אמריקה פינת ישראל: החתונה הפסטורלית של טלי ושמולי

03.12.19

קראו לנו רומנטיקניות חסרות תקנה, אבל יש משהו לחלוטין מקסים בסיפור אהבה שמתחיל דווקא בארץ זרה, כששני הצדדים מגיעים אליה לבדם ומוצאים זה את זו. במקרה של טלי ושמולי, אותה ארץ זרה היא ישראל, אליה עלה כל אחד לבדו.

 

gallery 1
gallery 1
gallery 1

מתוך הפינצטה שלנו

gallery 1
הם נפגשנו מספר פעמים דרך חברים משותפים והסתבר להם שכמה שנים לפני כן, אפילו נסעו לאותו מחנה בקיץ (שם לא יצא להם להכיר כלל). אך החיבור בין השניים קרה דווקא בזמן שרובנו לחוצים בו מאד -  תקופת מבחנים באוניברסיטה. הם למדו באותה ספרייה, התחילו לדבר, ומשם, השאר הוא היסטוריה.

 

gallery 5
gallery 5
gallery 5
gallery 5
הצעת הנישואין הסופר-מתוקה שלהם התרחשה כששמולי שחזר את הדייט הראשון שלהם, לקח אותה לפארק אליו הלכו ואפילו הביא בדיוק את את אותה הגלידה שאכלו בפעם הראשונה שיצאו. דפנטלי אקסטרה נקודות על חמידות!

 

gallery 11
gallery 11
gallery 11
gallery 11
תכנוני החתונה ערכו חמישה חודשים כשהשניים עושים למעשה הכל לבדם - מפני שהוריהם גרים בחו"ל. ההתחלה הייתה קצת סבוכה, בכל זאת - תכנון חתונה הוא אתגר רציני, קל וחומר במדינה ותרבות שהזוג חדש לה ובעיקר בלי תמיכה משפחתית צמודה. אבל טלי ושמולי לא נתנו לחששות לעמוד בדרכם לאירוע המושלם.

 

gallery 15
gallery 15
gallery 15
gallery 15
הם בחרו ספקים מצוינים וגילו שכשאתה עובד עם אנשים שאתה מרוצה מהם - התכנונים לא באמת כאלה נוראיים או קשים. הם התחתנו במיקום פסטורלי וירוק בקיבוץ במרכז הארץ, חתונה שכולה עידון וטוב טעם, כשהדגש שביקשו לשים היה שילוב בין תרבות אמריקאית לישראלית.

 

gallery 20
gallery 20
gallery 20
הטיפ שלהם לזוגות המתכננים את חתונתם הוא פשוט להיות רגועים, ולקחת הכל צעד צעד. אם טלי ושמולי הצליחו לעשות את זה שכל מערך התמיכה שלהם מעבר לים - כל זוג יכול!

 

gallery 23
gallery 23
gallery 23

 

 

קרדיטים:

צילום סטילס: מאמא צלמים
מקום האירוע: לימון אירועים

מוסיקה: רוח צפונית

בר: Benni's Bar

צילום וידאו: לי ארבל

+ קרדיטים נוספים


עיצוב האירוע: של המקום

קייטרינג: של המקום
שמלה: דורית איזביצקי

איפור:תפארת לרמן 

עיצוב שיער:נועה דולגין

טבעות: Jeff Mor

נעלי כלה:Puma 

נעלי חתן: Steve Madden

חוויות: מגנטים - Shahar Pasternak Photography

מתנות לאורחים: ברכונים ומגנטים

 

מאת:libby@urbanbrides.co.il