפסיק לומר כמה שהוא מתגעגע לים ולשקיעה, בילוי קבוע של בני הזוג. יום לפני ששב הביתה, הוא ביקש מתום שתשריין לו את אחר הצהריים למחרת, כדי שיוכלו ללכת לים יחדיו.

  

17

 

9

 

10

 

11

 

היא מצידה בכלל שכחה מזה, והזמינה חברה לעזור לה במטלות הלימודיות. גל נשאר קול ואחרי שהגיע הביתה, הספיק להתארגן, לבשל ולהמתין לרגע הנכון. אחרי שהחברה הלכה תום כמעט וביטלה את ההליכה לים, אבל גל התעקש. ושם, בשקיעה, בצוק שהשניים מגיעים אליו כדרך קבע, הוא כרע ברך והציע נישואין. 

  

12

 

27

 

7

 

13

 

שנה וחצי חלפו מההצעה ועד לחתונה, כשהתכנון והליווי לאורך כל הדרך נעשה עם המפיקה שני זוסמן, שתכננה הכל לפרטי פרטים, החל מבחירת אנשי המקצוע ועד לביצוע בשטח. 

  

15

 

14

 

25

 

16

 

הקורונה הובילה לשתי דחיות של האירוע, ולאורך הדרך כל נותני השירותים נתנו לשניים את ההרגשה הכי חמה, בטוחה ונעימה שיש. אנחנו בטוחות שתסכימו איתנו שבימים כאלה זה משמעותי במיוחד. 

  

8

 

26

 

24

 

החתונה התקיימה בכפר מונאש, וההקונספט העיצובי המקסים שילב בין גווני ניוד לכתומים עדינים, עם נגיעות בוהו קלילות והרבה פאמפסים. שיקי ומדויק. 

 

6

 

5

 

23

 

ומה הטיפ של השניים לזוגות המתכננים את חתונתם? "אל תשכחו ליהנות מהדרך". ואם תשכחו - אנחנו תמיד כאן כדי להזכיר לכן:)

  

4

 

1

 

2

 

3

 

קרדיטים:

מספר אורחים: 400

צילום סטילס: שי אשכנזי

הפקה ועיצוב: שני זוסמן

שמלה: ליהי הוד

מוסיקה: אטיסוטו - דיג׳יי זרחי

מקום האירוע: כפר מונאש

 + קרדיטים נוספים

קייטרינג: The thriller

בר: פיקוק

צילום וידאו: רומה

איפור:דנה דנקנר

עיצוב שיער: סילביה טובול

טבעות: Ben & Guy

נעלי כלה: Nine West

תכשיטים: MYD jewelry

חליפת חתן: דיוויד ששון

עורך טקס: הרב חיים זמיר

חוויות: סקסופון

DIY: גשרי תאורה שנבנו לבד

הגברה ותאורה: BTM

מאת:כלות אורבניות